Aká ikona sa modliť, aby otehotneli a mať zdravé dieťa

Rodiny, v ktorých sa rodia deti, si často neuvedomujú, aké sú šťastné.Existujú však také prípady, keď sa neobľúbené dieťa neobjaví a rodičia nevedia, ktorá ikona sa má modliť, aby manželka mohla otehotnieť a porodiť zdravé dieťa pre radosť všetkých.

Niekedy je urobená veľmi sklamaná diagnóza a so všetkým vývojom medicíny lekári nemôžu sľúbiť, že žena sa môže stať matkou.Potom sa môže spoľahnúť iba na Pánovo milosrdenstvo a poslať mu svoje modlitby.

Ktorú ikonu požiadať dieťa

V ktorejkoľvek pravoslávnej rodine je obraz Spasiteľa a Panny Márie.So silnou vierou v dušu a nádejou v srdce sa na ne môžete odvolať.Existujú však aj ďalšie ikony, o ktorých sa predpokladá, že zodpovedajú za vzhľad dieťaťa v rodine.Pozrime sa na možnosti podrobnejšie.Predtým, ako sa pustíme do modlitieb o otehotnení a zdravom bábätku, je lepšie, aby sa manželia vydali.

Ikony Matky Božej

Sú považované za veľmisilný, pretože samotný obraz je stelesnením materstva.Toto je

  • Cicavec
  • Gruzínska ikona
  • Feodorovskaya
  • Pomoc pri narodení dieťaťa
  • Zotavenie dieťaťa

Je lepšie odkázať na zázračné originály a zoznamy v chrámoch, ale ak to nie je možné, potom si niektorý z nich kúpte a poveste ich doma.Pošlite svoje modlitby každý deň a sústreďte sa iba na vaše želanie.

Tí, ktorí sa chcú modliť tesne pred zázračnými ikonami, musia navštíviť chrámy, v ktorých sa nachádzajú.Vyššie uvedených päť ikon je uložených v Rusku.Napríklad cicavec je v meste Tula.Znovuzískanie dieťaťa - v Moskve (chrám Novodevichy).Feodorovskaja je držaná v moskovskom kláštore sv.Nicholas.Gruzínska ikona je tiež v hlavnom meste kostola na príhovor.Naroditeľ sa modlí v Serpukhove.

Existuje niekoľko ikon blahoslavenej Panny, ktoré pomôžu rodine, ktorá chce mať deti.Každý z nich je svojím spôsobom jedinečný a uchýli sa k nemu so špecifickými požiadavkami.

Začiatočník

Tento obrázok sa modlí za začiatok tehotenstva a zdravého plodu.

Liečiteľ

Pomáha udržiavať silu ženy pri práci, chráni ju pred chorobami a dáva dieťaťu zdravie.

Serafimo-Diveevskaya

Zmierňuje bolesť žien, pomáha počas tehotenstva a pri ťažkých pôrodoch.

Neočakávaná radosť

Pre tých, ktorí úplne stratili nádej na lekárov a takmer už neveria zázrakom.Konkrétne im to niekedy pomáha.

Uspokojte svoje smútok

Ak zlyháteaby sme si mohli predstaviť, je potrebné sa obrátiť na tento obrázok.

Ktoré ikony svätých asketov by sa mali modliť, aby otehotneli

Okrem Kráľovnej nebies môžu pomôcť aj ďalšie ikony.Sú to spoločníci, ktorí počas svojho života aj po smrti naďalej sponzorujú ľudí a pomáhajú im.Hlavné sú uvedené nižšie.

Sv. Matronushka

Vždy pomáhala ženám a najčastejšie sa pýtala, že má dieťa.Počas jeho života bolo veľa zázrakov, ešte viac po jeho smrti.

Svätý ešte nenarodil, už vykonal zázrak.Jej matka, ktorá bola na demolácii, plánovala vziať svojho novorodenca do sirotinca, pretože žila v extrémnej chudobe a obávala sa, že svoje dieťa nebude nakŕmiť.Avšak v jednom zo snov, tesne pred narodením, na jej ruke sedel biely vták s detskou tvárou.Žena považovala tento sen za prorockého a nechala dievča v rodine.

Dieťa rástlo, aj keď bolo slepé, ale malo citlivé srdce.Malý Matron tvrdil, že jej bolo dané veľa, aj keď jej spočiatku neverili!Strávila veľa času v rohu s obrázkami svätých, hrávala sa s nimi a komunikovala s nimi.Pomáha všetkým, ale viac ženám, s ich každodennými otázkami.

Ksenia v Petrohrade

Mnohé z nich majú ikonu, ak nie, potom je užitočné ju získať, najmä bez detí, ktoré chcú mať svoje vlastné dieťa.Môžete sa modliť doma, ale je lepšie navštíviť chrám na Vasilyevskej strane, pretože podľa legendy ho blahoslavený pomohol vybudovať.

Je ctený nielen v Rusku, ale aj v zahraničí, pretože pomáha zbaviť sa rodinných problémov.mladýprispieva k dievčatám v šťastnom manželstve.Pomáha mnohým pri ťažkom úmrtí.

Luke of Krym

Je tiež známy ako liečiteľ.Mnohí ho poslali na modlitbu, aby porodili bez komplikácií a aby novorodenec bol zdravý.

Existuje veľa skutočností, keď počas svätého života pomáhal ženám a zachránil ich v práci, niekedy v rovnováhe smrti.

Spravodlivá Anna a Joachim

Ako viete, oni sami boli dlho bezdetní.To sú rodičia Panny Márie, na ich počesť jeden z moskovských vládcov postavil chrám, aby sa modlil za dediča.

Pár nemal žiadne deti, kým neboli staré.Boli zosmiešnení av chráme od nich neprijali ani obete.Keď to Joachim nedokáže vydržať, ide na púšť, kde sa modlí, modlí sa, aby porodil svoju manželku.Čoskoro im príde správa, že budú mať dcéru, ktorá bude oslavovať ľudstvo.

Serafim zo Sarova

Modlia sa za zázračného pracovníka doma aj v chráme.Vyhľadajte pomoc od pozostatkov svätca.

Ako sa modliť za odovzdanie detí

Pokiaľ ide o žiadosti o vypočutie, je lepšie to urobiť mlčky.Odporúčame, aby ste boli pred samotnou ikonou.Poslať modlitbu celým mojím srdcom, so všetkou úprimnosťou.Začnite zapálením sviečky.Často sú to nezosobášené páry, ktoré nedokážu otehotnieť, takže je lepšie sa oženiť.

Modlitba by sa nemala robiť príležitostne, ale pravidelne.Ak sa stane zázrak, nemôžete zastaviť svoje modlitby.Dokonca aj po pôrode musíme Bohu poďakovať za šťastie z materstva a opýtať sa hozdravie pre vašu záhradu a pre seba.

Žena sa rozhodla modliť za otehotnenie a zdravé dieťa.Hlavná vec je, že rozhodnutie je pri vedomí a modlitby sú úprimné!