Ako rozpoznať vaše totem podľa dátumu narodenia

Každá osoba má zviera totem.Toto je obraz živého tvora, ktorý dodáva energiu a chráni vo všetkých veciach.Jeho definovaním objavíte silný zdroj energie a vedomostí.

Online výpočet podľa roku a dátumu narodenia

Zadajte dátum narodenia:
]
Vypočítajte
Opis
Obsah
 1. Online výpočet podľa roku a dátumu narodenia
 2. Čo je to totemové zviera
 3. Ako rozpoznať svoje totemické zviera
 4. Dátum narodenia
 5. Predvolať totem

Čo je totem zviera

totem je symbolický obraz zvieraťa, ktoré má jedinečnú energiu aovplyvňuje celý život človeka.Poznanie totemov k nám prišli od starovekých kmeňov, keď ľudia uctievali určité bytosti, obetovali im obete a žiadali o ochranu a ochranu.

Starí Slovania verili, že totem zviera obdaril človeka silou.Je to mocný egregor, ku ktorému sa môžete významne posunúť v duchovnom vývoji a spoznať seba.

Môžete identifikovať svoje znamenie a nákup totemu alebo vytvoriť amulet, ktorý sa stane vaším mocným amuletom a patrónom.

Účelom použitia takýchto amuletov môže byť toto:

 1. Dostanete silný zdroj vitality a energie, pokročíte vo vývoji svojho vnútorného sveta a naučíte sa, ako efektívne interagovať s vyššími mocnosťami a okolitými ľuďmi.
 2. Naučíte sa, ako ľahko prekonať ťažkosti, riešiť problémy a rýchlo dosiahnuť životné ciele.Je to kvôli prepojeniu na jemnej rovine so zdrojom poznania predkov.
 3. Máte príležitosť lepšie študovať svoju osobnosť: identifikovať silné a slabé stránky charakteru, odhaliť tvorivý a intelektuálny potenciál, nájsť talent a rozvíjať intuíciu.
 4. ZískatePo spojení s vyššími mocnosťami máte neustále pocit, že máte božskú podporu a ochranu, a tiež dostávate pomoc nejakého druhu a celého klanu.
 5. Prilákaš do svojho života mocných a mocných patrónov, ktorých totemy sú rovnaké ako tvoje.

Môžete rozpoznať svoje totemové zviera a potom sa naučiť, ako s ním interagovať, aby ste nakoniec zlepšili kvalitu svojho života, našli harmóniu a šťastie vo všetkých oblastiach.

Ako rozpoznať vaše totemické zviera

Existuje mnoho spôsobov: podľa mena, dátumu narodenia alebo pomocou špeciálnych meditatívnych techník.

Najjednoduchšie spôsoby, ako zistiť, ktoré totemové zviera vás konkrétne chráni:

 1. Ak dôverujete svojej intuícii a predsudkomnikdy sa nenechajte oklamať, choďte do zoo.Zvážte všetky zvieratá, počúvajte vnútorný hlas - ktorý z obyvateľov zoo nájde spätnú väzbu vo vašej duši.
 2. Pozrite sa na špeciálne kalendáre, ktoré identifikujú vaše totem podľa dátumu narodenia.Toto je najmenej presná metóda, takže sa na ňu nemôžete spoľahnúť sto percent.
 3. Používajte testy na internete.Odpoveďou na otázky získate odpoveď, ktoré zo živých tvorov obývajúcich planétu je váš totem a patrón.
 4. Precvičte si jasné sny.Vo sne sa môžete obrátiť na Vyššie sily so žiadosťou, aby ste ukázali svoje totemové zviera a dostali správnu odpoveď od svojich strážcov.
 5. Cvičte špeciálne meditácie, počas ktorýchobraciate sa na svoj vlastný podvedomý a kmeňový systém.Je to veľmi hlboké ponorenie do seba a najspoľahlivejšia metóda na získanie správnej odpovede.

Ďalej sa zaoberáme konkrétnymi prípadmi.

