Aké kamene sú vhodné pre Kozorožec podľa dátumu narodenia

Správne vybraný minerál môže úplne zmeniť osud správnym smerom, preto by sa k problému malo pristupovať s plnou zodpovednosťou.Malo by sa tiež pamätať na to, že vplyv minerálov na mužov a ženy je odlišný.Dnes zvážime otázku, ktoré kamene sú vhodné pre Kozorožca podľa dátumu narodenia a ako ich použiť na zlepšenie vášho života.Onyx kameň pomohol mojej malej sestre-kozorožke prekonať obrovské množstvo porazených, začala sa menej báť kvôli svojim zlyhaniam a filozofickému prístupu k životu.

Charakteristiky kameňov pre ženy Kozorožca

Drahé aj drahé kamene sú vhodné pre Kozorožecozdobné kamene.Navyše magické vlastnosti kameňov nezávisia od ich hodnoty v obchode.Každý pozná riečny kamienkový kuracieho boha s dierou v strede: prináša šťastie a šťastie, ale nestojí to ani cent.

Z drahých a polodrahokamov Kozorožca si môžete vybrať:

 • rubín;
 • čierny diamant ;
 • čierny onyx.

Čierny diamant astronómovia pripisujú hlavným kameňom ženy Kozorožca, pretože je to silný talisman.Je to tento kryštál, ktorý dokáže chrániť svoju milenku pred zlými myšlienkami druhých a dokonca aj pred vyvolaním poškodenia.

Poznámka!Drahokamy aKryštály vytvárajú okolo Kozorožca bezpečie, ktoré chráni pred rôznymi problémami.

Rubinslúži tiež ako obranca proti poškodeniu a zlému oku, nemôže sa však kombinovať s inými kameňmi.Ruby je tiež kontraindikovaný u temperamentných žien, pretože posilňuje túto negatívnu kvalitu.Majiteľ šperkov sa môže stať iba vyváženou, pokojnou dámou.

Onyxpomáha dokončiť začaté práce a chráni pred negativitou.

Z ozdobných kameňov a drahokamov je vhodné:

 • malachit;
 • kamienok;
 • tigrie oko;
 • obsidián;
 • achát čierny.

Osobitná pozornosť by sa mala venovaťskalným kryštálom .Tento minerál má schopnosť stabilizovať emócie, znížiť mieru podozrenia a úzkosti u Kozorožca.

Mnoho ľudí má rád granáty z kameňa, ale tento drahokam môžu nosiť iba vyvážení a pokojní ľudia.Venuje sa vášnivému pocitu a odhaľuje vášeň, vášnivá povaha granátov sa zmení na monštrum.

Špecialisti radia Kozorožec, aby uprednostnili jasné drahokamy, ktoré poteší oko.Tieto kamene zmierňujú depresívnu náladu a zjemňujú tvrdú povahu Saturnových oddelení.

Kamene sa nevyberajú pre svoju krásu alebo cenu, ale pre konkrétne účely.Napríklad na posilnenie alebo oslabenie niektorých vlastností charakteru.Ak potrebujete dosiahnuť kariérne výšky, vyberte si skvosty, ktoré zvyšujú odhodlanie a tvrdú prácu.Ak potrebujete vyriešiť milostnú otázku, otvorte zmyselnosťurčité minerály.

Platí to však pre všeobecné tipy na výber drahokamov.Astrominerológovia odporúčajú výber drahokamov s ohľadom na desaťročie narodenia.

Výber minerálov podľa desaťročia narodenia

Narodil sa od 22. decembra do 2. januára:

 • malachit;
 • achát;
 • ametyst;
 • onyx;
 • obsidián;
 • tigrie oko;
 • mesačný kameň;
 • kamienok;
 • hviezdicový zafír.

Malachitje schopný splniť želania jeho milenky a zlepšiť zdravie. Hviezdny zafír Ametysta pomôžu vyrovnať sa s melanchólou, udržať zlé myšlienky pod kontrolou. Onyxpomáha dosahovať ciele, udeľuje vytrvalosť. Moonstonepomáha s amorálnymi záležitosťami a posilňuje rodinné vzťahy.Jednotlivé kozy budú môcť nájsť vhodného partnera nosením šperkov s mesačným kameňom.Rodinné kozy budú môcť úplne odhaliť svoje pocity, vďaka tomuto klenotu sa stanú jemnejšími a zmyselnejšími.

Astrominerológovia varujú kozy narodené v prvej dekáde pred nosenímsmaragdov .Tento klenot zmení už konzervatívny Kozoroh na plachú skromnosť.

Narodený od 3. do 13. januára:

 • tyrkysový;
 • opál;
 • onyx;
 • sardonyx;
 • heliotrop;
 • kamienok;
 • chrysopráza.

Títo ľudia sú veľmi tvrdohlaví a snažia sa podriadiť každého svojej vôli.Tieto minerály pomôžu zmierniť tvrdú povahu saturnského oddelenia a chrániť ho preddepresie.

