Ako prilákať peniaze do domu - ľudové znamenia

Existuje veľa rôznych článkov a kníh týkajúcich sa finančného blahobytu.Ako však viete, všetko nové je dávno zabudnuté, takže nebude zbytočné obracať pozornosť na presvedčenie, ktoré k nám prišli od vzdialených predkov.Ako pritiahnuť peniaze do domu podľa všeobecného presvedčenia, túto tému podrobne rozoberieme v tomto materiáli.

Populárne signály o získavaní finančných prostriedkov a šťastí

Ak chcete prilákať šťastie do svojho domova, nezabudnite si vypočuť tieto obľúbené znaky:

 • nezabudnite dať jednu desatinu svojho príjmu na charitu- darujte chudobným, dajte almužnu, finančné prostriedky sa vám vrátia dvakrát;
 • umiestnite jednu striebornú mincu pod prahovú hodnotu,a zakaždým, keď vstúpite do domu, vyslovte nasledujúcu vetu: „Idem domov a peniaze idú za mnou“;
 • , ak chcete prilákať financie,vykonať manikúru a v piatok a utorok si odrezať nechty ;
 • vykonajú mini-rituál:v noci pred Vianocami venujú cirkvi akúkoľvek sumu peňazí , pričom vyhlasujú toto sprisahanie: „Komu cirkev nie je matka, nie som otec.“Po tejto jednoduchej manipulácii k vám budú financie aktívne prichádzať z naj neočakávanejších zdrojov;
 • peniaze sú aktívne priťahované pačuli olejom , preto musíte vziať účet s písmenami vašich iniciálov, aplikovať ich na ne a vždy si ich nechať vo svojej peňaženke ako talizman - zaistí vám to stály tok peňazí;
 • ďalšímini-rituál:na nový mesiac musíte ukázať peniaze (mincu alebo účet) mladému mesiacua zároveň vysloviť tieto slová: „Keď sa narodí nový mesiac, pridávajú sa moje financie.“

Znaky na šetrenie peňazí

Teraz sme prišli na to, ako pritiahnuť peniaze do nášho domu.Teraz vás upozorňujeme na populárne presvedčenie o zachovaní získaného tovaru:

 • musíte si kúpiť prasiatko a každý deň do neho vložiť malé mince , pričom duševne želáme prosperite a úspechu;
 • peniaze by ste nemali držať vo svetle- nepáči sa im to.Skryte účty na odľahlom tmavom mieste;
 • nevyberajte odpad z domu večer- to je plné možných lúpeží, straty šťastia;
 • nemali by ste dávať alebo prijímať prázdne jedlá ako darček- tam vložte nejaké minimum (sladkosti, krajec chleba), potom bude prosperita vždy u vás doma;
 • nerozptyľujú účty okolo domu- držte ich na jednom mieste;
 • Keď zapadne slnko, nemôže si nič požičať, ani najbližším ľuďom;
 • nemôžete vo svojom dome píšťalku- takže môžete zapískať všetky zisky;
 • Ak si požičiavate peniaze, musíte povedať: „Aby ste vždy mali a ja som sa zvýšil“;
 • , keď obetujete almužnu chudobným , mali by ste šeptom povedať: „Nech je ruka darcu obohatená,“ nepozerajte sa do očí toho, koho požičiavate touto manipuláciou;
 • nemôžete zmeniť formu roztrhaných, pokrčených alebo špinavých bankoviek- bez toho, aby ste sa ich dotkli,okamžite požiadať o zmenu;
 • človek nemôže stáť na hranici , aby blahobyt a šťastie „nestagnovali“;
 • nedávajte peniaze alebo nôž cez noc na jedálenský stôl- to môže spôsobiť rôzne problémy a straty.

Viera, ktorú všetci vieme „ peniaze milujú účet “, tiež nemá magický význam.Ak mu veríte, musíte počítať financie trikrát denne av piatok - peniaze na veľké výdavky.A celú sumu k dispozícii v hotovosti - dvakrát mesačne až do západu slnka na párnych číslach.Keď sa prostriedky dostanú do vašej peňaženky, musia sa spočítať a nechať zostať v noci v dome, a až potom je možné minúť.

Vo svojom dome nemôžete nechať špinavé zrkadlá, okná a iné sklenené povrchy, pretože to blokuje tok pozitívnej energie bohatstva a šťastia pre vás.

Trochu o metaforách

Vďaka populárnym znameniam sa môžete naučiť, ako pritiahnuť financie do svojho života na fyzickej úrovni, a pomocou metafor sa dozviete, ako sa získavajú peniaze.metafyzický, jemnejší plán.Ak chcete skutočne zobraziť peňažnú energiu v materiálnom svete, je užitočné túto tému dôkladne preštudovať.

Nemali by byť dovolené zlé myšlienky o peniazoch, ako aj o ľuďoch, ktorí ich majú.Odvezte od seba myšlienku, že peniaze sú zlé a že všetci bohatí ľudia sú chamtiví, klamní, škaredí.Práve tieto negatívne postoje v podvedomí vám bránia dosiahnuť bohatstvo.

Peniazepredstavujú energiu, ktorá musí cirkulovať, nedovoľujú jej stagnáciu, akumulujú veľké množstvá vo vašej domácnosti.Správnejšie by bolo otvoriť si bankový účet alebo investovať finančné prostriedky do niektorých firiem.

Taktiež nie je zbytočné dodržiavať tieto pravidlá:

 1. Pri utrácaní peňazí vždy povedzte duševnú vďačnosť za to, čo za to dostanete , nech je to čokoľvek -účty za jedlo, oblečenie alebo pomôcky.
 2. Peňažná energia je neoddeliteľne spojená s energiou šťastia a radosti , keď dostávate finančné prostriedky, vždy sa na ňu úprimne radujte .
 3. Nešetrite peniaze na tipy- verte mi, dobrovoľne poskytnuté prostriedky sa vám určite vrátia v trojnásobnej veľkosti.
 4. Ukázať lásku k peniazom , starať sa o ne, kúpiť im krásnu peňaženku a tiež s nimi zaobchádzať opatrne.Ale zároveň im neslúži.
 5. Očistite si svoj obytný priestor vo svojom dome , aby ste zaistili prílev materiálneho bohatstva.
 6. Dom vždy zametajte iba v smere od prahu do stredu miestnosti , nikdy dom nečistite po západe slnka.
 7. Vo svojom dome používajte iba jednu metlu (rôzne môžu rozptýliť šťastie a prosperitu rôznymi smermi).
 8. Dajte metlu doma s metlou hore- to priťahuje bohatstvo.
 9. Keď hosť alebo niektorý rodinný príslušník opustí dom,nemetie, kým sa nedostane na miesto určenia - v opačnom prípade za ním poletí všetok odpad.

Naši predkovia starostlivo dodržiavali všetky tieto znaky a presvedčenia, zhromaždili ich a odovzdali ich ďalšej generácii - teda nám.Veriť im alebo nie, je, samozrejme, iba vo vašom podnikaní, ale niet pochýb o tom, že konajú.