Ako modlitba Sedem krížov pomáha chrániť rodinu

Dlho študujem modlitby a poznám ich význam v živote každého človeka.Dnes budem hovoriť o jedinečnej modlitbe, ktorá pomôže chrániť rodinu pred zlými silami.

) Ochrana vašej rodiny

Pre každú osobu je jedným z najdôležitejších aspektov šťastného života blaho v rodine.V ortodoxii sa vždy venovala osobitná pozornosť správnemu vzťahu medzi deťmi a rodičmi a medzi manželom a manželkou.

Každý má úplne prirodzenú vôľu chrániť svojich blízkych pred všetkými druhmi nepriaznivých účinkov a problémov.Ak medzi vašimi rodinnými príslušníkmi zmizlo vzájomné porozumenie a objavili sa nedôvodné tvrdenia a konflikty, alebo ak sa atmosféra v krbu stala intenzívnejšou a agresívnejšou, môžete použiť silnú zázračnú modlitbu „Sedem krížov“.

Modlitba siedmich krížov slúži na ochranu rodiny a domova pred všetkými negatívnymi udalosťami.Možno ste si všimli, že potom, čo niektorí ľudia navštívili váš dom, vy a vaši blízki ste náhle začali čierny pruh a zlyhanie doslovapokračoval v pätách (domáce spotrebiče sa pokazili, veci sa stratili, choroby sa predbehli).

Pravdepodobne v tejto situácii stojíte pred takzvanými „energetickými upírmi“, ktoré nielen oslabujú energie iných ľudí, ale zasievajú aj negativitu okolitého priestoru.V takýchto prípadoch by ste sa nemali báť alebo odrádzať, pretože pravoslávna osoba má mnoho nástrojov a metód, ktoré účinne chránia rodinu.Najlepšie zo všetkého je, že ak sa okamžite uchýlite k čítaniu svätých textov, pretože po získaní starostlivosti o neviditeľné vyššie sily sa už nebudete báť akýchkoľvek vonkajších zlých vplyvov.

Aká mocná je modlitba siedmich krížov

Táto modlitba sa nazýva jednou z najmocnejších modlitieb nášho kresťanského náboženstva.Tento ochranný dôvod dokáže vyriešiť aj tie situácie, ktoré sa na prvý pohľad zdali jednoducho beznádejné v čo najkratšom čase.

Existuje veľa príbehov ľudí, ktorí sa uchýlili k jej pomoci a dostali jednoducho ohromujúce výsledky.Ak dáte všetky slová, ktoré hovoria, špeciálny význam a čisté emócie, nemôžete ani pochybovať o tom, že sa stane zázrak, a všetko bude vyriešené najlepším spôsobom pre vás a všetkých okolo vás.Pamätajte, že záleží len na pevnosti a vytrvalosti viery, či všetko, čo ste povedali, sa dostane na nebesá.

Konajte a modlite sa z najčistejších, najláskavejších a najúprimnejších motívov a potom bude vaša rodina pod spoľahlivým opatrovníctvom a ochranou.

V akých situáciách by ste si mali vyhľadať pomoczázračné modlitby

Každý deň čelíme mnohým rôznym problémom a skúškam.Chceme sa, samozrejme, pred tým chrániť a získať podporu zhora.Pravdepodobne potrebujeme ešte viac opatery pre našu rodinu a priateľov, pretože ani jeden normálny človek si nebude môcť naplno užívať život, ak má ktorýkoľvek z jeho rodinných príslušníkov ťažké časy a neriešiteľné problémy.

Pozrime sa na prípady, v ktorých môžete hľadať Božiu pomoc pravidelným čítaním svätého textu siedmich krížov:

 • Niekto bol prepustený z prácealebo existujú veľké problémy v podnikaní alebo obchode.V tomto ťažkom období pre človeka budú veľmi užitočné modlitby.
 • Vaše deti sa stali viac uzavretými a nervóznejšími.Namiesto toho, aby ste ich prinútili, aby s vami komunikovali násilím, môžete požiadať Pána, aby sa vrátil k predchádzajúcemu porozumeniu.
 • Domy neustále prechádzajú rôznymi škandálmi kvôli rôznym detailom.V tomto prípade musíte, samozrejme, popri modlitbách pracovať aj na svojich skutkoch a myšlienkach, pretože na tom priamo závisí atmosféra v dome.
 • Vám alebo vašim rodičom hrozí rozvod.V tejto kritickej situácii je pomoc Všemohúceho Pána potrebná viac ako inokedy, úprimne sa modlite a budete môcť zachrániť manželstvo.
 • Bojíte sa, že váš dom bude okradnutý alebo sa mu stane iné nešťastie.Odvádzajte zlé myšlienky a nahraďte ich príjemnými a jasnými obrázkami.Usporiadajte ikony v každej miestnosti, pozvi kňaza, aby posypal dom svätou vodou.
 • U vás domaneustále sa niečo láme a kazí.To môže byť jedným zo znakov energetickej nerovnováhy, ktorú môžete obnoviť usilovnými duchovnými praktikami.

Aké pravidlá by sa mali dodržiavať pri čítaní opísanej modlitby

Najdôležitejšou vecou pri oslovovaní Všemohúceho je čistota myšlienok a úprimnosť toho, čo hovoríte.Možno dokonca viete, že sa nemusíte modliť pomocou osobitných textov z modlitebných kníh, môžete hovoriť svojimi vlastnými slovami.

