Ako interpretovať fúzy v rôznych knihách snov

Spánok ... Jasné farby alebo tmavé nočné mory, sny alebo strach zo sklamania.Koľko silných pocitov dáva ľuďom sny?Vlasy tváre sú pre mužov charakteristické: niektorí sa ich okamžite zbavia, zatiaľ čo iní radšej nosia hrubé dlhé brady.Tento atribút vzhľadu dodáva vlastníkovi pevnosť v obraze, sebavedomie a múdrosť.Aby ste pochopili, o čom sníva brada, pomôže vám kniha snov.

Informácie pre referenciu: Čo sľubuje brada vo sne?

Vousy sú už dlho definíciou zrelosti, mužskej cnosti a múdrosti.Aký je sen o vegetácii podľa storočných skúseností s dekódovaním jazyka snov?Kniha interpretácií ľudí predpovedá úspešný priebeh vecí, bohatú úrodu a zisk.Taký nočný obraz tiež znamená potrebu múdrej rady a možného peňažného zisku.

Vo sne, spoznať seba alebo priateľa so sviežou bradou - na šťastie, úctu a peňažnú odmenu.Dlhé vlasy predpovedajú slávu, krátke alebo orezané spory.Vidieť vypadávanie vlasov je zneuctenie aponíženie.

 1. Videnie brady ženy vedie k ťažkostiam v živote.Takýto sen sľubuje rozlúčku s blízkym, stratu milenca alebo vykonávanie zodpovedných rozhodnutí.Obrázok však varuje, že za odvahu a vytrvalosť bude odmenená.
 2. Vdova po sne sa môže čoskoro oženiť.Tehotná žena môže očakávať narodenie mužského dieťaťa.
 3. Holenie brady vo sne - náhle problémy alebo riešenie problémov s láskou.Strihanie vlasov znamená plytvanie peniazmi.
 4. Rezanie brady pre niekoho sľubuje hádku.Horenie je na oddelenie od svojej milovanej ženy.Šklbanie vlasov cudzincovi - zradí dôveru ľudí.
 5. Strata brady môže byť príčinou straty majetku a cti.Ak sa muž alebo žena snívali o tom, že niekto ťahá ich vlasy - v skutočnosti sú v nebezpečenstve.Česanie je znakom zvýšenia bohatstva, ale spolu s touto ambíciou existuje riziko straty priateľov.

Freudov pojem

Takýto sen predstavuje pubertu a libido, vegetáciu vonkajších genitálií.Elegantná brada naznačuje správne fungovanie reprodukčného systému, stratu a nepokoj - o chorobách pohlavných orgánov.Starať sa o vlasy - k spokojnosti v osobnom živote, oholiť sa - strach zo sexuálnej bezmocnosti.Niekedy brada, o ktorej žena sníva, môže naznačovať jej záľubu v láske rovnakého pohlavia.

Interpretácia knihy snov G. Millera

Sledovanie brady - v reálnom živote sa stretnite ssúpera, na konfrontáciu moci a možných strát.

 1. Vousatá žena snov - chorá alebo nepríjemná rande.
 2. Muž ťahá vlasy smerom k rizikovým rizikám.
 3. Starostlivosť o brady mladej ženy znamená manželstvo, ktoré ju môže sklamať.
 4. Čistenie chĺpkov predstavuje riziko straty priateľov kvôli márnosti a pýche.

Svet obrazov Meneghetti

Vous je ambivalentné označenie, ktoré symbolizuje životné skúsenosti a múdrosť.Ďalším významom sna je maska, ktorá zakrýva chybné úsudky, chyby, telesné nedokonalosti.Rojko ich chce skryť, skryť pred ostatnými.

„Neočakávateľný“ Wang

Stretnutie cudzinca s vlasovými vlasmi - k nečakanému poznaniu v skutočnosti.Strihanie brady - v reálnom živote musíte byť opatrní pri jednaní s ľuďmi, pretože niekto chce podvodníka oklamať.Sivý brada vo sne - jeho vlastný čin povedie k klebám od ostatných.

Staroveká kniha snov z Francúzska

Francúzska kniha snov predpovedá priaznivé a dobré motívy v živote z tohto sna.

 1. Fúzy dávajú silu a vznešenosť.
 2. Sen s dlhými vlasmi je úspešnejší - predpovedá prosperitu a šťastie.
 3. Manželka si uťala brady - to spôsobuje problémy jej manžela.

Ezoterická interpretačná kniha

Vousy pre interpretáciu snov pre človeka sľubujú zisk a veľký zisk.Ale snívajúci bradatý muž môže pritiahnuť negatívnu konotáciu: kučeravá a červená vegetácia sľubuje stretnutie s klamárom.Ak je upravená, je pravdepodobné, že dôjde k stratám a sklamaniu.Čierna brada s modrým odtieňom je symbolom žiarlivosti.Čierna brada je znakom zdravia.Sľubuje pacientovi blízke a absolútne uzdravenie a zdravú náladu - vynikajúcu náladu, nárast sily a inšpiráciu.

Moslimský sentiment

Na tých, ktorí považujú za brady, čaká veľkosť a úcta.Ak sa snílek stretne s krátkymi vlasmi, čoskoro sa objaví poníženie a nespokojnosť.Rozťahovanie brady určuje plytvanie peniazmi a výčitky svedomia.Žena nájde strateného manžela, alebo ju opustí.Vdova sa znova ožení a tehotná žena porodí dediča.Syn takejto ženy sa stane hlavou rodiny.

Ak sa dieťa vo sne ocitlo s bradou, predpovedá to smrť pred dospievaním.Farebné brady sa vo sne líšia.Odtieň dúhových farieb bude predpovedať nosenie štýlového oblečenia, ale ak je brada špinavá, bude cítiť potrebu finančných prostriedkov.

Čo hovorí moderná kniha snov?

Jeho dlhá brada prinesie zisk a úctu.Krátke vlasy ohrozujú súdne spory.Plešatý brada je znakom hanby a ponižovania cti.Červené alebo zafarbené vlasy priťahujú mazanie od priateľov.

Vysvetlenie snov, ktoré k nám prišli z minulosti, je pokusom predpovedať budúcnosť osoby a študovať reťaz udalostí, ktoré sa ešte nevyskytli.Vysvetlenie brady v snoch je príkladom schopnosti človeka získať maximum informáciísubjektívne pole.