Ako čítať kúzla z veľkej Vanga pre šťastie v podnikaní

Názov bulharskej informátorky a liečiteľky Vanga je známy všetkým.Existujú dôkazy, že slávna jasnovidkyňa sa delila o svoju múdrosť s ostatnými, ale iba s tými, v ktorých videla čestných a dobrých ľudí.Mnohí z týchto ľudí ju brali vážne, starostlivo zaznamenali a odovzdali cenné vedomosti svojim deťom a vnúčatám.

Pravdepodobne z tohto dôvodu bolo možné zachovať veľa modlitieb a sprisahaní, ktoré Wang uzdravoval a pomáhal všetkým, ktorí ju oslovili.

Po smrti veľkého vidiaceho sa väčšina jej sprisahaní a modlitieb začala považovať za stratenú, ale táto malá časť pozostalých má skutočne silný potenciál a takmer 100% účinnosť.Pomohli mnohým ľuďom nájsť zdravie a šťastie, získať finančnú pohodu a pritiahnuť šťastie.V tomto článku som sa rozhodol podrobnejšie sa venovať poslednej skupine - Wanginým modlitbám a sprisahaniam pre šťastie.

Napriek tomu každý človek potrebuje šťastie, najmä ak sa v jeho živote zistil priebeh nešťastia.Wanga sprisahania pomôžu eliminovať všetky problémy, prinášajú pozitívne zmeny, prinášajú šťastie a radosť.

Akočítaj modlitby a sprisahania

Nebojte sa ich používať - ​​ak budete viesť spravodlivý život, určite vám neubližujú, ale naopak, budú robiť dobro.Ak chcete začať, vyberte si jednu zo sprisahaní pre seba - tú, ktorá sa vám najviac páči.Pozorne si prečítajte pokyny a pripravte všetko, čo potrebujete.Rituál, ktorý sprevádza každé sprisahanie, sa musí vykonať presne.Neodporúčam vám, aby ste sa z toho vzdali, pretože chcete, aby vám sprisahanie pomohlo?

Bolo by lepšie, keby ste si zapamätali text modlitby alebo sprisahania.V extrémnych prípadoch ich môžete krásne prepísať na prázdny list papiera a prečítať si ich.Pri vykonávaní obradu sa v žiadnom prípade nedotýkajte a neponáhľajte sa.Lepšie zvoliť čas, kedy budete v pokoji na maximum a nikto vás nebude môcť rozptýliť a prerušiť.Prečítajte si každé slovo, ponorte sa do jeho významu, cítite, čo sa v texte myslí.Mechanické hovorenie o sprisahaní alebo modlitbe neprinesie požadovaný výsledok.

4 silné rituály od Vanga pre šťastie

K úplňku

Tento rituál sa koná za splnu.Vstaň za úsvitu, napíš tečúcu vodu do povodia a zašepkaj na ňu tieto slová:

„Voda je voda, si moja sestra!Tiekli ste do hôr, podzemných chodníkov, temných lesov a širokých polí, kde sú nížiny a lúky, a na strmých brehoch, pieskoch a kamienkoch, materskej zemi a jasnej oblohe.Stretli ste sa s úsvitmi a eskortovali ste noci, umyli si úsvit a utreli si ho slnkom, vyčistili ho bielym svetlom.A javoda, očistiť, znečistiť a nečistoty zmyť, umyť dušu a naplniť ju čistotou.Ak chcete, aby moje skutky boli čisté, žiarte svetlom a vyplňte dobrým, preložte a hádajte a vyplňte šťastím.Amen. “

Umyte si tvár očarenou vodou, neutierajte utierkou, nechajte vodu vsiaknuť do pokožky.Na korunku kvapnite tiež niekoľko kvapiek vody.

Nikdy o tomto obrade nikomu nehovorte.

Na predných dverách

Vanga uviedla, že prahové a predné dvere by sa mali vždy udržiavať čisté a špina odradí šťastie a zabráni vniknutiu do domu.Jeden obrad liečiteľa sa zachoval a priťahoval šťastie, zdravie, šťastie a bohatstvo.Vykonáva sa počas rastu mesiaca.

Nalejte jarnú vodu do sklenenej nádoby a povedzte ju:

„Koľko ľudí vstúpi do mojich dverí, dostanem toľko pomocníkov.Nepriatelia a nehumánni nemajú vstup do mojich dverí.Koľkokrát sa dvere otvoria, do môjho domu príde to isté množstvo dobra.Bohužiaľ, niet smútku pri vstupe do mojich dverí.Zdravie je v dome, šťastie je v dome, šťastie je v dome, peniaze sú v dome, bohatstvo je v dome.Tak nech to je.Amen. “

Dvere posypte rozptýlenou vodou dovnútra a von vo forme priečneho pruhu.

Úsvit pred pozemkom

Zápletka sa vyslovuje raz mesačne počas obdobia rastu mesiaca.Povstaňte za úsvitu, natiahnite do pohára vody, rozpustite v ňom štipku soli.Hovorte dolu dole pre vodu so soľou (musíte ju prečítať srdcom):

“The Scarlet Dawnstúpa, červené slnko osvetľuje zem, osvetľuje Božím svetlom.Sám Pán posväcuje vody, dáva mi(jeho meno)udeľuje šťastie, bohatstvo a dobrotu, chráni pred honosným a odmeňovaním šťastia “.

Na miesto skryté pred zvedavými očami dajte pohárik vytekajúcej vody, ktorú nemôžete zakryť ničím.Nenechajte nikoho ani vylievať ani piť túto vodu.Ako mesiac plynie, nalejte vodu na zem a rituál opakujte s ďalšou dávkou vody a soli.

V tomto videu sa nachádza niekoľko ďalších sprisahaní:

Modlitba za šťastie a odstránenie čiernej lišty v živote

Prečítajte si počas fázy rastu mesiaca.Vstaň za úsvitu, umývaj podlahy všade doma.Znečistenú vodu vylejte z domu.Potom sa dôkladne umyte a oblečte si čisté oblečenie.Postavte sa do stredu najväčšej miestnosti vo vašom dome a čítajte spiknutie Wanga srdcom a nahlas:

Pane Ježiš Kristus a Jeho Svätý Nikolai The Miracle Worker!Vyzývam vás a žiadam vás, aby ste mi pomohli.Kameň leží v čistom poli, nehovorí ani slovo, nikam nevedie a nevykonáva žiadnu činnosť.Do kameňa - klamať a pre mňa, k Božiemu služobníkovi(moje meno) , vstať a chodiť, kráčať v bielom svetle a chytiť šťastie.Veľa šťastia, chyťte sa do mojej siete, veľa šťastia, choďte do náručí!Amen! “

Po prečítaní grafu sa nemusíte posadiť.Choďte niekam, urobte niečo, buďte opatrní - osud vám dá známky, ktoré sa stanú kľúčom k ďalším krokom a povedú vás k šťastiu a priaznivým zmenám v živote.