Ako pochopiť, prečo podľa príznakov môže ľavá alebo pravá noha svrbieť

Prečo je pravá noha znaku svrbenia zrejmá - na cestu, rozdeľovač, začiatok novej etapy života.Nohy sú určené na pohyb, časť to akceptuje.Ľavá noha zvyčajne predstavuje výdavky, opúšťa dobrú prácu a nachádza sa.Nohy - najaktívnejšia z hľadiska energie.Na nohách sú umiestnené energetické centrá spojené s rôznymi vnútornými orgánmi.Ľudské predtuchy sa často prejavujú svrbením nôh.

Záleží tiež na zraneniach.Napríklad, ak ste poranili veľký prst alebo necht na špičke, je to vážny problém s členmi rodiny, ktorí sú spojení s krvou.Existuje riziko úplnej straty porozumenia a dialógu.Zvážte, prečo pravá a ľavá noha svrbí podľa ľudových znakov v rôznych kultúrnych tradíciách.

Základné interpretácie znakov

 • Podľa starých ruských tradícií znamená svrbenie na pravej nohe plánovanú pracovnú cestu s dobrými vyhliadkami.Znak znamená, že už nemôžete odkladať a odkladať, je čas konať.Pripravte sa a choďte na cestu čo najskôr.Teraz je najlepší čas na presun.Spomaľte, bude vám chýbať dobrý okamih a stále musíte robiť, čo musíte, ale bez pozitívnych výnosov.Značky odporúčajú ísť na cestu hneď ráno, bez zastavenia.Pravou nohou môžete pokojne prekročiť prah.Aj z postele sa musíte dostať na pravú nohu - to vám poskytne šťastie a dobrú náladu.
 • Možno pravá nohasvrbí pri zábave a tanci.V tomto prípade sa to prejaví na nohách alebo pätách.
 • Ak svrbí ľavá noha, je to pochmúrne a hlúpe pohyby, straty, výdavky.
 • Ľavá päta - riskujete, že dostanete kop v doslovnom alebo obraznom zmysle slova.
 • Ľavá päta rodinného muža naznačuje možnosť zrady.Výraz „choď doľava“ má svoje vlastné odôvodnenie a je založený na tomto znaku.
 • V prípade ženy môže svrbenie na ľavej päte naznačovať jednoznačný záujem bývalého priateľa.Možno si uvedomil, aké pohodlné je pre neho byť blízko a snaží sa vyliezť na vyhrievaný a útulný ženský krk.
 • Svrbenie prstov v rodinných sporoch, zúčtovanie.
 • V rovnakom čase, svrbenie chodidla a kolena - zmena počasia, prijímanie správ.
 • Ak chodidlá svrbia v spánku a zasahujú do spánku, je potrebné dokončiť zabudnuté a oneskorené veci.
 • Podľa nemeckých a írskych tradícií svrbenie chodidiel tancuje.
 • Odporúčam anglické tradície, aby boli veľmi opatrné - môžete byť porazení alebo môžete spadnúť a ublížiť.Snažte sa čoskoro skočiť, neskočiť do posledného auta, nebežať po odchádzajúcej doprave.
 • Podľa tradícií starých veriacich je to prenasledovanie, ak päta svrbí.Aby sa predišlo negatívnym hodnotám, boli päty a chodidlá rozmazané dechtom.Decht je silný antimykotikum a antiseptikum, hoci sa oplatí používať v čistej forme - pokožka sa môže začať odlupovať.Svetovo preslávená masť Višnevského, ktorá počas vojakov zachránila vojaci pred hnilobouPrvá svetová vojna, zložená na báze dechtu.
 • Číňania veria, že chodidlá svrbia zlé a ľahkomyseľné myšlienky a zlé nálady.

Je možné zrušiť alebo zmierniť negatívny význam znamienok

Ak sa chcete zbaviť negatívnych hodnôt, je možné uchýliť sa k niekoľkým osvedčeným a spoľahlivým ľudovým metódam naraz.

Umyte si nohy studenou tečúcou vodou.Ak sa potom svrbenie zastaví, môžete voľne dýchať - znamenia už neplatia.

Dobrý kúpeľ s parnou kúpeľňou a metlami úspešne neutralizuje všetky negatívne príznaky spojené s poškriabaním.

Číňania sú v solidarite s väčšinou národov, že je potrebné neutralizovať niektoré znaky spojené so svrbením v nohách.Na tento účel sa používa špeciálna masáž chodidiel pomocou paličiek.S trojuholníkovými palicami s ostrými rebrami sa chodidlá vyťahujú špeciálnym spôsobom.Procedúra je bolestivá, ale po dokončení budete cítiť neuveriteľnú ľahkosť a energiu.Aj keď ste veľmi unavení, masáž chodidiel vám pomôže ľahko prejsť ďalších pár kilometrov.

Aby dobré znamenia fungovali, spravidla je potrebné vstávať s vašou pravou nohou, nosiť topánky a šnurovať svoje topánky - tiež s vašou pravou, opustiť dom, choď do miestnosti - iba pravou nohou.Známky sľubujú výrazný nárast celkového šťastia vďaka tomuto jednoduchému triku.