Aké minerály sú najvhodnejšie pre ryby ľudí

Ktorý kameň je pre Ryby najvhodnejší?Pokúsime sa odpovedať na túto otázku.Dokonca aj v staroveku si ľudia všimli, že kamene majú silnú energiu.A každé znamenie zverokruhu má svojich patrónov a zlých priaznivcov v kráľovstve nerastov.Správne vybraný kameň sa pre človeka stane spoľahlivým priateľom a magickým šarmom.Aké drahokamy by mal mať na sebe Ryby?

Zaujímavé znaky znaku Ryby

Znamenie Ryby uzatvára kruh zverokruhu.Ich obdobie sa začína 20. februára a 20. marca Pisces opúšťa javisko.Planéta Neptún ich chráni a prírodným prvkom je voda.

Zástupcami tohto označenia sú spoločenskí a priateľskí ľudia s dobrým zmyslom pre humor.Sú zasnené, romantické a citlivé, majú vysoko rozvinutú intuíciu, ktorá často určuje ich činnosť.Ryby sú spravidla veľmi nezištné a oddané svojim príbuzným a priateľom.

Ryby sú veľmi kontroverzným znakom.Niet divu, že ju predstavujú dve ryby plávajúce rôznymi smermi.Jedna polovica sa usiluje o sebapodnikanie a dokonalosť, zatiaľ čo druhá trpí základnými impulzmi a vlastnou bezmocnosťou.

Títo talentovaní a tvorivo nadaní ľudia často nemôžu nájsť konkrétny smer svojho rozvoja.Je pre nich ťažké nájsť svoj osud v živote a porozumieť sebe.Pre ryby je ťažké neustále si udržiavať dobrú náladu a pozitívny prístup: obdobia inšpirácie a optimizmu sú nahradené melanchóliu a rozpadom.

Príčinou týchto problémov je nedostatok vlastnej energie.Správne vybrané minerály pomôžu vyplniť nedostatok vitality, prekonať letargiu a apatiu.Rýb sa odporúča neustále nosiť drahokamy, ktoré zodpovedajú ich horoskopu.

Ktorý kameň je vhodný pre Ryby podľa dátumu narodenia

Pri výbere kameňa pre Ryby je potrebné zohľadniť dátum narodenia.

 • 20. februára - 1. marca.Toto je čas romantikov, snívateľov a básnikov.Sú sponzorovaní Saturnom, ktorý ich núti vidieť svet v „ružových“ okuliaroch a prenáša ich do ríše snov.Týmto osobám sa odporúča nosiť talismany s aventurínom, jaspis, modrý zafír, smaragd, ametyst.
 • 2. - 11. marca.Počas tohto obdobia sa rodia ľudia, ktorých sponzoruje Jupiter.Sú čestní a otvorení ostatným, ale príliš citlivé na kritiku a náročné na seba.Kúzla s perlami, heliotrope, koralové, chryzolit a opál im pomôžu získať uznanie.
 • 12. - 20. marca.Týchto ľudí sponzoruje Mars.Vďaka tomu sú spoločenskí a optimistickí, ale zároveň sa vyznačujú rozmarnou a rýchlo zmiernenou dispozíciou.žena vyváženie týchto vlastností sú zobrazené také drahokamy: alexandrit, chryzopráza, diamant, turmalín, smaragd.

Okrem tohto zoznamu môžete pridať modrý achát, svetlozelený beryl, skalné kryštály a topaz.Drahé kamene s veľmi silnou energiou, ktoré majú jasne červenú alebo tmavú farbu, sú kontraindikované pre Ryby.Môžu spôsobiť depresívne stavy a duševné poruchy.

Štastné kamene pre ryby

Klenoty, ktoré do rýb prinesú šťastie a úspech, zahŕňajú:

 • Akvamarín - pomáha prekonávať nedostatky, ktoré sú spojené s Ryby, dodáva im odvahu a odhodlanie, zvyšuje ich sebadôveru v ich schopnosti.Kameň navyše chráni pred nadmerným plytvaním energiou a vracia snové Ryby do reality tohto sveta.
 • Perly - prinesie Rybám veľa šťastia a šťastia, zdravia a dlhovekosti.Kameň je kúzlo od zlého oka a závisť, vyvíja intuíciu.Prsteň s týmto kameňom chráni pred lupičmi a podvodníkmi.V závislosti od nálady a pohody hostiteľa môže kameň zmeniť svoj vzhľad, stane sa jasnejším alebo matnejším.Ak majiteľ utrpel smrť, perla vybledne a zakalí sa.
 • Ametyst je jedným z najšťastnejších kameňov pre Ryby.Drahokam evokuje lásku k osobe, ktorá ho prezentovala.Preto si musíte dávať pozor na takéto dary od cudzích ľudí.Nosia ho aj ovdovení ľudia, ktorí sú verní svojmu opustenému manželovi a nechcú sa pripojiťvzťah.Kameň symbolizuje vernú a vernú lásku.Kamenné ryby prinesú úspech vo všetkých snahách, urovnaní konfliktov a hádok, uzdravení depresie a rozveselení.Pomáha nájsť mier a harmóniu.