Tyrkysovápomáha cítiť radosť zo života, dodáva optimizmus a odstraňuje nervozitu. Opalnaučí workoholikov relaxovať s chuťou a cítiť radosť z bytia.Opál je užitočný najmä pre ľudí s pochmúrnou dispozíciou, ale čierny kameň je pre nich kategoricky kontraindikovaný.Tento drahokam pomôže vašej milenke stať sa uvoľnenejšou a spoločenskejšou, ako aj rozšíriť svoje obzory a umožní vám vidieť alternatívne možnosti riešenia problému. Chrysoprasevás ušetrí od skleslosti a depresie, posilní vašu dôveru v seba a nedovolí vám to vzdať sa.

Narodený od 14. do 21. januára:

 • rubínový;
 • zirkón;
 • turmalín;
 • hyacint.

Rubypomôže kozorožcom dosiahnuť najneuveriteľnejšie ciele, povzbudí a posilní ducha. Zirkónemotívne podporuje svoju milenku: tento minerál je obzvlášť užitočný, keď dôjde k vyčerpaniu sily.Zirkón zabraňuje depresii a tiež zabraňuje hystérii. Hyacintpomôže zvrátiť situáciu v smere nevyhnutnom pre kozy, ktoré tento minerál pomáha pri obchodných rokovaniach.Tieto kamene pomáhajú kozorožcom nabíjať optimizmus.

Poznámka!Zvolený maskotový kameň sa nemusí nosiť ako šperk.Môže to byť figurka alebo časť interiéru zdobená drahokamom.

Kamene nespracované človekom, Druze, majú magické sily.Zachovali si svoju prirodzenú štruktúru a energiu, takže sú neuveriteľní pri moci.Pre KozorožecRock Drush je dokonalý: môže slúžiť ako dekorácia interiéru.

Kamene pre lásku

Aby sa úspešne vyriešili ich milostné problémy, mali by si kozy vybrať správny drahokam.

Granátové jablkopomáha prilákať partnera duše a zbavuje ho žiarlivosti.Tento kameň je však kontraindikovaný u horlivých a príliš temperamentných osôb, pretože z nich môže urobiť ženy nekontrolovateľné a odpudivé.

Karneolpomáha pri hľadaní a očarení dušou a tiež odľahčuje slezinu a záchvaty hnevu.Manželstvo pomôže zachovať manželstvo, predlžuje mladosť a dodáva pôvab.

Achátvo svetlých farbách posilní kúzlo ženy a zvýši atraktivitu svojej hostesky v očiach opačného pohlavia.

Tyrkysovávám pomôže získať dôveru vo svoje kúzlo, šťastie z radov, jemnosť a nežnosť.Tento skvost tiež pomáha nereagovať na klebety a eliminuje rozruch.

Malachitje schopný prilákať mužské názory k svojej milenke.Ak sa pozornosť mužov stane neprimeranou a rušivou, malachit sa nosí v striebre.

Zakázané kamene:

 • akvamarín;
 • žltý diamant;
 • beryl;
 • karneol.

Uvedené minerály zbavujú Kozorožca rozhodnosti a odvahy a tiež zvyšujú mieru konfliktov.

Kamene amuletov

Achátnajlepšie chráni pred nápormi nepriateľov a nešťastníkov, klebety a čarodejníci.interiérzloženie z achátu zlepšuje mikroklímu v dome, pomáha dosahovať kariérny rast a eliminuje potrebu.Ak na tele nosíte kameň, bude ho chrániť pred zlým okom a spôsobeným poškodením.

Opalpomáha dosiahnuť požadovaný cieľ, otáča každú situáciu správnym smerom.Tento drahokam je užitočný pre bežné ženy v domácnosti aj pre obchodné ženy.

Turmalínsa považuje za univerzálny amulet pre Kozorožec.Z poškodenia a zlého oka si musíte vybrať čierne kamene - absorbuje negatívne.

Obsidiánmá schopnosť rozptýliť negatívnu energiu, ktorá sa odosiela hostiteľovi.Tento skvost dodáva vnútornú harmóniu a rovnováhu, odstraňuje úzkosť a pesimizmus.

Granátové jablkoeliminuje závislosť a poskytuje vnútornú slobodu.Kameň zlepšuje pohodu, pomáha dosahovať ciele.

Tyrkysová , okrem pomoci pri milostných veciach, pomáha zbohatnúť.Tento skvost je skvelým magnetom pre peniaze, pomáha v obchode a zvyšuje zisky.

Black Onyxchráni pred čiernou mágiou, riadeným čarodejníctvom a zlým okom.Tento amulet sa musí nosiť na tele tak, aby sa dostal do kontaktu s majiteľom.

Zakázané kamene

Kozorožec je kategoricky kontraindikovanýaventurín .Tento drahokam pripravuje predstaviteľov pozemského prvku opatrnosti, ktorý okamžite spôsobuje problémy.Kozorožec sa stáva frivolným a veterným.

Perlysa tiež neodporúčajú, aby boli v zbierke šperkov.Verí sa, že manžel kozy určite navštívi svoju milenku, ak obozretne nosí perlový náhrdelník alebo náramok.Perly však pomôžu nezosobášeným kozám nájsť partnera, ale hneď po svadbe sa budú musieť s dekoráciou rozlúčiť.

Zafírje pre Kozorožca nežiaduci, pretože vyvoláva cynizmus a agresiu. Ametystspolu so zafírom zvyšujú stupeň podráždenosti a nespokojnosti so všetkými a so všetkým.