Pokiaľ však ide o modlitbu siedmich krížov, odporúčame vám dodržiavať určité pravidlá a rady.To vám pomôže rýchlo naladiť správnu náladu a vytvoriť atmosféru zodpovedajúcu tomuto svätému tajomstvu.Aby bola modlitba čo najúčinnejšia a najefektívnejšia, postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

 • Ak máte takúto príležitosť, potom každý deň uskutočnite svätý rituál.Ak to ide naozaj zle a cítite potrebu komunikovať s vyššími právomocami, môžete sa modliť niekoľkokrát denne.
 • ​​
 • Pokúste sa začať naladiť čítanie svätého textu vopred.Pol hodiny sa snažte nekomunikovať s nikým, očistiť svoje myšlienky každodennej rutiny.
 • Najlepšie je, keď sa modlitba siedmich krížov vysloví presne ráno.To vytvorí v dome po celý deň priaznivú atmosféru.
 • Presvetlite presne sedem sviečok.Predpokladom je, aby všetky sviečky boli zasvätené v kostole.Ešte výhodnejšie, ak tieto sviečkyposvätený počas bohoslužby pre veľkú pravoslávnu dovolenku (Vianoce, Veľká noc, Krst).
 • Počas čítania hodnotných posvätných čiar sa ničím nevyrušujte.Oslobodte myšlienky od všetkého, čo vás obťažovalo, prerušte prebiehajúci vnútorný dialóg.
 • Môžete si predstaviť, že dom je zabalený v ochrannom kukle príjemnej zlatej farby.Takáto jednoduchá technika posilní náladu a zlepší účinok modlitby.
 • Zopakujte modlitbové slová presne sedemkrát.To je pre túto sviatosť, že číslo sedem je významné.Neboj sa, že ti to zaberie príliš veľa času.Text modlitby Sedem krížov je pomerne krátky a jednoduchý, takže ani sedem opakovaní nebude trvať dlhšie ako desať až pätnásť minút.
 • Keď vyjadrujete svoje túžby, vyhýbajte sa používaniu zlých negatívnych slov, nikdy neprajte iným ľuďom škodu a nešťastie, a to ani vtedy, ak urazia vašu domácnosť.Dajte na vyššiu múdrosť Božiu a iných svätých.Verte v spravodlivosť a potom bude každý odmenený podľa svojich skutkov a skutkov.
 • Skúste sa modliť pred ikonou.Je lepšie, ak máte doma malú ikonostasu, kde bude veľa rôznych tvárí svätých.
 • Uistite sa, že na sebe máte vždy kríž tela.Toto je povinný atribút každého spravodlivého kresťana.
 • Pokúste sa nevynechať nedeľné bohoslužby v chráme.Zostaňte nalačno, pravidelne sa priznajte a zúčastnite sa.Pokúste sa k tomu priviesť svojich blízkych, ale ak to nechcete, nemusíte nikoho donútiť, aby išiel do kostola.

Ako poďakovať Pánovi a svätým za ich pomoc pri ochrane rodiny pred všetkými druhmi problémov a problémov

Vďačnosť je niečo, na čo by ste nikdy nemali zabudnúť pri odkaze na vyššie sily.Tento čistý pocit môže viesť k skutočným zázrakom, preto ho nezanedbávajte.

Po každej modlitbe môžete poďakovať alebo môžete poďakovať za osobitný deň.Vy sami musíte zvoliť najvhodnejší a najpohodlnejší spôsob pre vás.Je veľmi priaznivé vyjadriť vďaku v podobe charity.Vytvárajte štedré almužny, rozdávajte jedlo a veci potrebným ľuďom.

Môžete pracovať v prospech iných, je to tiež jeden z najlepších spôsobov, ako poďakovať vyšším právomociam za starostlivosť a ochranu vašej rodiny.Zapojte sa do dobrovoľníctva, pracujte na dobrovoľnom základe v opatrovateľských domovoch a hospiciach.

Poďakovanie, za seba by ste si nemali nič priať.Vďačnosť by nemala byť zo sebeckých motívov.

Záver

 • Túto modlitbu používajte v čase potreby rodín.Pomôže obnoviť atmosféru vzájomného porozumenia, láskavosti a pohodlia v dome.Pamätajte, že svojou výzvou pre Všemohúceho budete môcť pomôcť príbuzným pri riešení ich problémov.
 • Hovorte všetky posvätné slová s pevným presvedčením o ich účinnosti a údivu.Nezabudnite, že Boh vždy bude súdiť všetko podľa spravodlivosti.
 • Ráno si prečítajte tento posvätný text.V tejto dennej dobe sú vaše myšlienky najčistejšie, pretože ste to ešte neurobilipodarí sa zapadnúť do rutinných a negatívnych emócií.
 • Ak je to možné, modlite sa pred ikonou zobrazujúcou tvár sv.
 • Pred začatím duchovnej praxe zapáľte sedem zasvätených sviečok.
 • Text modlitby zopakujte presne sedemkrát.Hovorte každé slovo zreteľne a zmysluplne.Nie je potrebné to robiť nahlas, môžete sa duševne modliť.
 • Ďakujem Pánovi Všemohúcemu za všetko dobré, čo sa vám, vašim príbuzným a blízkym ľuďom deje.