Ako určiť pohlavie dieťaťa pred jeho narodením

Mnoho mladých rodičov čakajúcich na prvorodeného dieťaťa sa veľmi zaujíma o to, ako určiť pohlavie dieťaťa podľa presvedčenia verejnosti.Niekto iný počas svadby začína premýšľať, kto bude prvý, kto sa narodí v čerstvo upečenej rodine.Niekedy novomanželia ani neplánujú otehotnieť, prinajmenšom v prvých dvoch alebo troch rokoch od svadby, a hostia sa snažia dať otca a plniť ho mincami a bankovkami.Ak sa v ružových jazdcoch objaví viac peňazí, ako prvé sa narodí dievča, a ak je v modrej farbe, objaví sa najskôr chlapec.

Metódy stanovenia pohlavia dieťaťa

U rodičov sa nedávno objavila schopnosť spoľahlivejšie spoznať pohlavie dieťaťa ako pomocou znamení.Teraz to môžete nielen zvážiť pomocou ultrazvukovej diagnostiky, ale tiež získať fotografiu do pamäte.

V žiadnom prípade sa tak nestane s každým dieťaťom - napríklad môže byť nesprávne umiestnené.Niektorí rodičia úmyselne odmietajú diagnostikovať ultrazvuk.Preto sú metódy na určenie pohlavia dieťaťa pomocou znakov stále populárne ako v predchádzajúcich časoch.

Pohlavie sa dá určiť dokonca podľa chôdze tehotnej ženy, ako aj podľa jej vzhľadu.Aj keď mladýmanželia neveria v znamenia, väčšina stále so záujmom počúva interpretácie príbuzných v tejto veci.Budú musieť čo najskôr overiť presnosť predpovedí.

Ako určiť pohlavie dieťaťa podľa vzhľadu brucha

Toto sa deje hlavne u starších príbuzných.Potrebujú len jeden pohľad na zväčšujúce sa brucho budúcej matky, aby určili, kto sa môže skrývať vo vnútri.Približne po 20 týždňoch tehotenstva to dosiahne dostatočnú hodnotu.Ak je žalúdok mierne naklonený doprava alebo sa drží „uhorky“, je to pravdepodobne chlapec, pekná brucho znamená dievča.

Ak sa pokúsite vysvetliť túto skutočnosť z populárneho hľadiska, potvrdenie bude iba séria náhod a skúseností starších príbuzných.Na tomto skóre je však lekársky presvedčivý názor - tvar brucha do veľkej miery závisí od veľkosti dieťaťa a umiestnenia v lone.

Najčastejšie je mužský plod väčší, čo zrejme vyčnieva z brucha.Prípady, keď znamenia nefungovali, sú zriedkavé.Okrem toho existujú ďalšie názory na túto tému.Pomocou rôznych znakov a obrátením sa na skúsenosti ľudí, ktorí tomu rozumejú, môžete skúsiť spoľahlivejšie zistiť, kto je vo vnútri brucha.

Ak sa nastávajúca matka necíti dobre

Predpokladá sa, že tehotná žena má pri ťažkej toxikóze vo vnútri samce samčieho dieťaťa.Od príbuzných môžete počuť názor, že chlapci sú údajne drzší a „šetria“ matku, ale jemné a jemné dievčatá ich nenahradzujú.spôsobiť také problémy.V praxi však môže byť toxikóza spočiatku dosť znepokojujúca - bez ohľadu na pohlavie dieťaťa.

Rozšírené je aj ďalšie znamenie - žena, ktorá nosí dievča v bruchu, sa výrazne mení v tvári, jej pokožka sa môže výrazne zhoršiť a objaviť sa vekové škvrny.Zároveň hovoria, že dcéra odoberá materskú krásu.

Koža rúk a chôdza

Matky, ktoré sú tehotné s dcérou, zriedka počas tehotenstva menia svoju pokožku.Keď je chlapec tehotný, je často suchý a dokonca aj prasknutý.Dôvodom je lekárske vysvetlenie - dievčatá produkujú viac tuku v pokožke, ruky stále vyzerajú krásne a je ľahké sa o ne starať.Ale naši predkovia prostredníctvom pozorovaní už dávno objavili túto vlastnosť.

Ak tehotná žena očakáva syna, nie je ľahké určiť zväčšené brucho zozadu, stále sa ľahko a elegantne pohybuje.Ale keď je dievča s dievčaťom tehotné, pri chôdzi sa trošku valí zo strany na stranu.Na tomto znaku je ľahké uhádnuť, aké je pohlavie dieťaťa.

Nálada tehotnej ženy

Existujú náznaky, ktoré sa týkajú blaha ženy a jej nálady.Predpokladá sa, že tehotný syn je neustále v stave miernej eufórie.Hormóny, ktoré dievčatá uvoľňujú počas tehotenstva, naopak vedú k podozrivému, upokojujúcemu, zvýšenému podráždeniu, hoci nie sú neobvyklé.

Často vrhá horúčku, opuchnuté nohy?Takže musíte počkať na chlapca.Ak je naopak neustále chlad, matkačasto mrzne - to je znak toho, že sa narodí dcéra.

Povinnosť, s ktorou môžete zistiť pohlavie dieťaťa

pohlavie dieťaťa môžete zistiť pomocou povolania.

Zoberme si zásnubný prsteň matky (alebo akýkoľvek prsteň, ktorý jej patrí).Vložte do nej červenú niť.Držte niť s prsteňom nad bruchom ležiacej ženy - ak sa točí v kruhu, narodí sa dievča, ak zo strany na stranu - chlapec.

​​

Požiadajte tehotnú ženu, aby jej ukázala ruky.Ak to urobí s dlaňami hore, bude mať dcéru.Naopak, syn.

Môžete sa pokúsiť povedať šťastie v čase počatia.Keby sa to stalo na samom začiatku menštruačného cyklu, bude tam dievča.

Ak požiadate tehotnú ženu, aby zdvihla kľúč a ona chytí predĺženú časť, bude mať syna.

Vyššie uvedené vyrozumenie je veľmi jednoduché, ale pohlavie dieťaťa sa dá určiť s veľkou spoľahlivosťou.