Ako porozumieť tomu, čo sníva o surovej, uvarenej a posypanej ryži

Dvakrát som sníval o ryži a občas išlo o stodolu naplnenú vrecami.Prvýkrát bol sen veľmi spomínaný a dokonca som hľadal jeho význam v knihe snov (k bohatstvu), ale neveril som mu.V druhej sa rozhodla urobiť to, čo navrhla múdra kniha, a kúpila lotériu.Won!Dúfam, že sa znovu sníva tona šťastnej ryže, pretože „Boh miluje trojicu“ ...

videli ste ryžu zboku

To znamená, že ste sa jej nedotkli, nevarili ste, nejedli, nezhromažďovali, bolo to len časť sna?

Vo väčšine prípadovje dobré vidieť ryžu vo sne .Takéto sny vyjadrujú pohodlie domova, bohatstvo, lásku a vzájomné porozumenie vo vzťahu.Okrem toho by ste sa mali predovšetkým poďakovať za všetky tieto požehnania života - je to vaša láska a múdrosť, ktorá vytvorila alebo čoskoro vytvorí taký útulný dom plný harmónie.

Ak boli biele zrná ryžerozptýlené(na podlahe, na stole, pozdĺž ulice - na tom nezáleží), ide o bohatstvo.Čoskoro si budete môcť kúpiť všetko, o čom ste si netrúfali ani tajne snívať.

Ak všakste rozptýlili ryžua rozptýlili sa po podlahe, pri komunikácii s príbuznými sa začnú konflikty a spory.Čím viac obilnín sa rozpadlo, tým horšie.A na vine za väčšinu hádok budeto si ty.Upokojte svoju pýchu, naučte sa hľadať kompromisy, nestojte na poslednom mieste, inak to môže skončiť nielen hlasnými výkrikmi, ale aj prerušením vzťahov.

Koľko krupičiek ste videli?

 • Trochu (s šálkou) .Doslova zajtra sa vo vašom živote začnú prejavovať priaznivé zmeny.
 • Plná panva .Toto je trochu znepokojujúci sen, ktorý sľubuje určité finančné problémy.Máte však múdrosť ich vyrovnať alebo vystúpiť s malými nákladmi.
 • Celé povodie .Vaša finančná situácia sa postupne posilní.

 • Taška a ďalšie .Spánok sľubuje úspech, najmä pokiaľ ide o peniaze.Ak v práci neočakávate bonus, môžete si kúpiť lotériový lístok - máte šancu získať hlavnú cenu.
 • Hromada ryže akejkoľvek veľkosti .Sen sľubuje veľa šťastia, ako aj sen.

Ak bolo veľa ryže av nej ste ležali alebo ste sedeli na ryžových vreckách- to je našťastie v ktorejkoľvek zo sfér života.Okrem toho môžete mať veľa prianí.

​​

Kto je však snílkom?

 • Žena .Čaká vás veľké šťastie.Vzťahy s manželom budú fungovať, deti budú zdravé a poslušné (ak tam nie sú, čoskoro očakávajú doplnenie v rodine), vždy budete obklopení vernými priateľmi.A vo všeobecnosti bude váš život tichý a harmonický.
 • Farmár, letný obyvateľ, záhradník alebo prenajímateľ .Ryžové sny vám sľubujú veľkú úrodu.Ak však bola obilnina s odpadom, spitevaruje pred zlyhaním plodiny.Ak máte čas, zasadte tie „najničiteľnejšie“ a nenáročné kultúry.
 • Pre milovníkov(obidvoch pohlaví) sa ryža sníva o nadchádzajúcej luxusnej svadbe.Na túto oslavu si budete pamätať až do vysokého veku.A s láskou a srdečnosťou bude ďalší manželský život úspešný.

Bola to ryžová múka

Keď vidímeryžovú kašu- v reálnom živote budete mať dobré zdravie.Aj keď by ste ho, samozrejme, nemali minúť bezmyšlienkovite na zlé sklony a zlé návyky.

Najlepšie zo všetkého, keď je ovsená kaša videná vo sne bolestivými alebo v súčasnosti trpiacimi nejakými chorobami.Kniha snov im sľubuje rýchle uzdravenie.Nakoniec zabudnete na cestu na kliniku.Naopak, sily iba splynú, môžete si zvoliť svoj energetický koníček - povedzme veľa.

