Aké ľudové príznaky tehotenstva môžu byť užitočné pre modernú ženu

Populárne príznaky tehotenstva sú súbor nepísaných pravidiel, ktoré pomáhajú žene prekonať ťažké obdobie a rodia zdravé dieťa.Nie všetky príznaky sú racionálne, napríklad zakazujú tehotným ženám pozerať sa na deformácie.Údajne sa z tohto môže narodiť dieťa s vývojovými defektami.V skutočnosti je nervózna tehotná žena vystavená silným hormonálnym útokom, žena je zraniteľnejšia a citlivejšia.

Pri vyšetrovaní deformít, patológií, lekárskych sprievodcov môže dôjsť k šoku.U tehotných žien je šok sprevádzaný strachom z pôrodu a napätím.Môžete ľahko zarobiť plnohodnotnú psychózu.Prispôsobením príznakov modernej realite môžeme povedať, že tehotné ženy by sa mali vyhnúť šokom, desivým faktom, štúdiu patológií a pozeraním sa na rôzne škaredosti.

Počas tehotenstva by mal byť let mysli obmedzený a nasmerovaný výlučne kladným smerom.Obdivujte sedmokrásky a chrpy, svitania, krásu prírody, vtáky vtáky - lastovičky a sýkorky, ruddy bábätká.Aj keď ste milovali hororové filmy, je najlepšie prestať ich počas tehotenstva pravidelne sledovať.Melodramá a romantické komédie sú v tomto prípade užitočnejšie.

Užitočné príznaky tehotenstva

 • Nesadajte si so skríženými nohami.Rozumné.Nie, dieťa nebude mať z tohto zvyku ohnuté nohy.Ale obštrukcia žíl, kŕčové žily počas tehotenstva sú oveľa jednoduchšie.Nezakrývajte prietok krvi.Ak máte radi kríženie nôh -Pozrite sa na povolené etikety.Môžete prekračovať členky, dáva to rovnaký pocit pohodlia.Ešte lepšie je bližšie sa pozrieť na mäkké a masívne opierky nôh.
 • Nesadajte si na prah.Áno, možno neveríte na prah medzi svetmi, posvätné kúzlo domu.Ale sedieť pri dverách je najjednoduchšie získať cystitídu z večných prievanov s otvorenými dverami.Infekcia Urogenitálneho traktu je to posledné, čo potrebujete.Okrem toho môže byť liečba antibiotikami počas tehotenstva kontraindikovaná.Je lepšie tolerovať a nejakú dobu uprednostňovať stoličky.
 • Nesmiete sa vykúpať.Je to síce možné, ale pod dozorom as teplotou vody nepresahujúcou 40 stupňov.Časté je mdlosť v horúcom kúpeli, padanie pri pokuse ležať vo vani alebo von z nej.Postarajte sa o svoju bezpečnosť.
 • Je skutočne nežiaduce povedať všetkým o tehotenstve, príznaky neklamú.Nie všetci ľudia sú priateľskí.Je lepšie mlčať.Nakoniec tí, ktorí to potrebujú, vedia.Zvyšok je voliteľný.
 • Nevyhnutné je tiež hojdať prázdnu postieľku, kočík a robiť drahé nákupy pre dieťa.Nechajte ich opraviť v budúcej škôlke.Vkladanie detskej postieľky a detskej hrude je otázkou pol hodiny.
 • Nemôžete maznať mačku, bozkávať psov a šteniatka a vyhýbať sa kontaktu s plazmi - je to tak.Mačky tolerujú toxoplazmózu, červy sú veľmi pravdepodobné u psov a šteniat, korytnačky a plazy často tolerujú salmonelu, zatiaľ čo samy ochorejú.Výber liekov pre tehotné ženy je v roku 2006 veľmi obmedzenýv porovnaní s obvyklým stavom by ste sa nemali v čo najväčšej miere vystavovať nebezpečenstvu infekcie.
 • Na začiatku tehotenstva nemôžete hrať s cudzími ľuďmi - deti často trpia nebezpečnými chorobami.Rubeola je smrteľná pre tehotné ženy, ovčie kiahne sú nežiaduce.Neponáhľajte veci, budete mať dosť času.

Zbytočné príznaky

Niektoré príznaky tehotenstva nemajú význam.

 • Zákaz účesu.Údajne môžete stratiť vitalitu.Naraz atraktivita ženy do značnej miery závisela od dĺžky jej vlasov.Strata podpory manžela počas tehotenstva pre ženy z minulých storočí je desivá vyhliadka.V súčasnej dobe si môžete dovoliť strih, ak sú vaše vlasy veľmi nepríjemné.Z praktického hľadiska je však krátky účes a nafúknutá nafúknutá tvár pochybnou kombináciou.Pri opuchoch je lepšie nechať vlasy a radikálne nemeniť obrázok.
 • Východné krajiny sú charakteristické zákazom šitia a pletenia.V tej istej Anglicku a Rusku sa budúce matky bavia výšivkou a pletením veno pre dieťa.Prispieva to k dobrej nálade.Rada - oblečenie nie pre novorodencov, ale pre bábätká asi 3 mesiace - je praktickejšie a vydrží dlhšie.

Moderné anti-znaky

Feministky sú v súčasnosti mimoriadne aktívne a tvrdia, že tehotenstvo nie je choroba, zakazujú tehotným ženám prejavovať známky pozornosti, dať jej miesto v preprave alebo zdvíhať závažia.Objavila sa celá skupina protiznakov.Toto je mimoriadne škodlivý trend.

 1. Aj keď tehotenstvo dobre znášate, je lepšie sedieť v doprave.V prípade náhleho zastavenia prepravy to znižuje riziko zranenia.
 2. Ak sa rozhodnete stáť - nedržte vysoké zábradlie - je to nebezpečné pri fetálnej hypoxii - hladovaní kyslíkom.
 3. Žena môže skutočne nosiť alebo zdvíhať závažia, vyznačuje sa vytrvalostnosťou a môže byť dokonca silnejšia ako muž.Ale počas tehotenstva môže zvýšenie závažnosti spôsobiť prolaps maternice, predčasný pôrod a smrť plodu.

Teraz je módne poprieť ženskosť, nestarať sa o ženský reprodukčný systém, byť „ako muži“.Ale v skutočnosti sú muži veľmi znepokojení ich reprodukčným systémom a riziko straty sily, schopnosť mať deti, spôsobuje normálny človek panike.

Ak žena trvá na rovnakých právach - mala by sa starať o seba a svoje zdravie najmenej o jedného muža, prijať pomoc, postarať sa o bezpečnosť potomstva.Žena, ktorá zanedbáva bezpečnosť kvôli novým nápadom, vyzerá rovnako ako muž, ktorý sa nezaoberá deťmi, nezaujíma ju ochrana.Je však obvyklé vyhladovať mužov pre nedbanlivosť a ženy pochváliť pokročilé názory.