Ako pomôže ikona Naughty Girl - kedy sa s ňou môžem spojiť

V pravoslávnych kostoloch existuje veľké množstvo zázračných tvárí, ktoré pomáhajú utrpeniu zotaviť sa zo závažných chorôb, odpovedajú na dôležité otázky a vykonávajú iné zázraky.Ikona Skoroshlushnitsa získala širokú slávu o magickej sile, o ktorej by som vám chcel hovoriť v nižšie uvedenom materiáli.

Ako vznikla ikona Naughty Matky Božej

]

Na „Svätej hore Athos“ (Dohiar Monastery) sa nachádza ikona „Matka Božieho rýchlo nezbední“.

Podľa starodávnej kláštornej legendy bol zázračný obraz zobrazený okolo 10. storočia, keď tam žil rektor kláštora, svätý Neofytos.

A v roku 1664, počas nočného kola refektára, pradědeček Níl počul tvár ikony, ktorá visela nad dverami.Tento hlas mu zakázal ísť sem a stiahnuť ikonu.Mních však varovanie nebral vážne, pretože to považoval za jednu zo zábav bratov a pokračoval vo vstupe do refektára s tlejúcou baterkou.Zrazu ho zasiahla slepota.

Neil strašne ľutoval svoje pochybenie a modlil sa tvárou v tvár Quick-Naughty Matke Božej, ktorá ju požiadala, aby mu dalaodpustenie.Zrazu znovu počul nádherný hlas, ktorý ho informoval, že mu bolo odpustené, zrak sa mu vrátil a jeho hlas nariadil všetkým bratom povedať, že: „Od tejto chvíle sa táto ikona bude nazývať Môj rýchly poslucháč, pretože každý, kto ju osloví, dostane rýchle milosrdenstvo.a ich petície budú udelené. “

Hoci od tej doby uplynulo veľa času, nováčik Božej nováčik stále dodržiava svoje sľuby - poskytuje rýchlu pomoc a útechu všetkým, ktorí majú vieru a obracajú sa na ňu.

Je potrebné poznamenať, že starovekí Rusi boli veľmi uctievanými zoznamami zázračnej ikony z Athos "Skoroshlushnitsa".Je známych veľa zázrakov, ktoré boli dosiahnuté pomocou tejto ikony.Osobitne sa zaznamenáva vplyv kúzelnej tváre na závažné patológie a tiež to pomôže zbaviť sa démonického vlastníctva.

V roku 1938 bol Dohiar predstavený ako darček pre ruskú cirkevnú misiu v meste Jeruzalem so zoznamom zázračného obrazu Panny „Naughty“ ako darček pre ruskú pravoslávnu misiu.

To, čo je znázornené na ikone nováčika Scorpionovej, je jej fotografia

Na obrázku je znázornená Panna Mária, ktorá drží v ruke Ježiša v ľavej ruke.Jedna ruka budúceho Spasiteľa celého ľudstva žehná ľuďom a v druhej drží zvitok.

Ďalším dôležitým detailom ikony by malo byť poznamenanie Ježišovej päty, ktorá je zameraná na modliacich sa ľudí.Typ tohto obrázka je Hodegetria alebo „Sprievodca“.

Filozofický význam tváre má ľuďom pripomínať neobmedzenú lásku Spasiteľa,koniec koncov, určite bude splnená požiadavka každého človeka, ktorý sa zo srdca a viery obráti na vyššie sily.

Odrody tváre Panny Márie „Rýchleho vypočutia“

Keďže férový sex nemá povolené navštíviť svätý vrch Athos, rozhodli sme sa z tohto vytvoriť zoznamtvár s rovnakým menom.

Z času na čas sa z kláštora vyberie kópia a nosia sa počas sprievodu okolo neho, aby všetci postihnutí mohli k modlitbe vyjadriť svoje ikony.

Okrem toho existuje niekoľko ďalších slávnych kópií tváre, konkrétne:

  • Ranunculus;
  • Moskva;
  • Nevskaja;
  • Olivy a iní.

Dôležitá nuancia.Uctievanie Matky Božej „Rýchly roh“ sa deje deviateho novembra (alebo dvadsiateho druhého novembra podľa Starého kalendára).

Čo pomáha ikona Matky Božej „Naughty“

Zázračná tvár pomôže každému, kto sa k nemu obráti, čistým srdcom.Pre kňazov sa táto ikona používa v rituále oslobodenia človeka od démonických entít.

