Aké kamene sú vhodné pre Leo podľa horoskopu

Lev sa považuje za znamenie zverokruhu pre všetkých narodených v období od 23. júla do 23. augusta.Patrí k prvku pevného ohňa a ich planétou patrí Slnko.V tomto článku sa dozvieme, ktoré kamene sú vhodné pre Leo v astrológii.

) Všeobecná charakteristika označenia Leo

Leoši sa právom považujú za najvýraznejšie a najfarebnejšie osobnosti celého zverokruhu.Majú veľa ambícií, sú hrdí a často prejavujú otvorene narcistické správanie.Navyše, častejšie ako iné konštelácie, snívajú o tom, že sa stanú slávnymi, bohatými a vplyvnými.

Ale bez ohľadu na to, o koľko by Leo sníval zo všetkého krásneho, drahého, luxusného, ​​bolo pre neho oveľa dôležitejšie byť vždy prvým, vodcom vo všetkom.Ich najslabšími znakmi sú túžby po lichotení a márnosti, ktorých sa absolútne nemôžu zbaviť.

Levy sú tiež zanietené, radšej žijú vo veľkom štýle, takže všetci okolo nich oceňujú svoje osobitné postavenie a postavenie v spoločnosti.Nie sú naklonení rozčuľovať a niekomu sa oddávať - ​​práve naopak, oni sami vždy pripravujú vyznamenania s pripravenosťou.

V takom prípade Leo riskuje ering v jeho okolí,keď prinesie príliš hodné osobné osobnosti, zmiasť ich ústretovosť s vernosťou a súhlasiť s prejavmi lásky a súcitu.

Zástupcovia tohto označenia musia byť vždy v centre pozornosti.Usilujú sa prevziať úlohu vodcu a cítiť sa hlboko mizerne, ak sa zrazu musia uspokojiť s výkonnou funkciou.

Chvála, povzbudenie a neustály dôraz na ich cnosti sú ich hlavnými stimulmi v živote.

Levy sú mimoriadnymi hédonistami, ktorí sa svojou túžbou po „krásnom živote“ snažia zdôrazniť svoje spoločenské a materiálne postavenie.Vždy sa usilujú (ak majú finančnú schopnosť) obliekať do značkových vecí, aby mali pocit, že ich veci sú najlepšie, kvalitné, módne a tak ďalej.

Zástupcovia slnečnej značky tiež vykazujú veľký egoizmus vo všetkom - dokonca aj v milostných vzťahoch.Snažia sa nájsť partnera, ktorý by ich implicitne poslúchal, neodvážil sa hádať a samozrejme neúnavne obdivoval leva!Iné levy si však sami vyberajú také sympatie, ktoré ostatní obdivujú.

Zároveň však nemožno levom vzdať zásluhy v ich štedrosti - sú vždy pripravení pomôcť slabším, majú neprekonateľnú vitalitu, vnútornú charizmu, tvorivé schopnosti a neobmedzený optimizmus.A život týchto ľudí je prázdny a bezvýznamný bez romantických dobrodružstiev, ktoré jednoducho zbožňujú.

Ak je LeoAk počas svojej kariéry alebo lásky nedostane očakávaný návrat, rýchlo stratí záujem.Podriadenie sa predstaviteľom tejto konštelácie preto nie je ľahkou úlohou.

Levy jednoducho žiaria šťastím, keď ostatní ľudia požiadajú o radu, pretože ich obľúbenou zábavou je byť odborníkom.

Aké kamene sú vhodné pre ženy Lev podľa horoskopu

Obdobie platnosti tohto znamienka je na samom vrchole leta, ktoré sa však postupne približuje k dokončeniu.Lvi ženy (a tiež muži) by sa mali rozhodnúť pre teplé minerály: oranžovo-zlatá, svetlozelená, šalát, červená.Tento zoznam je doplnený tvrdšími, mohutnejšími kameňmi - predzvesťou blížiacej sa jesennej sezóny.

Astrológovia odporúčajú, aby sa rozhodli pre päť až desať teplých kameňov a niekoľko studených kameňov.Nepoužívajte ich však súčasne.

Aký kameň je teda vhodný pre ženy a mužov Leva?

​​

Diamant

Elitný minerál dokonale zdôrazňuje vysoký stav majestátnej konštelácie.A nie je zbytočné, že diamant zosobňuje aj silu, silu.Lvi s jeho pomocou nadviazajú vzťahy s ostatnými a zbavia sa pravidelných prepuknutí agresie.