Určenie podľa dátumu narodenia

Pozrite sa na nasledujúci obrázok a identifikujete totem zviera, pričom poznáte iba rok jeho narodenia:

Starí Slovania používali trochu odlišnú metódu výpočtu, ktorá vychádza z mesiaca a narodenín osoby:

 1. Od 10. decembra do 9. januára - medveď.Sponzoruje ľudí veľmi múdro, plných pokoja a vnútornej dôstojnosti.Pomáha stať sa učiteľom a mentorom pre ostatných.
 2. Od 10. januára do 9. februára - Wolverine.Patrón veľmi vytrvalých a disciplinovaných ľudí, ktorí sú zvyknutí akýmkoľvek spôsobom dosiahnuť svoje ciele.
 3. Od 10. do 9. marca - havran.Pomocní ľudia, intelektuáli.Pomáha rozvíjať mentálny potenciál, získavať nové vedomosti a zručnosti.
 4. Od 10. marca do 9. apríla - hermelín.Chráni kreatívnych, zmyselných ľudí, ktorí sa pri rozhodovaní riadia skôr emóciami než logikou.
 5. Od 10. apríla do 9. mája - ropucha.Záštita ľudí, ktorí si cenia stabilitu a dôveru v budúcnosť, predovšetkým ostatných.
 6. Od 10. mája do 9. júna - kobylka.Sú to optimisti, ľudia s veľmi pozitívnym myslením, ktorí vedia, ako si užívajú život a užívajú si aj jednoduché veci.
 7. Od 10. júna do 9. júla - škrečok.Ak je osobaLenivý je pre neho veľmi dôležité naučiť sa dosahovať svoje ciele a prekonávať svoju vlastnú apatiu.
 8. ​​
 9. Od 10. júla do 9. augusta - slimák.Asistent vizionárov a ľudí, ktorí vo svojej fantázii radi snívajú a kreslia šťastné obrázky.To sú úžasní a oddaní priatelia.
 10. Od 10. augusta do 9. septembra - mravec.Realizovateľné a odolné voči životným ťažkostiam ľudí, ktorí niekedy môžu byť zbytočne nekompromisní.
 11. Od 10. septembra do 9. októbra - štyridsať.Rozhodujúce osobnosti, naklonené dobrodružstvu.Totem im pomáha prekonať obavy a zbaviť sa vnútorných komplexov.
 12. Od 10. októbra do 9. novembra - bobr.Nezávislí jednotlivci, ktorí sa nestarajú o verejnú mienku, sa spoliehajú iba na svoje vlastné pocity a logiku.Pokojný, ale skôr uzavretý.
 13. Od 10. novembra do 9. decembra - pes.Verný a veľkorysý, stvorený na to, aby slúžil ľuďom.Dávajú svoju lásku a láskavosť a za to neočakávajú vďačnosť.

Pozrite si video o zvieratách totem:

Volanie totemu

V ťažkej životnej situácii môžete zavolať svojmu totemu, aby vám pomohol.Úlohy:

 1. Relax a ľahnite si.Dajte ľavú ruku k srdcu, zatvorte oči a nadýchnite sa, aby ste vstúpili do požadovaného stavu.Vdychovanie a výdychy by mali byť čo najklidnejšie a najhlbšie.
 2. Predstavte si, že ste pre vás boli vo veľmi pohodlnom priestore.Môže to byť pobrežie, zelená lúka alebo les.Užite si stav pokoja a pokoja.
 3. Cítim sa ako vo vesmíreobjavilo sa tvoje totem.Cítite silu a silu, ktorá pochádza od neho.
 4. Porozprávajte sa s totemom, položte mu otázky, ktoré sa vás týkajú, a požiadajte o pomoc a podporu.
 5. Po prijatí všetkých odpovedí ďakujem totemu, zhlboka sa nadýchnite, otvorte oči a vráťte sa k normálnemu životu.

Táto meditácia sa môže vykonávať najviac raz mesačne.