​​

V staroveku bolo zvykom modliť sa blízko určitej tváre, ak sa vyskytli nejaké prírodné katastrofy, vojny alebo iné tragické udalosti, ktoré si vyžadujú zachovanie ľudských životov.49 49 'Je obvyklé, že sa Liku v takýchto situáciách modlí:

  1. Ak ste v duševnom mučenína základe správneho rozhodnutia v ťažkej životnej situácii.Na vašu pomoc prídu vyššie právomocipokojné nepokojné myšlienky a nasmerované správnym smerom.
  2. Dievčatá a ženy, ktoré snívajú o šťastnom materstve , ktoré zvládnu bez komplikácií, požiadajú o pomoc aj tvárou.Je pozoruhodné, že modlitby prispievajú k dlhšiemu uchovávaniu mlieka dojčiacich matiek.
  3. Ďalšou dôležitou vlastnosťou obrázka je liečenie. Tvár pomôže zbaviť sa patológií iného plánu.Existujú potvrdené dôkazy, podľa ktorých sa po obrátení sa k Panne obnovilo videnie, onkologické choroby, krívanie atď. Zmizli samy od seba.
  4. Je tiež obvyklé, že matky požiadajú „Skoroshlushnitsa“o ochranu svojich detí pred akýmikoľvek patológiami, problémami a nešťastiami.

Užitočné rady.Keď požiadate Pannu o pomoc, nepremýšľajte o tom, aké možnosti existujú na vyriešenie existujúcich problémov - najdôležitejšie je, aby ste sa jej úprimne zaoberali svojimi pocitmi.Pred ikonou zapáľte sviečku a prečítajte si špeciálnu modlitbu (môže ju nahradiť akathista).

Zázračné príbehy pomoci ikony „Naughty“

Existuje veľa príbehov úžasného uzdravenia pomocou opísanej ikony.Dnes sa všetci postihnutí pravidelne obracajú na svoju pomoc.V blízkosti kostola „Quick Horn“ v kostole sú vždy čerstvé kvety, ktoré priniesli vďační farníci.A ľudia o nej hovoria o živote.

Ďalej navrhujem, aby ste zvážili niekoľko prípadov úžasnej pomoci tejto ikony ľuďom.

Prípad 1.Muromitesstále si pamätám tento príbeh.Matka vojaka prišla do kostola a obrátila sa na ikonu s otázkou: „Syn zmizol v Čečensku, za čo by sa mali ponúknuť modlitby - za zdravie alebo za mier?“„Samozrejme, pre zdravie,“ hegumen Kirill jej poradila a vykonala pre neho službu.

Žena sa vrátila do svojho domu.Po niekoľkých dňoch od komisára jej však poslali správu o smrti svojho syna.Bola poslaná zinková rakva.Hrob už bol vykopaný, ale zrazu sa syn, živý a dobre, vrátil domov - ukázalo sa, že ho zajali Čečenci.

Celé mesto zasiahli také zázračné správy, prešlo z úst do úst, hrob bol pochovaný a syn bol vzatý k svojmu Spasiteľovi Skoroshlushnitsovi.

Prípad 2.Mnoho známych liečivých príbehov s touto ikonou.Poďme hovoriť o poslednom prípade: žena bola privedená do chrámu pomocou sprievodcu, pretože sama nemohla chodiť - mala ťažkú ​​formu reumatizmu.

Kňazi povedali jej a jej rodine pravidlá pre ukladanie poznámok, ako aj to, čo majú modlitby povedať.Počas bohoslužby sa na ženu rozprášila svätá voda a z ikonových lámp visiacich pred tvárou „Skoroshlushnitsa“ sa aplikoval aj zázračný olej.

Hladovaná žena zastupovala celú službu, počas ktorej ju podporovali jej príbuzní.A keď služba skončila, otočila sa k svojej osvietenej tvári a ... bola schopná odmietnuť pomoc príbuzným.Kráčala nohami k ikone a pobozkala ju.Domorodé ženy, ako aj všetci, ktorí videli tento zázraklen omrzla v omámení.

Prípad 3.Stalo sa to tiež relatívne nedávno.Do kláštora pribili dvaja tínedžeri, ktorých opustili veľmi bohatí rodičia.Obaja užívali drogy a predtým kradli autá.Nesnažili sa ani skryť svoju nezmyselnú minulosť a úprimne o tom hovorili.Dokonca aj o odmietnutí ich rodičov.

A opäť sa objavil úžasný jav: mladí muži, s ktorými sa nikto predtým nedokázal vyrovnať, zostali v kláštore.Zaoberajú sa rôznymi úlohami - pomáhajú prepravovať vodu, čistiť územie atď.Starajú sa o dobytok a čítajú sväté knihy.Jeden z nich plánuje ukončiť školu v neprítomnosti.

Ako sa stal taký zázrak?Mnísi to jednohlasne vysvetľujú takto: „Naughty One“ začuli modlitby za mládež.

Obrázok „Quick Horn“ je veľmi jasný a krásny.Počuje všetky naše modlitby a radostne poskytuje svoju božskú pomoc všetkým, ktorí ju úprimne potrebujú.

Teraz viete opis a význam ikony Matky Božej rýchlej akolytky.Nakoniec vám odporúčam pozerať sa na informačné video, v ktorom sa koná modlitba, s ktorou by ste sa mali obrátiť na túto tvár:

Marissa