Ako otehotnieť a mať zdravé dieťa s modlitbami

Neplodnosť je slovo pozostávajúce zo smútku a sĺz párov.Koniec koncov, dieťa je šťastie, nová vetva života a rozmnožovania.Ak nemôžete dať svetu nový život, všetky myšlienky sa točia okolo tohto problému a zdá sa, že život nemá vôbec žiadny zmysel.

Je obzvlášť desivé, keď sa obaja manželia podrobia množstvu vyšetrení a procedúr a dieťa sa ešte stále nepociťuje.Keď lekári pokrčia plecami, nastal čas dať všetko do rúk Boha, nášho Spasiteľa.

Mnohí neveriaci krútia nosy nelibosti a márne.Skutočne je silná viera zázračná, ako to svedčí mnoho párov.Tieto páry dôverovali Bohu, ktorý bol pripravený byť s nami, dokonca aj v tých beznádejných okamihoch nášho života, keď sme boli úplne zúfalí.

Všetko, čo musíme urobiť, je modliť sa čistým srdcom a úprimne veriť v silu nášho Spasiteľa.Musíte tiež správne povedať správnu modlitbu.

6. Mnohé páry sa radšej modlia v dome Božom, to znamená v chráme.To je nepochybne správne.Ale modlitba sa dá povedať kedykoľvek a kdekoľvek.

Ak teda pár chce otehotnieť dieťa čo najrýchlejšie, stojí za to venovať každú minútu modlitbe.Tesne predtým, ako začnete čítať modlitby za počatie, sa pár musí priznať a ísť do kostola na spoločenstvo.

Obsah
  1. Neplodnosť - časom
  2. Aká je cesta von
  3. Modlitba k Bohu bezdetných rodičov
  4. Modlitba za pomoc otehotneniu
  5. Modlitebné slová pre bezpečné počatie
  6. Modlitebné slová pre Ducha Svätého pre manželský pár
  7. Modlitebné slová pre otehotnenie s chlapcom
  8. ) Modlitbové slová pre Matrona

Neplodnosť - časom

Neplodnosť je problémom nielen našich dní.Ženy všetkých čias čelili tomuto ochoreniu.V priebehu mnohých storočí sa teda modlitby formovali.Boli tvorení časom a nešťastní manželia, ktorí sa modlili k Bohu a svätým, aby im dali príležitosť cítiť sa ako rodičia.

Ženy si ich prečítali v priebehu času a mnohým pomohli.Takéto prípady sú jednoduchým dôkazom toho, že Boh bude s nami, stačí dať lásku a úprimnosť.

Všeobecne sa uznáva, že najlepšie je modliť sa k Matke Božej, ako Kráľovnej nebies a matke Božej.Rovnako ako v iných modlitbách je však dôležitá iba úprimnosť.

Môžete sa modliť k svätcovi, ktorý je vám najbližší.Môžete si tiež vybrať svätého patróna, ktorý bude nablízku a pomôže vo všetkom.

Aká je cesta von

Okolnosti, ktoré vám bránia mať dieťa, môžu byť rôzne.Môže to byť choroba matky alebo otca, môže to byť strach alebo psychologické bloky alebo to najlepšie zúfalstvo a nedôvera.Každý to vedel už dávno.A práve tak dávno prišli s tým, ako všetko odpariť.To všetko bude prekonané modlitbou.

V úprimnej modlitbe, ktorej slová sa hovoria zo srdca, je energia tisícov hlasov všetkých čias a národov.Preto to nemôže byť neslýchané.človekSny sa musia splniť, najmä také silné ako túžba stať sa matkou a otcom.

Modlitba k Bohu bezdetných rodičov

Táto modlitba sa považuje za jednu z najmocnejších.Pomohla viac ako jednému páru nájsť šťastie.

Modlitba za pomoc otehotneniu

Hoci skutočnosť, že pár nemôže mať dieťa, je problémom pre dvoch ľudí a je potrebné ich vyriešiť., modlitbu uvedenú nižšie by mala čítať osobitne žena.Slová, ktoré nájdete nižšie, sú výzvou pre Kráľovnú nebies, ktorá nie je len ochrankyňou tehotných žien, ale aj pôrodných asistentiek a celej rodiny.

Modlitba sa však musí čítať správne.Pamätajte, že všetky modlitby, ktoré ste si prečítali, musíte písať rukou.Je zakázané čítať dotlačený text modlitby, ako aj text kopírovaný nesprávnou rukou.Tiež by sa malo čítať pred príslušnou ikonou, ktorá by sa mala kúpiť v kláštore.

Na začiatku by ste mali zapáliť sviečku, prekrížiť sa a bozkávať svoj kríž.Žena by mala byť v miestnosti sama av úplnom tichu.Ak túto modlitbu čítate správne, každý deň nebude počatie počuť.

Modlitba za nastávajúcu matku:

Modlitebné slová pre bezpečné počatie

Nižšie uvedené slová sa zvyčajne vyslovujú prvým slnečným lúčom a otvoreným srdcom.

Modlitba za Ducha Svätého za manželský pár

Nasledujúca modlitba sa už vyžaduje pre oboch manželov.Pár ju musí prečítaťhneď ako otvorili oči ráno po spánku, každý deň, kým sa ich sen splnil a žena otehotnela.

Modlitebné slová na otehotnenie chlapca

Jeho rodičia, ktorí sa boja Boha, veľmi prosili Pána, aby im poslal dieťa, ktoré už bolo pokročilé.age.Boh ich však zľutoval a dal im chlapca.

Jeho rodičia mu dali meno Amos a dúfali, že sa ich syn ožení a stane sa ich podporou.Syn však nenaplnil svoje nádeje a zachránil svoj život v úsporných funkciách a jaskyniach, keď v kláštore predtým prijal meno Alexander.

Tradícia hovorí, že bojar, ktorý má dve dcéry, sa obrátil na Alexandra Svirského.Alexander Svirsky sa obrátil na Boha so žiadosťou, aby dal boyarovi syna.Tiež sa k nemu obrátili ľudia, ktorí potrebujú liečenie.Celý svoj pozemský život uzdravoval 23 ľudí z vážnych chorôb.

Nižšie uvedená modlitba je schopná presvedčiť Boha, aby udelil manželovi manželov.

Modlitebné slová pre Matrona

Moskovská matrona je spodná časť najctivejších svätých.Boh jej pri narodení ukradol zrak a na oplátku jej dal možnosť vidieť niečo viac ako pozemský svet.Svätá Matrona mala duchovné rénium a mala možnosť pozorovať Božiu prozreteľnosť pre každú osobu.

Ešte pred tým, ako sa dievča narodilo, jej matka chcela vziať do útulku.Jej sen sa však zastavil, keď sa jej dieťa zjavilo vo forme bieleho vtáka s ľudskou tvárou, ktorého oči boli zatvorené.

Dievča sa narodilo slepé a jej matka sa rozhodladievča sa narodilo vybrané a viac si overilo správnosť svojho rozhodnutia.V tom zohrali úlohu aj hrče na hrudi dievčaťa vo forme kríža.

Matron už ako dieťa siahol po Bohu.Hral sa s ikonami a nevynechala ani jednu službu.Jej dar bol viditeľný už vo veku siedmich rokov (rodičia si všimli, že vie čítať myšlienky iných ľudí).

Sv. Matrona zasvätila svoj život pomáhaniu ľuďom, čo sa aj naďalej robí dodnes.