Ako pochopiť, čo posteľ vo sne znamená v knihe snov

Posteľ je najintímnejšie miesto v dome človeka.V posteli trávime asi tretinu nášho drahocenného života v úplne bezmocnom stave.Vidieť posteľ vo sne, keď ste v posteli, nie je neobvyklé.Mimo domova si človek túži po svojej útulnej domácej posteli.

Keďže spánok zaberá významnú časť života, sen vo sne, keď snívate, že idete spať alebo vstávať z postele, nie je neobvyklý.V erotických snoch, ktoré tiež zaberajú veľa času, je posteľ najčastejším miestom na splnenie nádejí a najlepších očakávaní.Poďme zistiť, prečo sa v posteli sníva o posteli.

Bežné hodnoty

 • Stav postele vo sne ukazuje, ako si predstavujete svoju ideálnu budúcnosť.Čisté biele lôžko znamená nudu v chorobe.Ak to tiež voní bielidlom, môžete vážne ochorieť.Takéto choroby sú dôsledkom nadmernej práce, zníženej imunity, dlhodobej depresie.Nezamknite sa, nenájdete spôsob, ako relaxovať, zmeniť svoje prostredie.
 • Prekvapivo, ak snívate o tom, že ste vo sne chorí a pripútaní na posteľ - ste ovplyvnení nutkaním predstierať, zúfalo túžite po pozornosti a dosahujete ju.V mnohých ohľadoch vďaka ostrej mysli, manipuláciám a dobrému zdraviu.A čo je najdôležitejšie, nenechajte sa uniesť fikciou.
 • Ak ste vo sne zaneprázdnení čistením postele, skladaním odevov - v skutočnosti máte cestu.Vyčistíte posteľnú bielizeň, pretože ju v najbližšej dobe nebudete potrebovať.
 • Ak vidíte posteľ vo sneako je to v skutočnosti, spadnete do toho a okamžite zabudnete vo sne vo sne - veľmi ste unavení a málo spíte.Nájdite príležitosť na dostatok spánku.Požiadajte o pomoc členov rodiny, priateľov, ktorí prevezmú veci, ktoré nemôžete odložiť - starať sa o malé dieťa alebo chorú osobu.Ako poslednú možnosť si najmite zdravotnú sestru.Potrebujete mať dostatok spánku aspoň pár dní.V opačnom prípade riskujete vyčerpanie telesných zdrojov a vážne ochoriete.V takýchto prípadoch hovoria, že ak neviete relaxovať, telo vás prinúti k odpočinku silou.
 • Vo sne je vaša posteľ vyzdobená prístreškom, luky, krásne vankúše, stojacie lampy alebo stolové lampy stojace blízko - je čas splniť svoje sny o prestavbe spálne.Ak niekto nesúhlasí s novým dizajnom - ponúknite oddelené postele.Baldachýn nad posteľou hovorí o zasneženosti a jemnosti prírody.Musíte chrániť svoj vnútorný svet.Ľahký mušelín spoľahlivo ochráni pred zlými myšlienkami a úzkosťou.
 • Drahé posteľné prádlo prezrádza tajnú zmyselnosť, sen o zaujímavej romantike.Ak ste slobodní, nepopierajte roztomilý maličkosť a pripravte si pre seba príjemnú zábavu.
 • Rozbité lôžko znamená nespavosť.
 • Nevhodné vysoké vankúše - problémy s chrbticou.Nájdite si čas na kúpu dobrej ortopedickej anatomickej kresby.Vrecká s pohánkou a iným obilia sú nebezpečné z dôvodu jemného organického prachu a vysokej pravdepodobnosti alergií.
 • Ak snívate, že sa vo sne dusíte -skontrolovať srdce.Poskytnite chladnú spálňu bez prachu a nečistôt.
 • Mäkké hračky v posteli zrádzajú nejaký druh infantilizmu, osamelosti.Urobte si čas pre priateľov, zmierujte sa s ľudskými slabinami - máte ich tiež dosť.
 • Spoľahlivé lôžko umiestnené priamo na podlahe - prikladáte veľký význam vlastnému zdraviu, spánku, snažíte sa postarať o seba a svojich blízkych.V skutočnom živote potrebujete spoľahlivú podporu, ktorá nie je.
 • Prestavba posteľnej bielizne, príjemná svieža aróma, jemnosť látky - podarilo sa vám dosiahnuť vnútorný komfort alebo ste blízko tohto stavu.Ak je bielizeň špinavá, tvrdá, pokrčená - nemáte na to dostatok času.
 • Hmyz v posteli znamená v skutočnom živote závist.Možno ste toho veľa dosiahli.Vaše úspechy niekoho prenasledujú, šíria sa okolo vás zlé klebety týkajúce sa vášho osobného života.
 • Ak vo sne vidíte, že ste sa prebudili a vstali z postele, ide o dobrodružstvo, zaujímavý a nečakaný zvrat života, zvedavé objavy.

Interpretácie autorít

Kniha Wandových snov zaručuje, že vidieť posteľ vo sne znamená túžbu po pokoji, relaxe, tichom domácom pohodlí.Ak je posteľ čerstvá a vonia dobre - vaše priania sa splnia.

Kniha snov spoločnosti Veles tvrdí, že miesto na spanie je sen o pohybe.Nevyrobená posteľ znamená veľa tajomstiev a tajomstiev.Vyhoďte prikrývku - zachovajte tajomstvá priateľov.

Kniha Východný sen verí, že vidieť posteľ vo sne znamená pripojiť satajomstvá iných ľudí.S najväčšou pravdepodobnosťou sa musíte naučiť niečo, čo by ste radšej zostali v nevedomosti.

Podľa knihy snov pre ženy znamená byť v posteli s mužom možné zmeny v živote.Čakajú na vás prekvapivé podivné prekvapenia, o ktorých neviete, ako sa majú vzťahovať a nie ste pripravení sa rozhodnúť.Čaká vás milý a zaujímavý muž - romantické flirtovanie, sami sa rozhodnete, do akej miery sa môže rozvíjať.Stará láska - čakajte, že sa rozlúčite s tým, čo je vám drahé.

Nezaujímavý a nepríjemný človek znamená problémy.Ak má na tvári a tele hojnú vegetáciu - čakajte veľa nepríjemných okamihov.Priateľ, ktorý je v posteli - veríte vo svoju vlastnú silu.Kino alebo televízna hviezda - ste romantickí a uprednostňujete svoje sny pred skutočným svetom.Ak vo svojej posteli vidíte ženu niekoho iného, ​​máte podozrenie na svoju milovanú zradu alebo spreneveru.Možno nie sú vaše podozrenia neopodstatnené.

Záver

Najčastejšie ľudia snívajú o podstielke, ktorí nemajú dostatok spánku a chceli by sa oddýchnuť, ale ktorí nie sú schopní alebo hanbliví vyrušovať ostatných žiadosťou.Ak nezmeníte svoj postoj k sebe a neprestanete k sebe byť krutí, môžete ochorieť.Naučte sa starať o seba a delegovať autoritu.Ak sa tak stane, že nie je nikto, kto by vás mohol delegovať, ste tým najextrémnejším článkom v reťazci - nájdite si iné miesto.Možno ste práve používaný.