Aké sú vysnívané postavy

Aby ste pochopili, o čom tieto čísla snívajú, nájdite v tomto článku vhodný výklad.Zhromaždil som predpovede najlepších snov kníh, ku ktorým sa neustále uchýlim, keď chcem analyzovať sen a zistiť, čo ma v blízkej budúcnosti čaká.

Kniha rodinných snov

Autori knihy snov odporúčajú zapamätať si číslo a poradie čísel, o ktorých ste snívali.Kombinácia sa môže ukázať napríklad ako výherné číslo lotériového lístka.

Interpretácie:

 1. Nuly sú symbolom prázdnych nádejí a neopodstatnených očakávaní.Úspech vás opustí a nedosiahne plánovaný cieľ.Stav neistoty bude s vami ešte dlho.Je lepšie sa pustiť do podnikania, ale dať si čas na odpočinok a získať silu.
 2. Jednotka je symbolom osamelosti, ale v priaznivom kontexte.Potrebujete samotu, počas ktorej môžete porozumieť sebe, poznať svoje skutočné túžby a stanoviť správne ciele v živote.
 3. Deuce symbolizuje klamstvo, duplicitu a dualitu.Takýto sen môže naznačovať, že často sa podvádzate, žijete v ilúziách a ste úplne oddelení od reality.
 4. Traja sľubujú splnenie túžby, ktorú ste už dlho formulovali, ale nevedeli ste, čo by sa malo stať, aby sa splnila.Od tejto chvíle sú okolnosti na vašej strane, takže všetko dopadne najlepším spôsobom.
 5. Štyri čísla sú znakom základných zmien v živote, o ktoré ste sa už dlho usilovali.Dostanú sa však iba pod podmienku vašich aktívnych akcií.Musíte byť vytrvalí a nevzdávať sa ťažkostí.
 6. Päť je znakom toho, že ste dobrodružný človek a radi riskujete.Musíte sa však vyhnúť hazardným hrám a pochybným transakciám.Inak môžete prísť o všetko, čo ste získali po mnoho rokov tvrdej práce.
 7. Sixes - nájdete lásku, o ktorej ste už dlho snívali.
 8. Sedem je znakom dobre rozvinutej intuície, ktorú často ignorujete a uprednostňujete spoliehanie sa na zdravý rozum.Pokúste sa počúvať častejšie skôr na srdce ako na myseľ, potom sa všetky vaše túžby ľahko splnia bez veľkého úsilia z vašej strany.
 9. Osem - musíte podstúpiť vážne životné testy, ktorým sa nebudete môcť vyhnúť.Bol to samotný osud, ktorý vám nariadil vykonať silový test.A koľko výhod budete mať, závisí od výsledku tohto testu.
 10. Deväť - ste spoľahlivý priateľ a verný súdruh, ale vaša nálada často uráža vašich blízkych.Emócie by sa mali kontrolovať, ak nechcete časom stratiť väčšinu z nich.

Kniha psychologických snov

Predpokladá sa, že o číslach sa sníva počas obdobia života, počas ktorého je osoba v extrémne prepracovanom stave.Potrebuje odpočinok a je takmer o krok ďalej od choroby v nemocničnej posteli.

Ďalší výklad:

 1. Toto je varovanie snov.Musíte sa správaťextrémne opatrne a nespáchať vyrážky, inak budete mať veľké problémy.Alebo nebudete schopní dokončiť prácu, od ktorej závisí vaše blaho.
 2. Do pekla tucet - k nepredvídateľnosti života.Ste zvyknutí všetko ovládať, ale v nasledujúcom roku to bude zbytočné.Osud bude neustále prinášať prekvapenia.Toto je test toho, koľko sa môžete naučiť prispôsobiť sa novým okolnostiam.
 3. Mnoho čísel je chaoticky a v pohybe - k mnohým problémom súvisiacim s vecami vašej rodiny.Niekto z domácnosti bude vinný az nejakého dôvodu budete musieť rozlíšiť následky.
 4. Vyškrtnite čísla - budete mať obrovské množstvo energie po dlhom období apatie.Vďaka tomu dokážete rýchlo vyriešiť nahromadené problémy a dosiahnuť cieľ, o ktorý sa usilujete už veľmi dlho.
 5. Nepodarilo sa zistiť čísla - včera ste urobili veľkú chybu, ale ešte si ju neuvedomujete.V nasledujúcom mesiaci však získate vážne následky, ktoré vás ponoria do skutočného šoku.
 6. Písanie čísel je obrovským úspechom po porážke konkurentov alebo zlých priaznivcov.Ztišíte zlé jazyky a odteraz budú vaši nepriatelia závidieť vaše úspechy len zďaleka.

Ženská kniha snov

Počítanie vo sne - ste zvyknutí robiť veľa pre milovaných, často sa obetujete.Ale ak vám už nikto poďakoval, teraz vás ocení.Váš názor sa zohľadní.

Ďalší výklad:

 1. Vidieť veľa nečitateľne napísaných čísel je znakom prepracovania.Prebrali ste príliš veľa zodpovedností za svoje krehké ramená, ktoré nedokážete zvládnuť sami.
 2. Veľmi malé čísla, na ktoré ste sa pozerali cez lupu - buďte opatrní, intríg sa tkajú proti vám.A autorom všetkých problémov je blízky priateľ, ktorému dôverujete.V skutočnosti na vás zúfalo žiarlí a nie je ochotná, ako si myslíte.
 3. Pri písaní dlhého zákona - v práci sa povinnosti zvýšia a nikto vám za to neplatí.Ale ak nebudete reptať, ale budete robiť všetko kvalitatívne, budete stále dobre odmenení.
 4. Číslo s množstvom núl - objaví sa nový zdroj príjmu, vďaka ktorému môžete zarobiť dobré peniaze.Odmena bude niekoľkonásobne vyššia ako oficiálna mzda.
 5. Písanie čísel kaligrafickým rukopisom - máte nadprirodzené schopnosti, o ktorých ešte nemáte predstavu.Ale čoskoro sa objaví vhodný prípad - snažte sa nebáť, ale tento cenný darček použite v prospech seba a ostatných.
 6. Čísla, ktoré sa pohybujú v matici, vedú k vašej osobnej finančnej katastrofe.Kvôli neúspechu jej manžela sa bude musieť rozdeliť so všetkými úsporami a dostať sa do dosť veľkých dlhov.To tiež povedie k hádkam v rodine, ktoré nebudú mať žiadny koniec, žiadny okraj.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Sen s číslami môževás upozorní na zlú aj dobrú udalosť, ktorá sa vo vašom živote stane v blízkej budúcnosti.Výklad snov bude hovoriť o budúcich ziskoch alebo varuje pred rizikom.
 • Ak si pamätáte kombináciu čísel, ktoré sa vám zdali vo sne, môžete ich použiť.Napríklad sa môže ukázať ako výherné číslo žrebovania.