Ktorý kameň je vhodný pre ženu narodenú pod značkou Ryby

Žena-ryby sú pre ostatných tajomstvom.Je očarujúca a mysticky príťažlivá pre mužov.Usilujte sa nájsť silného a spoľahlivého životného partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť v každej situácii.Predstavitelia tejto značky sú veľmi spoločenskí a priateľskí, niekedy im však chýbajú dobrovoľné vlastnosti.Často uprednostňujú „ísť s prúdom“, nechápu, čo skutočne chcú.

Nasledujúce minerály pomôžu zdôrazniť výhody a prekonať základné nevýhody tohto znaku:

 • Akvamarín zvýši odvážnosť a rozhodnosť rýb a zároveň ju ušetrí od nadmerného plytvania energiou.Pomôže zástupcom tohto znaku odhaliť svoje prirodzené kúzlo a charizmu.Ako amulet je najlepšie zvoliť korálik.
 • Jade vám pomôže cítiť sebavedomie, pomôže pri prijímaní ťažkých rozhodnutí.Ak drahokam náhle stmavne, môžete byť v nebezpečenstve.Buďte opatrní a ostražití.Ak chcete, aby vo vašej rodine vládla harmónia a láska, noste nefritový prívesok v tvare motýľa.
 • Chrysolit rozvíja logické myslenie a učí, ako racionálne míňať peniaze bez zbytočného plytvania.
 • Kamienok je ideálny minerál pre ryby,na zlepšenie zdravia a liečenie chronických ochorení.Pomôže to tiež zbaviť sa neistoty a poskytne sebavedomie.Ak chcete dosiahnuť uznanie a lásku, vždy noste minerál so sebou na ľavej strane.Aby ste nikdy nemali finančné ťažkosti, uložte vo svojom dome veľký ingot skalného kryštálu.
 • Opál naplní Fish Woman novými silami a doplní životnú energiu.Talisman týmto kameňom chráni hostesku pred negativitou od ostatných a rôznymi nebezpečenstvami, posilňuje duchovné sily a inteligenciu.
 • Emerald má upokojujúci účinok, používa sa na meditáciu, čistí myšlienky a chráni pred vyrážkami.
 • Ametyst zmierňuje úzkosť, fóbie, depresie a nočné mory.Poskytuje vitalitu a energiu, vďaka čomu si môžete byť istí svojimi schopnosťami.Šperky pravidelne odstraňujte pomocou ametystu, nenoste ich neustále.

Ktoré kamene sú vhodné pre mužov narodených pod značkou Ryby

Často majú samce rybydosť zložitý a konfliktný v prírode a ich duchovný svet je dosť obmedzený.Z tohto dôvodu je pre nich ťažké komunikovať s ľuďmi a nájsť s nimi dohodu.

Nasledujúce minerály pomôžu Rybám prekonať tieto ťažkosti:

 • Akvamarín prispeje k duchovnému rozvoju, posilní intuitívne schopnosti a prebudí túžbu spoznať svet okolo nás.Okrem toho kameň učí súcit a milosrdenstvo.
 • Ametyst spôsobí, že Ryby budú istejšie a naplnia životenergie a posilnenie zdravia.Pomôže pri sebapoznávaní a duchovnom rozvoji.
 • Alexandrit posilňuje emocionálnu sféru, normalizuje fungovanie obehového a tráviaceho systému a lieči choroby kĺbov.
 • Perly prinesú úspech v podnikateľskej sfére a zlepšia materiálnu pohodu.
 • Opál pomôže nájsť šťastie v rodinnom živote, ochráni pred závislými ľuďmi.Naplní sa vitálnou energiou a zvýši fyzickú výdrž.

Kamene, ktoré sú kontraindikované pre Ryby

Podľa horoskopu, podľa všetkých znamení zverokruhu, má Ryby najťažší osud.Šťastie a šťastie ich často prechádzajú okolo.Trvá im dlhý čas, aby si oddýchli od životných nepokojov a získali späť silu.

Zástupcom tejto značky sa neodporúča nosiť aktívne nerasty, ktoré sú jasne zafarbené.Kamene rôznych odtieňov červenej nie sú pre nich vhodné, pretože môžu v Rybách vyvolať agresívne správanie.

Rybám je zakázané nosiť výrobky s týmito minerálmi: žltý diamant, tyrkysový, rubínový, čierny onyx, karneol a serpentín.

Na konci témy si pozrite video o tom, ktoré kamene sú najvhodnejšie pre značku Pisces: