Ak človek sníva od štvrtka do piatku - čo to znamená?

Predpokladá sa, že sny v tieto dni v týždni sú prorocké.Je to tak?Ak človek sníva od štvrtka do piatku, čo to znamená?Skúsme to zistiť.

Populárna interpretácia snov v piatok

Je bežné, že ľudia veria, že sny od štvrtka do piatka sú prorocké: vždy sa stanú skutočnosťou.Interpretácia takýchto vízií však má aj znaky.

 1. Chlap, ktorý sníval od štvrtka do piatku , je váš manžel, mladý muž alebo potenciálny kandidát na životné partnerstvo.Takéto sny vždy znamenajú niečo milujúce, osobné, súvisiace s medzi-sexuálnymi vzťahmi.
 2. Je dôležité, ako dobre si pamätáte sen .Dokážete ľahko povedať všetky podrobnosti v tých najmenších detailoch?Takže sen sa pravdepodobne stane 100%!Spomínaš si na ten pozemok s ťažkosťami?Nečakajte, že sen bude prorocký.
 3. Ak ste vo sne mali spolu s chlapom večeru spoludoma alebo v reštaurácii, počkajte na predloženie manželstva.Jedlo je znakom skorého zapojenia.
 4. Ak ste vo sne, hráte s človekom niečo aktívne : skryte a hľadajte, doháňajte, organizujte vankúšové zápasy, čakajte na darček.Čoskoro vám milovaná osoba, fanúšik alebo manžel predstaví niečo príjemné a dlho očakávané.
 5. Vdáš sa za sen? Blahoželám: svadba bude v skutočnom živote.Nie je potrebné, aby sa to stalo v blízkej budúcnosti: v knihách snov sa uvádza obdobie od jedného mesiaca do jedného roka.
 6. Nielen sen, ale aj svokra(potenciálna svokra)?Takýto sen hovorí o vynikajúcom vzťahu s rodičmi ženícha /manžela.Alebo s nimi pôjdete na skoré zmierenie, ak už skôrvznikli konflikty.
 7. Nepríjemné udalosti vo sne : hádky, urážky, odlúčenie, smrť predstavujú rovnako nepríjemné momenty v skutočnom živote.Iba v „skutočnom“ negatíve bude oveľa menej.Napríklad, ak snívate o tom, že chlap je mŕtvy, mohol by len ochorieť.Ak sa zapojíte do sna, v skutočnosti dôjde k malému sporu v domácnosti.Analogicky.
 8. Mali ste zradu? Ak sa meníte, váš partner vám neverí.Ak sa dopúšťa cudzoložstva, máte podozrenie.Možno sa oplatí hovoriť a zistiť dôvod nedôvery.

Pamätajte, že knihy ľudových snov nie sú konečnou pravdou.Čím viac veríte v prorocké sny, tým častejšie sa splnia.Preto sa snažte zabudnúť na zlé nočné videnie, ale nezabudnite na dobré sny.

Psychologická interpretácia snov od štvrtka do piatku

Známy psychoterapeuti vrátane klasikov: Jung, Freud podrobne študovali tému snov.Podľa ich názoru sú sny odrazom skutočných zážitkov, dojmov, túžob a emócií.Preto je možné sen z tohto človeka interpretovať z tohto hľadiska.

 1. Ak snívate o človeku, s ktorým sa vo sne dobre bavíte : vládne romantická atmosféra, dáva kvety, darčeky, čo znamená, že to chcete podvedome.
 2. Ak ťa chlap opustí vo sne , odchádza do iného mesta, beží v opačnom smere od teba, naznačuje to tvoj podvedomý strach zo straty.Možno nie je tento vzťah v poriadku, bojíte sarozlúčka, zrada, odsúdenie príbuzných.Syndróm „Romeo a Julie.“
 3. Ak sa milujete vo sne , naznačuje to buď sexuálnu nespokojnosť, alebo vaše tajné želania pre tohto mladého muža.
 4. Ak priateľ priateľa sníva , možno ste nedávno diskutovali o ich vzťahu s ňou.Alebo si robte starosti s kamarátkou, ktorej jej muž nemá hodnotu, uráža ju, ponižuje.Podvedomie túžba vyriešiť problém sa prenesie do spánku.
 5. Ak človek dá niečo vo sne , potom je to vaša podvedomá túžba.Skúste sa len opýtať svojho milovaného na to, čo chcete, ale nie vo sne, ale v skutočnom živote.Len to nie je nápoveda: ľudia chápu a plnia túžby vyjadrené priamo.
 6. Ak človek zomrie vo sne , nebojte sa.Sen je ťažko prorocký.Skôr hovorí o vašom strachu zo straty tohto človeka, o jeho zdraví.
 7. Ak ste snívali o cudzom človeku , ktorého nepoznáte: túto osobu ste niekde videli krátko (v rade v obchode, na benzínovej stanici alebo niekde inde) a jeho obraz sa dostal dosen.Ale vy ste to videli presne: dokázalo sa, že vo sne nemôžu byť „vymyslení“ ľudia.V nočných víziách sa aspoň raz stretnete s osobnosťou skutočného života.

Prvýkrát nie je možné presne interpretovať sny: dokonca aj významní psychoterapeuti pripúšťajú, že tajomstvá Morfovho kráľovstva ešte neboli úplne roztrhané.Preto nočné vízie neprikladajú príliš veľký význam.Neverte v prorocké sny: budujte si život sami, niespoliehajte sa na všetky druhy interpretácií.