Ak jablká snívajú: ako interpretovať rôzne knihy snov

Aké sú sny jabĺk, možno vysvetliť hlavnými hodnotami.Vo všeobecnosti sú jablká vo sne priaznivým znakom bohatstva, plodnosti a múdrosti.Jablká majú aj druhý význam - príťažlivosť tajných pocitov, sladké zakázané ovocie.Jablko nezhody zohrávalo dôležitú úlohu v starodávnej mytológii.Krásne ovocie sa stáva nástrojom zvádzania, pokušenia, zlých tombol.

Ďalšou interpretáciou jablka je klam.Ak nevyhovujúci vo sne drží jablko, dokonca aj zrelé a krásne, dajte si pozor na darčeky, skvelé nápady a ďalšie chutné darčeky, akoby z čistého srdca.Tragický osud Snehulienka by v tomto prípade mal slúžiť ako príklad nebezpečnej dôveryhodnosti.

Sigmund Freud vo svojej interpretácii snov vidí jablká výlučne ako prejav tajnej erózy.Miller naopak považuje jablko za symbol poznania, objavy, vedecké úspechy.Medzi ľuďmi je všeobecne známe, že vo sne videli veľa jabĺk - do šťastného a bohatého bezstarostného života.Zdieľajte jablká - prijímajte milých hostí.Interpretácia spánku závisí od životných podmienok a kultúrneho prostredia.

Jablká nerastú v južných zemepisných šírkach a považujú sa za znak luxusu.V strednom pruhu môžu byť jablká hojné: každý si medzi sebou zdieľa jablká, šarlátový džem a džem.

Ak gazdinka, ktorá pripravovala veľa džemu, zbierala dusené ovocie niekoľko dní, sníva o jablkách - to nie je prekvapujúce.V tomto prípade je význam jabĺk vo sne ako znak hojnosti absolútne opodstatnený a je daný faktami.Hodnoty spánku sú priame afaktické.

Význam jabĺk vo sne z hľadiska psychológie

Z hľadiska psychológie je videnie jabĺk vo sne dobrým a dobrým znamením pre ženy.To je znak plodnosti, zdravia, pokoja.Kvitnúce jablone a súčasne dozreté ovocie sú náznakom možného šťastného tehotenstva.Jesť jablká vo sne znamená užívať si život.Obdivujte jablká, pohladte ich, aplikujte na líce - sen o láske.

Ak sa vyskytla chyba v jablkách, je to výstražná značka.Možné zdravotné problémy.Najprv musíte skontrolovať obličky a pečeň.Ak je jablko letargické, pokrčené, môžete mať kožné problémy.Jablká klované vtákmi - niekto sa pokúša ukradnúť výsledky vašej práce alebo vám môže ublížiť.

Význam jabĺk vo sne

 • Biele, ľahké jablká - všetko bude v poriadku.Vaše obavy sa nepotvrdia, cesta bude úspešná, sú možné menšie problémy.
 • Ak chcete vidieť veľké jablká vo sne vo skle alebo v koši - nie ste bezdôvodne hrdí na svoj domov.
 • Len jablko na stole - na vás čakajú veľké úspechy v akýchkoľvek podnikoch.Ak je ovocie zhnité, svoju prácu nerobíte.Skontrolujte pracovný plán.
 • Jablká, ktoré sa valia z hory alebo na stôl - na vás čaká provokácia.Zabránenie možných následkov bude vyžadovať veľa trpezlivosti.a ignorovať pokusy, aby vás zbláznili.
 • Zelené jablká - máte obavy z vášho vlastného vzhľadu.Neodvažujte sa robiť extrémne kozmetické procedúry.Tradičné procedúry a kúpele vám pomôžu zostať mladšími.
 • Wormy Apple.Budú sa vás snažiť bláznovsky oklamať.Ak nie ste netrpezliví, ľahko odhalíte podvod.
 • Ranetki, malé jablká - je možná návšteva príbuzných, priateľov alebo susedov, čo vás obťažuje svojimi problémami a preťaží vás emóciami.
 • Nebezpečenstvo predstavuje jablko na tanieri alebo krásny tanier.Medové jablká, v ktorých sú zrná viditeľné na svetle, majú rovnaký význam.Čakajte na vás, buďte ostražití, dôvtipný a premyslený podvod.
 • Na zemi leží veľa jabĺk - môže vám chýbať dobrá príležitosť, ktorá je priamo pred vami.
 • Ak je dávanie jabĺk vo sne dobrým znamením, potom je predaj jabĺk znamením, že vás obťažujú chamtiví ľudia.

Jablká na interpretáciu snu

 • Výklad sny Wangi považuje jablká za znak múdrosti.Zbieranie jabĺk zo stromu vo sne je hľadanie múdrosti a objavovania pravdy.Podávanie roztrhaných jabĺk - zdieľanie múdrosti a skúseností s ostatnými ľuďmi.Ak snívate, že zbierate zelené jablká, môžete byť príliš unáhlení a sebecký.Možno robíte vyrážkové rozhodnutia.
 • Miller považuje jablká, najmä červené a zrelé, za mimoriadne dobré znamenie.Ak jablká na strome vykukujú z lístia, máte vynikajúce zdravie.Vysoko visiace jablkásignál o vašej nadmernej ambicióznosti, neprístupnosti príliš vysokého cieľa.Nemusíte sa obávať.Dokonca aj vysoké jablká dozrievajú a spadnú pod vaše nohy.
 • V mesačnej knihe snov sa uvádza, že vidieť jablká vo sne pre mužov je šťastné manželstvo.
 • Jablká v záhrade niekoho iného - pozeráte sa na niekoho iného.Možno, o manželovi niekoho iného, ​​snívate o zvádzaní šéfa alebo chutný a svieži mladý muž.Ak vetvy s jablkami visia nad plotom a pýtajú sa len ruky - vaša túžba má dôvod a môže byť vzájomná.Dajte si pozor na vyrážky.Žena je lepšia ako chutné jablko ako malý zlodej jabĺk.

Záver

Jablká snívajú o prosperite, zdraví a šťastí.Jednoznačná interpretácia je však zriedkavá, ale jablko je biblické ovocie s významnou históriou.Pre jednoduchých a nenáročných ľudí je interpretácia jablka vo sne určite dobrá.Pri zložitých povahách sú možné negatívne interpretácie a pochybnosti.

Ak vás obťažuje možná negatívna interpretácia spánku s jablkom, porazte aktuálnu interpretáciu spánku.Stačí si kúpiť najväčšie a najkrajšie jablko, umyť ho a zjesť.Môžete zdieľať jablko so svojimi priateľmi.Takto úplne zničíte všetky možné negatívne interpretácie spánku - to sa stalo doslova.Doslovný výklad spánku vždy premáha všetky narážky, dohady, ďalšie významy.