Heliodor

Slnečný klenot je ideálny pre Lea, šéfa, vedca alebo študenta.Aktivuje mentálnu aktivitu, zvyšuje túžbu učiť sa a zlepšuje organizačné schopnosti.Vďaka energii heliodoru si budú môcť levice zaistiť šťastiev láske.

Rubin

Rubíny - spoľahlivo chránia levy verejných činiteľov.Vytvárajú rovnováhu energie v tele, nabíjajú optimizmus, dobrú energiu a odstraňujú negatívne účinky.

Golden Topaz

Levy sa môžu čas od času veľmi podráždiť a nájsť vinu s ostatnými ľuďmi.Šperky so zlatými topázami prispejú k duchovnej harmónii.Minerál tiež pomôže dosiahnuť umiestnenie vodcovstva a včas odhaliť nepoctivé osobnosti v životnom prostredí.

Turmalín

Turmalíny zmierňujú obavy, sebavedomie, aktivujú a zlepšujú tvorivý potenciál Ľvova.

Chrysolite

Kameň bude schopný prevziať úlohu osobného psychológa predstaviteľov značky.Zachráni ich pred dobrodružnými udalosťami.Chryzolity navyše zlepšujú rodinné a pracovné vzťahy, liečia nespavosť, úzkostné myšlienky.

Amber

Amber je ďalším levíkom.Robí tých úspešnejších, zlepšuje optimizmus, chráni pred nepriateľmi, odstraňuje depresie.Pomáha pri srdcových patologických stavoch.

Talisman z Leo podľa dátumu narodenia

Cod 23. júla do 1. augusta. Ľudia, ktorí sa narodili v tomto čase, sú vystavení riziku, že sa stanú dravými a zlými dravcami, ktorí sú silou veľmi zvedení.Mali by si zvoliť tieto minerály:

 • zafíry (ale nie modré), krištáľ - kamene sa prispôsobia biografiu Leo, zvýšia energiu, vylepšia;
 • alexandrit, onyx - zmierňujú agresiu, upokojujú nervový systém.

Od 2. do 12. augusta. Tieto levy sú už rozumnejšie a zdržanlivejšie.Sú to skutoční nadšenci, ktorí sa neboja ani veľmi zložitých projektov.Môžu však trpieť vlastným snobstvom.

Astrológovia radia znaku druhého desaťročia niekoľkým kameňom:

 • citríny - na nadviazanie kontaktov s ostatnými, na uľahčenie ich porozumenia;
 • jadeites, jades, sardonyxes - energia nerastov zaisťuje obchodný úspech a šťastie v rodine.

Cod 13. do 23. augusta. Levy tretieho desaťročia sú skutočným zikom, majú obrovskú zásobu životne dôležitej energie a aktívne sa usilujú o energiu.Nepochybujú ani o tom, že budú schopní zmeniť svet okolo seba.

Musí sa zvoliť:

 • žlté beryly, smaragdy - kamene múdrosti, pokoj pre zbavenie hnevu;
 • jades, carnelian - vždy nájsť správne riešenie konfliktných situácií.

Okrem toho sa astrológom Leo odporúča pravidelne uvádzať tieto minerály:

 • kremeň;
 • červené koraly;
 • protipožiarne opály;
 • malachit;
 • pyro pap;
 • pyritov.

Zakázané kamene

Zistili sme, ktorý kameň vyhovuje Levovi podľa horoskopu.Teraz hovorme o zakázaných mineráloch.Predpokladá sa, že ak nosíte kamene, ktoré sa nezmestia na vaše znamenie - zbavujete sa vitality, zvyšujete riziko choroby, urobíte vážnu chybu, stratíte finančné prostriedky.

Na druhej strane je potrebné poznať aj to, že astrológovia dnes už častonesúhlasí s nevhodnými kameňmi.Preto vždy berte do úvahy svoje vnútorné pocity.

A klasické zakázané kamene Lea sú tieto:

 • dobrodružné;
 • almandíny;
 • ametysty;
 • tyrkysová;
 • modré beryly s topazmi;
 • hematity;
 • perly;
 • Labrador;
 • obsidián;
 • rodonity;
 • serpentíny;
 • chrysopráza;
 • Opály v čiernej farbe.