Varená ryža s hrozienkami, kutia : na bohatstvo.

Varili ste

Nezáleží na tom, ktoré jedlo ste vykouzlili - v každom prípade sen sľubujenové veci .Ale nebojte sa, tieto povinnosti alebo úlohy budú radosťou.Môžu byť nepríjemné alebo ľahké, ale budete si ich užívať, rovnako ako aj pocit sebarealizácie.A nakoniec dostanete aj viac ako veľkorysú platbu.

Ale akv obilnine bol odpad, ktorý ste si umyli vo sne , sen v budúcnosti varuje pred niekoľkými hádkami.Budú malé, ale dávajte pozor, aby zachádzali príliš ďaleko, aby sa tieto nezhody nerozvinuli do veľkých nedorozumení.

snílek - muž ?Spánok sľubuje veľké zmeny na osobnom fronte.Niekedy to znamená, že sa človek rozhodne rozlúčiť so svojou priateľkou v prospech slobodného mládenca.

Akdievčauvarilo ryžu vo sne, kniha snov jej v budúcnosti sľubuje mnoho perspektív.A čo to bude (kariéra alebo ziskové manželstvo), ukáže čas.

Snílek -vydatá dáma ?Váš život naplnia malé, ale početné práce.Budú domácnosťou.Možno budete mať vnuka a začnete pomáhať deťom.S najväčšou pravdepodobnosťou však narazíte na opravu alebo premiestnenie.

Na toto jedlo ste sa správali

Nezáleží na tom, ktoré ryžové jedlo ste zjedli vo sne - interpretácia všetkých týchto scenárov je rovnaká:váš domov bude plný šťastia .Spory s manželom /manželkou a deťmi, nedostatok finančných prostriedkov pred platom - čoskoro na to zabudnete, prípadne sa s takým nepríjemnými problémami nestretnete vôbec.Váš dom bude naplnený príjemnou komunikáciou s rodinou a priateľmi rodiny, budete sa tešiť prosperite a stabilite, váš domov bude útulný ... Čo ešte chcete od života?

Ak sa momentálne hádate s niekým (doma, v práci), sen s lahodnou ryžovou kašou sľubuje rýchle zmierenie.

Pracovali ste na ryžovom poli

Vysievajte ryžuna služobnú cestu.Možno ste to neplánovali a dokonca sa hneváte, že vás posielajú „do vzdialených krajín“.Ale akonáhle je na mieste, môžete ľahko zvládnuť úlohy stanovené pre vás, a po príchode domov dostanete dobrú odmenu.

Zbieranie ryže na poli- váš život po mnoho rokovBude to dobre nakŕmené a prosperujúce, dôsledne budete dostávať príjmy a nemusíte čeliť neplánovaným výdavkom za niečo zlé (choroba, nehoda atď.).To, na čom teraz pracujete, sa vyplatí a prinesie „dividendy“ na viac ako jeden rok.

Nákupryže (bez ohľadu na to, kde) - na zvýšenie vlastného príjmu.Pre podnikateľov je obzvlášť dobré mať podobný sen.Je to po takom sne, že sa môžete rozhodnúť pre seriózny obchod, značnú investíciu, veľký nákup.

Aby som to zhrnul

 • Sny s ryžou sú jednou z najvýhodnejších pre najstaršie knihy snov.
 • Najlepšie sny s touto obilninou sú vidieť ryžu vo veľkých množstvách, ľahnúť si na ňu alebo si na ňu sadnúť, vidieť ryžu vo forme misky (akákoľvek), aby ju znovu obžalovali.
 • Scenáre sa považujú za najviac znepokojujúce sny „ryže“, v ktorých omylom posypete tento krupica (taký sen sľubuje hádky), ako aj vidíte krúpy zmiešané s odpadmi (toto je tiež hádka vo vzťahu k blízkym).

A čo to znamená, ak niekto sníva o priamom „konkurentovi“ ryže -pohánka ?Toto video vám povie toto:

Alebo vás a ryžuštrkste videli spolu s ryžou?Sny s krížom majú rôzne významy.Zobraziť viac v tomto videu: