Ako nosiť zlý špendlík na oči

Niekedy najjednoduchšie položky na prvý pohľad môžu byť vynikajúcou ochranou proti negatívnej mágii a negatívnej energii.Jedným z predmetov tohto druhu je už dlho obyčajnýpoistný kolík .Mnoho ľudí vie, že pripnutý k odevu môže tento špendlík chrániť pred akýmikoľvek zlými myšlienkami a očami akejkoľvek osoby.Nie každý však vie, ako nosiť špendlík od zlého oka, pretože na to nestačí len pripnúť ho.

Farba perličiek v špendlíku od zlého oka

Chráňte sa pred slovami a myšlienkami chorých, len si prečítajte anglickú sponku na vlasy.Odborníci tvrdia, že najsilnejším -je strieborný špendlík .Ale výrobkyzo zlata alebo kovutiež nebudú mať svoju silu.V tomto prípade zohrávajú hlavnú úlohu guľôčky, ktoré sa dajú pripevniť na ihlu:

 • zelené guľôčky sú ideálne na ochranu dojčiat a tehotných žien;
 • žltékorálky dokonale chránia priateľov;
 • červeníbudú hájiť pocity a vzťahy;
 • Modréposkytujú pomoc v boji.

Je prísne zakázané používať čierne guľôčky, pretože budú mať opačný účinok.

Ako nosiť talizman

Okamžite odpovedzte na otázku „Ako nosiť špendlík od zlého oka: uchom hore alebo dole?“. Správne - s uchom nadol, čo najbližšie k srdcu .

Kvalitný špendlík by mal byť vždy pri vašej osobe a mal by byť pripnutý k oblečeniu.Iba v noci by mal byť odstránený a umiestnený pod vankúš.Existujú pre to základné pravidlá:

 1. Kolík od zlého okaby mal byť umiestnený pred ostatnými, mal by mať jas a jas.Nosiť ho neustále vo vnútri a skrývať ho pred ostatnými je nesprávne.
 2. Je dobré, aby mladé matky pripevnili taký amuletna popruh s dieťaťom.

Len kúpa tejto položky však nestačí.Aj keď je to zlato, takýto obhajca by mal byť vyzvaný, aby konal.

Konšpiračné spoplatnenie špendlíka od zlého oka

V piatok popoludní sa vyžaduje nákup talizmanu.Ale vykonanie rituálu pre aktiváciu by malo byť v rastúcom mesiaci druhý deň v týždni.Konšpirovanie nie je vôbec ťažké.Existuje niekoľkonajspoľahlivejších metód- potrebujete len bývať na najvhodnejšej osobe.

​​
 • Fiery. Po 12 noci je potrebné zapáliť sviečku zasvätenú v chrámea zapáliť ju špendlíkom .Zápletka sa odčítava trikrát, zatiaľ čo vosk kvapká na ucho z čapu.Kvapky je lepšie vôbec neumývať - ​​samy zmiznú.Povedzte tieto slová: „Chráni ma môj ochranca, prepožičaný osudom, pred zlým okom.“
 • Vodoznak. Nalejte do pohára čistú vodu a potom tam vložte kolík .Po dni by ste mali na vode povedať tieto slová: „Chráňte ma, spearhead, pred černochmi, zlými potomkami a inými infekciami.“
 • Nodulárne. Na tento účel je užitočná červená niť vyrobená z vlny .V tej časti amuletu, ktorá nemá špičku , by sa malo zviazať 12 uzlov .S každým novým uzlom by sa malo povedať: „12 síl, 12 štítov čierneho muža bude odobratých, budú zachránení pred hnevom a nešťastiami.Zbavte uzlov smútku, biedy a utrpenia.Buďte mojím opatrovníkom teraz a navždy. ““
 • Rowan. Je potrebné otvoriť špendlík a striedavo navliecť suché jeborové ovociena ihlu .Iba tri kusy.Každý by mal povedať: „Horský popol je krásny, horský popol je silný, priniesol mi talizmana zkaziť.“
 • Cibuľa. Vo svete mágie sa táto rastlina už dlho nazýva veľmivýkonným nástrojom , ktorý chráni pred nepriaznivými vplyvmi.Vo veľkom a silnom prove sa musíte držať vlásenky a prečítať si tieto slová: „Cibuľový zápasník, ktorý chráni moju korunu, odstráni zlé slová, vezmi ma preč.Chráňte, chráňte a odstráňte všetky problémy odo mňa. “

Po obrade musí byť taký čarovný špendlík pripevnený k oblečeniu a musí sa nosiť.

Ako by sa malo hovoriť o talismanoch?

Jedným jednoduchým spôsobom sa môžete chrániť pred zlým okom. Špendlík -je veľmi silnou obranou, iba drvivá väčšina ľudí ho používa nesprávnym spôsobom.Samotný kolík nemá žiadny účinok.Malo by byť pripravené správnym spôsobom.

Tento atribút, ako už bolo uvedené, by sa mal získať až popoludní po roku 2007Piatok.Musíte ho priniesť do domu, zapáliť pod ním sviečku apovedať : „Drž hubu na seba, nech všetko, čo bolo pre mňa pripravené, choď k tebe.“

Potom musíte kolík pripevniť tak, aby si ho nikto nevšimol .

Každý deň, po návrate domov, musíte uvoľniť časť a zvážiť, čo sa s ňou stalo.Ak zostala nezranená, potom k negatívnej mágii nedošlo.

Potom by dekorácia mala ležaťrozopínaná až do rána a nasledujúci deň opäť zavrieť .Skontrolujte, či amulet stojí za to každý deň.Ak sa ihla náhle ohne, zhrdzaví alebo čierne, bude to znamenať pokus o vykonanie mágie.Taký amulet už nemôže pomôcť.Mal by byť pochovaný v mieste, kde ho nikto nenájde, v otvorenom stave.A potom si kúpte nový amulet.

Rituál pre rastúci mesiac

 1. Rituál sa vykonávav utorok na rastúcom mesiaci. Je vložený ochranný kolík pre osobu alebo domácnosť.Rituál by sa mal vykonávať veľmi skoro ráno alebo neskoro večer, keď slnko ešte nevystúpilo alebo už zapadlo.
 2. Na sprisahanie je potrebné kúpiť úplnenovú položku .Umiestnite sviečku oproti sebe, nad ňou podržte nový kolík.Keď je dostatočne zahriaty, mal by byť posypaný svätou vodou a povedať také magické slová: „Môžem vás, Božeho služobníka, strážiť.Nech ma Boh zachráni od všetkého nečistého, od zlých slov, od korupcie a od každého oka.Amen. “
 3. Text musí byťvyslovený trikrát .Po vyjadreníplot na maskota by mal odkvapkávať trochu čerstvého vosku.Po skončení rituálu nechajte vosk stvrdnúť a potom ho môžete pripevniť na akékoľvek miesto.
 4. Je potrebné pamätať na to, že aj keby na osobu nedošlo k nijakým magickým útokom, obranné sily sa časom oslabia.Aby sa mohli zotaviť, musíte v jednej sezóne vziať talisman a namočiť ho do svätej vody.