Ako pochopiť základný význam pier vo sne: nuansy dekódovania

Pery, ústa - súčasť najdôležitejších komunikačných prístrojov pre ľudí a vyššie primáty.Purifikované pery alebo predĺžené pery na bozk, urazené našpulené alebo sexuálne stresované znamenajú veľa.Mnoho ľudí môže čítať pery.Význam slov prečítaných môže byť presnejší, pretože väčšia pozornosť sa venuje výrazom tváre a čítaniu emócií.Pery vo sne sú veľmi dôležité, aj keď môžu byť na neočakávaných miestach.Zvážte, čo sú sny a aké pery znamenajú na knihách snov.

Základné hodnoty

 • Svetlé maľované pery vo sne znamenajú výzvu.Dôraz na pery znamená emocionálny tlak, túžbu presunúť komunikáciu do emocionálnej roviny, ambíciu.Jasne červené pery - sexuálna agresia, skutočná alebo demonštračná.Ružová rúž - predstieranie, neúprimnosť.Tmavé a neprirodzené odtiene, v ktorých môžu byť pery maľované vo sne, znamenajú bizarné, vynaliezané, vychované, nadmerná pozornosť vášho človeka.
 • Polootvorené jemné a zmyselné pery ukazujú, že sa vás niekto pokúša dobiť svojou sexualitou a má jasné známky pozornosti.Ak pôjdete smerom k, nestretnete sa so zlyhaním.Pokúste sa však zorganizovať svoj impulz s maximálnou zdvorilosťou a zdvorilosťou.V niektorých prípadoch je zmyselnosť v rozpore s argumentmi mysle a vy sa nemusíte viac trápiť, čo dokazuje, že ste si na svoju osobu všimli.
 • Pery vo sne znamenajú, že sa bojíte nesúhlasu s orgánmi, snažte sa zarobiťrešpekt a dispozícia notoricky známeho manipulátora.Dokonca aj vo sne vás nasleduje nesúhlas iného.
 • Herpes, vredy, trhliny naznačujú vysoké riziko nepríjemného pohlavne prenosného ochorenia.Toto znamenie tiež naznačuje veľmi pravdepodobné zradu partnera.Starostlivo sa starajte o svoje zdravie a pri najmenšom podozrení na zlé zdravie vyhľadajte lekára.
 • Zlomené pery, krv, opuchy a modriny znamenajú inkontinenciu pri hovorení a ľutovaní inkontinencie.Znie to, ako by ste sa mali naučiť držať ústa zavreté.
 • Rozmazaná rúž môže znamenať, že prírezy sa dostanú do prachu a úsilie neprinesie výsledky.možno by ste mali zmeniť líniu správania.Muž s rúžom namazaným okolo pier je podvodník, prisluhovačka osudu, egoista, ktorý ženy vážne nepovažuje, s výnimkou svojho vlastného potešenia.
 • Ak chcete maľovať pery, ste unavení zo šedého každodenného života a potrebujete zábavu.
 • Vaše vlastné pery vo sne znamenajú pozornosť vašej vlastnej osoby.Kriticky ich zvážte v zrkadle - vyhodnocujete šance na svoju atraktivitu, vyberáte víťazné perspektívy.Maľovanie pier vo sne znamená zamerať sa na vlastnú zmyselnosť, pochybovať o nej.Experimentujte, rozširujte okruh svojich známych a rozvíjajte zručnosti, ak ich potrebujete vo svojej práci.Napríklad v obchodných alebo sekretárskych činnostiach.Môžu vám pomôcť triedy makeupu a herectva.
 • Bozkávanie na perách vo sne - snívanie o jemnej romantickej vášni, ktorá prežívapripútanosť, príťažlivosť.S najväčšou pravdepodobnosťou sa podceňujete, skrášlite svoju modlu.Budete prekvapení, ale okrem pozornosti veľkého počtu milencov je to rovnaká osoba ako každý, iba rozmaznaná a náročná na ostatných.Vychutnajte si romantické zážitky a erotické fantázie v samote.Budete schopní premyslieť toľko zaujímavých príbehov, že môžete napísať fascinujúci román.
 • Šijacie pery s niťou, lepiaca páska cez ústa - snažte sa nerozprávať tajomstvo, ktoré by vám mohlo uškodiť.Vaša výrečnosť a sústredenosť spôsobujú podráždenie, veľa ľudí sa vám nepáči a praje vám veľa problémov.Pokúste sa zmeniť líniu správania a nezmršťujte svoje vlastné tajomstvá ani tajomstvá iných ľudí.

Výklad orgánov

 • Millerov sen uvádza, že krásne a atraktívne ženské pery vo sne sľubujú mužovi šťastné manželstvo.Je potrebné ponáhľať, ženské laskavosti, bez splnenia odpovede, nebudú dlho čakať.Ak sú pery nepríjemné vo sne, lesklé tukom, visí z nich jedlo - budete mať nepríjemné stretnutie, možno obťažovanie osoby, ktorá sa vám nechce.
 • Kniha snov pre ženy interpretuje zväčšené ženské pery vo sne ako znak sexuálneho rivala.Pre mužov, príliš svetlé pery znamenajú v skutočnosti vzhľad lovca bohatstva a životného priestoru.Dávajte pozor, aby ste sa nedostali do kontaktu, ak sa jasne vyzerajúce dievča správa posadnute a agresívne.
 • Podľa Wandererovej vysnívanej knihy je jasná a šťavnatáústa zalévajúce pery znamenajú nervovú aféru so všetkými atribútmi fatálnej vášne.Zamyslite sa skôr, ako sa zapojíte do dobrodružstva.Tenké svetlé pery znamenajú závisť.
 • Dream Book of Wangi zaobchádza so zlomenými perami ako s ľútosťou neopodstatnenej tvrdosti.Olíznite si pery - snažia sa vás oklamať pomocou hlúpych trikov.Zároveň má podvodník vynikajúce šance na úspech.Ak niekto v blízkej budúcnosti preukáže výnimočnú oddanosť a nesebeckosť, ktorá spôsobí váš obdiv a vďačnosť - neponáhľajte sa uveriť, aj keď sú dôkazy zrejmé.Napríklad osoba, ktorá vás mala čakať niekoľko hodín, bola vlastne len o pár hodín oneskorená a klamala, aby získala dôveru.

Záver

Vidieť pery vo sne znamená, že rozumiete motívom človeka, môžete rozoznať vášeň alebo pohŕdanie, uhádnuť zanedbanie a nepravdivosť záhybu.blízko úst.Možno ste v reálnom živote naivný a nepozerajte sa na skutočné emócie druhých.Spánok vám dáva odpovede a kľúč na čítanie okolitých postáv.