Ak ste mali šancu napísať sen, v skutočnosti by ste mali počkať na zmiernenie situácie

Existujú niektoré veci, ktoré nie sú nahlas akceptované.Napríklad prirodzený proces vyprázdňovania.Stáva sa, že počas spánku prichádzajú vízie, v ktorých snívateľ močí, nechcem ani hovoriť o takom nezmyslovom zápletke.Ľudia sa preto ponáhľajú pozrieť do knihy snov, aby nezávisle zistili, o čom tento sen je.

Čo vízia predpovedá, je úľava.alebo nebezpečenstvo?

Pokiaľ ide o tlmočníkov snov, ktorí vysvetľujú ospalý obraz toho, čo snívajú o písaní, možno si všimnúť prekvapivú solidaritu autorov.Rovnako ako v skutočnom živote, proces močenia prináša telu úľavu, pri nočnej ilúzii symbolizuje vyprázdňovanie močového mechúra oslobodenie od nahromadenej agresie, prípravu prechodu človeka na nové kolo vývoja.

S cieľom správne určiť proroctvo snov by sa mala pozornosť venovať detailom.Je dôležité pamätať si, kde sa to stalo, aby sa zmiernila potreba, aké pocity sprevádzal prirodzený proces.Moč je koniec koncov považovaný za symbol temnej stránkyľudská duša.

Získanie úľavy

Prebytočný moč, ktorý symbolizuje démonický začiatok, posilňuje negatívnu energiu a zúri.Ak som mal podľa nočného scenára príležitosť napísať sen a cítiť túto úľavu potom, znamená to, že v skutočnosti snílek zanechá čierne myšlienky, horkosť zmizne.

Bolestivé pocity

Podľa kníh snov môže mať táto situácia vo sne dvojakú interpretáciu - predzvesť nového účelu alebo zdravotné problémy.Okrem toho, zdravotné problémy v oblasti genitourinárstva.Preto po prebudení je lepšie ísť k lekárovi na kontrolu.

Ťažkosti s močením

Ospalý obraz, keď je ťažké písať, sa častejšie považuje za varovanie pre spiaceho muža, že nedokáže prekonať celý rad problémov a prekážok sám.Autori niektorých pojednaní však pripisujú dlhodobému pobytu pri záchode unavenú schopnosť snívania, ktorú sa ťažko zbavuje.

Vysielanie potreby na verejnom mieste

V reálnom živote zvieratá označujú územie močom.Analogicky, niektoré knihy snov spájajú nočné videnie, v ktorom snílek močí na verejnosti, spojené s túžbou po vodcovstve v rodine alebo v práci.

Inkontinencia moču vo sne

Nočné sny, v ktorých mal človek možnosť močiť, v skutočnom živote neprinášajú nič hanebné.Kontemplátor spánku čaká na realizáciu svojich plánov, alebo by sa osoba mala okamžite zobudiť a navštíviť toaletu.Sny s inkontinenciou môžu varovať vinu alebo únavu v skutočnosti.

Interpretácia fantasmagoria je zaujímavá, keď snílek píše priamo inej osobe.Ilúzia ukazuje túžbu snívania ponížiť tohto človeka, ktorého v skutočnosti považuje za rivala, čo môže viesť k tvrdým sporom a konfrontácii v skutočnosti.

Ako narkotiká vykladajú črevný pohyb

 • Podľa psychológa Millera vidieť ilúziu písania (močenie) varuje snívateľa pred zvýšeným tempom prebudenia.Takéto zaťaženie môže viesť k ochoreniu, pretože moč je spracovaný produkt.Ak je zakalené, ochorenie bude závažné a bude pretrvávať.
 • Vizionár vidiaceho Vangu predznamenáva blížiaci sa boj o skutočný život v prípade nejakého majetku, ak snívateľ močí doma.Akt črevného hnutia v práci symbolizuje sen o vysokej mzde, rozliatím moču po zemi - sen o získaní miesta.
 • Podľa snovej knihy Freuda, psychoanalytika, ktorý spája zbavovanie sa moču a pocit blaženosti, sa nočné sny s činom čriev vykladajú ako oslobodenie od komplexov a stuhnutosti.Rozjímanie nahých pohlavných orgánov počas procesu je predzvesťou sily a plodnosti.
 • Prečo sen o písaní v knihe Modern Dream Book?Proces oslobodenia tela od spracovaných výrobkov sa v skutočnosti považuje za intímny, pozorovanie vo sne je podobný napadnutiu osobného života.Preto, ak sa v ospalom scenári pre pohyb čriev sníva snaží odísť do dôchodku, potom v skutočnosti cíti tlak vôle niekoho iného.skutočnosťprítomnosť niekoho iného - znamenie nadradenosti niekoho iného v skutočnosti.
 • Podľa knihy psychoanalytických snov moč predstavuje infantilnú formu sexuality.Autori spájajú oslobodenie od posvätnej tekutiny s čistením a fyziologickú tekutinu so značkou územia.Čím viac značiek, tým väčšie územie.Ak sa vo sne stalo písať, je to snívací protest proti odchodu lásky.

Autori Sonnika od A po Z ponúkajú zaujímavú interpretáciu snov v moči.Dodanie močového testu varuje pred miernym ochorením, ktoré rýchlo prejde.Ak človek močí zo sna, mal by sa zobudiť na hádku s druhou polovicou.Ak píše sám snívateľ, za skutočných okolností bude trpieť klebetami závistivých ľudí.

Čo sníva o moči niekoho iného symbolizuje

 • Spanie so sekrétom psa - blízky priateľ pomôže vyrovnať sa s malými problémami, ak je moč v roji.
 • Spať s výkaly mačky - v skutočnosti je vinníkom vašich problémov osoba, ktorá dokázala predstierať, že je priateľom.
 • Sen s detským močom v skutočnosti symbolizuje nedostatok pozornosti v skutočnosti.Samotný snílek je však zodpovedný za svoju osamelosť.
 • Keby som mal vo sne šancu napísať a vidieť kaluže moču, potom jeho odstránenie z podlahy predstiera chorobu alebo úzkosť v skutočnom živote.
 • Rozjímanie o lodi s profylaxiou moču nielen zdravotné problémy, ale aj zvýšenie podráždenia ostatných.

Pozor!Ospalý phantasmagoria, podľa scenára, ktorého sa stalo, písať a vidieť moč s krvou, jeDôležité upozornenie na to, že sa musí preskúmať.Ak to nie je možné, nevzdávajte sa preventívnych opatrení.

Interpretácia spánku inými snovými knihami

 • Odstránenie tekutiny z tela je spojené s bdelými pocitmi viny, čo znamená agresívny vampirizmus spojený serotika.
 • Ak sa kontemplátorovi iluzórneho obrazu, ktorý trpí chorobou, podarilo strhnúť moč vo sne, zotaví sa.Za zdravý sen - predzvesť choroby.
 • Sen, podľa ktorého dieťa píše, sa interpretáciou sna vykladá ako prichádzajúce v skutočnosti sťažnosti nadriadených, obvinenia z nespôsobilosti.

Ak chcete rozobrať prostredníctvom zbierok význam ospalého obrázka, do ktorého ste mali písať, nezabudnite, kam sa nalil moč.Keby bola v hrnci alebo vedre - situácia, v ktorej ste boli, v skutočnosti nie je len ťažká, ale dokonca hrozná.Proces spojený s toaletou predpovedá kariérny vzlet.Pri príležitosti jednoduchej túžby po úľave čakajte na stretnutie sutry so svojím blízkym.