Ako urobiť kúzlo pri vchode do domu vlastnými rukami

Pravdepodobne každý človek pozná populárny výraz „Môj domov je môj hrad“.Aby sa však dom stal pevnosťou, bude musieť vynaložiť určité úsilie.Veľmi populárne sú najmä rôzne magické atribúty - napríklad amulety pre domácnosť vlastnými rukami pri vchode alebo umiestnené v iných častiach bytu.V tomto materiáli vám o nich povieme viac.

Aká je funkcia kúziel obydlia

Dom (alebo byt) nie je iba miesto,kde trávite veľa času, je to miesto, kde sa môžete chrániť pred rôznymi problémami.Z tohto dôvodu sa oplatí postarať sa o túto ochranu a tu nejde iba o prienik lupičov.Je dôležité chrániť váš domov pred negatívnou energiou - zlí duchovia, zlý vplyv, ktorý pochádza od ostatných.

Určite máte často hostí, ale nie všetci z nich sledujú dobré úmysly.V takýchto prípadoch sa ukazuje používanie talizmanu pre domácnosť - aby ste sa chránili pred negatívnymi osobnosťami voči vám.Pozitívny bod - je celkom realistické vytvárať amulety do domu vlastnými rukami.Môžete si ich vytvoriť osobne pre seba alebo ako darček pre svojich blízkych a príbuzných.

Kúzla na bývanie pomôžu naplniť dom jasnou, pozitívnou energiou, ktorú všetci skutočne potrebujeme.V tejto miestnosti budete veľmi pohodlní, energicky sa zotavíte a doplníte rovnováhu vitality.Môže sa stať, že amulet praskne alebo stmavne - to jeOznačuje ukazujúce na vás negatívny dopad, ktorý má oddelenie vylúčené.

Samostatne stojí za to vyzdvihnúť amulet domu vlastnými rukami pri vchode, pretože ľudia vstupujú do nášho obydlia s dobrými alebo zlými myšlienkami vlastnými rukami.Ďalej uvedieme príklady účinných amuletov na vstup do domu.

Univerzálne kúzla pre predné dvere

Najlepšie zo všetkého, ak amulet vykonávate vlastnou rukou, je to predpoklad jeho účinnosti.

 1. Silný amulet je podkova, ale musíte si zobrať nie zvyčajný a nie nový, ale ten, ktorý spadol z kopyta koňa.A ak ste to tiež našli na ceste, šťastie bude vždy s vami a ochráni vás pred zlými ľuďmi a ich skutkami.Vyššie právomoci týmto spôsobom vyjadrujú svoju priazeň a naznačujú, že potrebujete ďalšiu ochranu.

Umiestnite nález nad vchod do domu.Mnohí esoterici sa dohadujú o tom, ako to urobiť správne - nahor alebo nadol.Je potrebné poznamenať, že neexistuje žiadny významný rozdiel, amulet vás v každom prípade ochráni pred akýmkoľvek negatívnym prejavom.

Upozornenie!Ak chcete, aby bol amulet ešte silnejší, namažte podkovu čiernou farbou.

 1. Biele pastelky pôsobia v dome ako jedno z efektívnejších kúziel.Musíte si kúpiť novú súpravu a obrátiť sa na neho o pomoc, aby vás ochránil pred zlou energiou.Preto je potrebné ohraničiť oblasť predných dverí jednou čiarou, nechať hostiteľa domu vykonať túto akciu ráno pred východom slnka.Manipulácia sa opakuje raz mesačne aleboak je to potrebné.
 2. Kúzlo zo škrupiny.Vyrobené veľmi jednoducho zo škrupiny veľkonočného vajíčka.Je rozdrvená a zabalená do krásneho kusu látky.V hornej časti by ste mali vrecko viackrát zviazať (môžete použiť tenkú šnúru, z ktorej je slučka vyrobená).Potom zaveste amulet na predné dvere.

Tento amulet má určité trvanie činnosti, a to až do budúcej Veľkej noci.Potom budete musieť pochovať starý obal, umyť vrece a použiť čerstvé veľkonočné vajíčko.

 1. Amulet ihiel.Efektívna verzia rituálu je s použitím dvoch cigánskych ihiel.Pre obrad zásobte dve veľké vlákna a cievku z bieleho vlákna.Dodacia lehota je rastúci mesiac.Ihly musíte zložiť krížom, zabaliť ich do nití a pevne ich pripevniť.V tomto prípade je potrebné vysloviť tieto kúzelné slová:

„Podobne ako kopiji na kríži, aj všetci nepriatelia sú lícom nadol.Ten, kto je dobrý, prejde.Ten, kto je zlý, sa pripojí krížom. “

Domáci kríž sa skrýva pod obložením dverí alebo visí pri vchode.Po troch mesiacoch (presne v ten istý deň) musíte ihly odstrániť a spáliť.Predpichnite ich do plameňa sviečky a zopakujte počiatočnú manipuláciu spolu s výslovnosťou sprisahania.

Po pozeraní tohto videa budete vedieť, ako si vyrobiť ochranný amulet pre svoj domov vlastnými rukami

Správne usporiadanie amuletov v dome

Postupujte podľa určitých pravidiel,zabezpečiť súlad a poriadok vo svojom dome:

 • nikdykomunikujte prostredníctvom prahu a nestojte na ňom (teda doň nedovolíte svoj blahobyt);
 • ním nič neprechádza.

Ako ste už pochopili, nad prednými dverami sa určite musí zavesiť ochranné kúzlo, ktoré nedovolí vstup negatívnej energie do domu.

V rohoch obydlia bude potrebné, aby sa v nedeľu v nedeľu v kostole zasväcovali konáre vŕby.Do soklovej lišty môžete vložiť vetvy borievky, ktoré boli predtým vyslovené.Sú to všetky prírodné amulety pre domácnosť, ktoré nie sú o nič menej účinné ako vyššie uvedené položky na ochranu.

Ak chcete naplniť svoj domov pozitívnou energiou - radosťou a šťastím, choďte z času na čas do každej miestnosti, držte v rukách čerstvo upečený chlieb a soľničku.Toto je darček pre váš domov, pomôže vám zbaviť sa depresívnych stavov a aktivovať tok pozitívnej energie.

Existujú účinné pravidlá na ochranu spálne pred negatívnymi vplyvmi:

 • Je dôležité chrániť spálňu pred stresom.
 • Odporúča sa ísť spať tak, aby bola vaša hlava na severnej strane.
 • Nedávajte zrkadlá do spálne, a ak ich nemôžete odmietnuť, umiestnite čo najďalej od postele.
 • Nespí s nohami pri predných dverách.
 • ​​
 • Keď idete spať, nezabudnite zložiť akékoľvek kovové výrobky, hodinky.

Kuchyňa je chránená pred negativitou zväzkami cibule a cesnakom, ktoré si môžete ľahko pripraviť vlastnými rukami.Nie súvykonávajú nielen funkciu talismana, ale pôsobia aj ako originálny dekoratívny prvok.Za žiadnych okolností by im však nemalo byť dovolené jesť, pretože sa premieňajú na hromadenie negatívnej energie.Z rovnakého dôvodu by sa mali z času na čas nahradiť novými.Cibuľa alebo cesnak môžete tiež jednoducho položiť na parapety v kuchyni.

Teraz viete o rôznych príkladoch efektívnych domácich kúziel.Používajte ich, aby ste zabránili vstupu negatívnej energie do vášho domu a aby bola čo najpohodlnejšia a najpríjemnejšia.