Ako interpretovať význam mesta vo sne z kníh snov

Vidieť mesto vo sne je jedným z najbežnejších príbehov.Ľudia často vidia mestá svojich snov, v ktorých všetko presne korešponduje s predstavami snívateľa o tom krásnom.Môže to byť malé mesto na rieke alebo pri mori, stratené v stepiach alebo na horách, obrovské mesto s mrakodrapmi, úžasné architektonické dielo.V každom prípade uvidíte odraz seba a užívajte si.Spať bodes veľa šťastia a neskutočné šťastie.Pokúsime sa pochopiť, o čom mesto sníva z kníh snov.

Hlavné hodnoty

 • Vidieť svoje rodné mesto vo sne - chýba vám detstvo, rodné mestá, starí priatelia, rodina.Možno by ste chceli vrátiť rovnaké vzťahy s okolitým svetom, aké boli vo vašom rodnom meste.Ak sen zanechá negatívny vklad, hrozí vám obnovenie starého vzťahu, ktorý sa vám nepáči.Ľudia často podvedome obnovujú známe vzorce, aj keď sú im nepríjemné.Spánok varuje, že to za to nestojí.Napríklad ste utiekli z kuchynského otroctva a v novom slobodnom vzťahu už stojíte pri sporáku a žehlíte košele iných ľudí.Trochu viac a zistíte, že máte veľa povinností v domácnosti, ktoré nemáte dobre.Prestaňte obťažovať seba a ostatných.
 • Vidieť divné, neznáme mesto vo sne znamená túžbu po zmene miesta.Hľadáte seba, svoje miesto v živote, svoje miesto v geografii.S najväčšou pravdepodobnosťou sa v blízkej budúcnosti budete pohybovať a dostanete úžasnú šancu začať všetko od samého začiatku.Pritom vybude nasledovať dosť zvláštne šťastie.Budete mať šťastie pre veľké, ale v malých veciach sa stretnete s úplnou smolou.Bude to pokračovať dovtedy, kým skutočne nenájdete svoje miesto.
 • Prechádzka okolo iného mesta vo sne, jeho obdivovanie - splnenie sna.Ak náhodou vidíte mesto, ktoré nie je príliš atraktívne, špinavé a nepríjemné, s ulicami, ktoré nikam nevedú - v skutočnosti existuje šanca dostať sa do slepej uličky.
 • Pouličné osvetlenie ukazuje, aká jasná bude situácia pre vás.Čím viac svetla, tým lepšie.Slávne osvetlenie, farebné svetlá - máte radi nielen jasnosť, ale aj fascinujúce hádanky a hádanky.Dostanete ich.Spánok znamená, že získate všetko, čo chcete.
 • Labyrinty ulíc, v ktorých je ľahké sa stratiť, ukazujú, že v živote nemáte konkrétny cieľ, trochu sa vám páči všetko.Ak je mesto vo sne postavené podľa jasného plánu, ulice sú rovné, existujú široké ulice - určite viete, že hľadáte a dávate prednosť priamej ceste.
 • Parky, záhrady, ploty, útulné miesta, bizarná architektúra - milujete krásu vo všetkých jej prejavoch a neradi sa ponáhľate.
 • Oheň, katastrofa v meste, invázia zombie - preskúmali ste buď hororové filmy, alebo by ste sa skutočne mali báť neočakávaných a nepríjemných nehôd.Zrúcaniny v mieste vyrovnania znamenajú možnosť strát na osobnom fronte.
 • Čím krajšie je mesto vo sne, tým krajšie je v ňom, tým bližšie ste k realizácii vašich snov.
 • Ak beháte po meste svojich snov, akoby ste sa v ňom narodili,Aj keď je to úplne zle, poznáte všetky nádvoria a brány, môžete skrátiť cestu, nájsť pekárne, cukrárne, kaviarne, obchody - možno úplne zmeníte svoj osud.
 • Ak chcete vidieť drakov, chrličov na ulici, architektonické vyznamenania a detaily, ktoré nie sú charakteristické pre miestnu kultúru, môžete sa presťahovať nielen do iného mesta, ale tiež ísť do inej krajiny alebo podniknúť výlet po celom svete.
 • Vozidlá, ktoré používate, ukazujú, ako sa pohybujete smerom k sna.Pešo - ste unavený a opatrný, radšej sa spoliehajte na osobné názory a overte všetky predpoklady.Na zvieratách, na koňoch alebo vo vagóne - pre ľudí nie je príliš veľa a ste pripravení využiť prácu iných ľudí na dosiahnutie vašich cieľov.Môžete voľne používať verejnú dopravu, ľahko plánovať trasy - máte šťastie, máte osobitný osud.Objednajte si taxík - dosiahnete tiež cieľ ako šťastný, ale budete musieť zaplatiť viac.Použite metro - preferujte tmavé cesty a tajné metódy.

Interpretácie autorít

 • Freudova kniha snov vykladá obraz mesta vo sne odvážne ako obraz žiadanej ženy.Prechádzka mestom teda znamená sexuálnu intimitu.Vrtulník alebo prehliadka mesta znamená túžbu obdivovať a vládnuť.
 • Millerova kniha snov predpovedá včasnú zmenu bydliska a povolania.
 • Podľa snov ženských snov znamená mesto Gothic s vežami a vežami mnoho fanúšikov, nezvyčajných a úspešných podnikov.Nové a neznáme mesto znamená novékoníčky a ľahké delenie so starými afektami.
 • Kniha snov Wangi sľubuje ostrý a nečakaný zvrat osudu, ak sa náhodou stretnete v neznámom meste.Ocitnúť sa na slepej uličke alebo na ulici, ktorá je medzi domami príliš úzka, je štvorkou.Široké ulice znamenajú veľké príležitosti a zaujímavé vyhliadky.Mosty a rieky znamenajú rôzne štádiá života, komunikáciu medzi ľuďmi, priateľstvo.Ak sú ulice opustené - stratíte zbytočne veľa času.Mnoho ľudí, drviacich - do zhonu.Ak kráčate slobodne, ustupujú vám - ste na správnej ceste.

Záver

Ak snívate o meste, pozerajte sa všetkými očami a pamätajte.Akýkoľvek detail môže byť vo vašom osude významný.Dozviete sa viac o sebe ako o desiatkach stretnutí s najokorenejším psychoanalytikom.Schopnosť porozumieť sebe, splniť svoje sny a nájsť spôsoby, ako splniť svoje sny, je hlavným a najdôležitejším významom sna.