Ako urobiť kúzlo vlastnými rukami doma

Amulet slúži ako druh ochrany astrálnych škrupín človeka.Medzi jeho funkcie patrí získavanie šťastia alebo peňazí, ako aj ochrana pred zlými ľuďmi a katastrofami.Nie je ťažké sami vytvoriť magický symbol.V tomto článku vám podrobne povieme, ako si doma urobiť kúzlo vlastnými rukami.

)Na čo sú vyrobené kúzla?

Najskôr by ste sa mali rozhodnúť o účele budúcej magickej položky.Na aký účel a pre koho ho chcete vytvoriť?Amulety sa líšia od talismanov a amuletov - poskytujú ochranu celej rodine.

Presne to vysvetľuje vysokú popularitu magických predmetov na ochranu domácnosti.Amulety prinesú lásku, hojnosť života majiteľa, pomôžu eliminovať hádky a nešťastia zo života.

 1. Na zabezpečenie šťastného rodinného života je potrebný talisman pre manželský pár .Chráni pred zradou, ako aj pred žiarlivosťou.Naplňte život pokojom a harmóniou.Takáto magická maličkosť sa často predkladá na svadbu alebo výročie spoločného spolužitia.Skryte to pred zvedavými očami a nikomu to neukážte.
 2. Detské amuletychránia pred chorobami, zabezpečujú správny duchovný i fyzický vývoj.S ich pomocou môžete dieťa chrániť pred útokmi zo stranyrovesníci, zlé skutky.
 3. Amulet láskyje schopný prilákať nových fanúšikov do života, zatraktívniť energiu človeka pre opačné pohlavie.
 4. Kúzla pre mužovchránia na cestách (predtým používané vo vojne), majú tendenciu varovať pred nebezpečenstvami, ako aj pred rôznymi patológiami, katastrofami a zlými ľuďmi.

Odrody kúzelných predmetov

Existuje veľké množstvo rôznych amuletov, ktoré sa predávajú hotové.Až do ich aktivácie sú jednoduché.S pomocou určitých akcií dáva majster amuletu potrebnú energiu v závislosti od stanovených cieľov.

Medzi najúčinnejšie tradične patria amulety, ktoré ste si sami vyrobili.Vytvorením tohto magického symbolu ako amuletu alebo amuletu doma, kúzelník do neho určite vloží časticu duše.Z tohto dôvodu je mimoriadne dôležité, vytvárať amulety, mať pozitívnu náladu.

Okrem toho existuje množstvo kúziel, ktoré môže prezentovať iná osoba.Naši predkovia verili, že predložené amulety nemajú menšiu magickú silu ako tie, ktoré si sami vytvorili.Existuje však jedna nevyhnutná podmienka, ktorá zabezpečí prácu magickej maličkosti - to sú úprimné úmysly osoby, ktorá dar dáva.

Ak vám amulet predstavil človek, ktorý chce výlučne dobro, magická maličkosť prenesie a zachová energiu pre dobro.V rovnakej situácii, keďtalisman predstavuje závistlivá osoba, bude mať od neho iba veľmi malý zmysel.

Ako už bolo uvedené, amulety, ktoré vyrábajú majstri (alebo zákazníci) vlastnými rukami, sa považujú za najúčinnejšie.

Dozviete sa viac o tom, ako to urobiť správne, aby ste v konečnom výsledku dosiahli skutočnú ochranu.

Odporúčania na výrobu amuletov

Je potrebná všetka magická práca, ktorá je v úplnej samote.Proces vytvárania remesiel je určitý rituál.Nikto nemá dovolené byť blízko vás a vidieť proces vytvárania talismana.Je potrebné začať vyrábať talizman, ktorý je v najucelenejšej a najinšpirovanejšej nálade.

Najideálnejší čas na vykonanie tejto manipulácie je neskoro v noci.Dôrazne sa odporúča vytvárať amulety vo svetle sviečok.Denný čas je tiež vhodný, ale potom je dôležité, aby počasie bolo slnečné.

Povinným bodom je čo najviac sa sústrediť na úlohu a vložiť kúsok duše do svojho talismanu.Musíte ju naplniť pozitívnou energiou a láskavosťou.Vo väčšine prípadov sú kúzla vyrobené pre svojich blízkych príbuzných a trochu menej často pre seba.

Po vytvorení amuletu by sa mal ponechať na noc pod vankúšom.Vďaka tomu bude produkt naplnený energiou - bude sa „nabíjať“ a bude použiteľný.Keď idete spať, musíte premýšľať o osobe, pre ktorú bola vykonaná mágia.Predstavte si, ako málo chráni svojho majiteľa predakékoľvek ťažkosti v živote.

Ráno dajte amuletovi dobré želania.Talismany sa nosia čo najbližšie k telu, ale s oblečením skrytým pred zvedavými očami.Ak by bolo hlavným cieľom ochranného plavidla chrániť dom, bolo by lepšie ho skryť na odľahlom mieste.Neschopní priatelia mu potom nebudú môcť ublížiť - amulet odrazí tok negatívnych mentálnych informácií.

Ako čistiť a nabíjať talizman

Talizmany sa vyrábajú z prírodných materiálov, môžu byť:

 • drevené;
 • koža;
 • kov

Pri použití tkanín a priadzí uprednostňujú vlnu, ľan alebo bavlnu.Do výrobkov z cesta by sa nemal pridávať prášok do pečiva ani potravinárske farbivo.A hotový produkt je možné ozdobiť podľa vášho uváženia.

Všetky ochranné výrobky majú v priebehu času tendenciu hromadiť negatívnu energiu.A vďaka prírodným materiálom držia pozitívne a negatívne vlny veľmi dlho a tiež ich vracajú späť.Z tohto dôvodu bude po konflikte, hádke, chorobe, nehode potrebné produkt vyčistiť.Na tento účel sa využíva sila štyroch prvkov - oheň, zem, vzduch a voda.

 • Fire- držte amulet na bielej sviečke.Je lepšie vziať zasvätenú cirkevnú sviečku.Môže sa tiež použiť iba raz - na čistenie produktu.
 • Voda .Opláchnite amulet tečúcou vodou alebo naň nastriekajte svätcavoda.
 • Krajina .Pochytajte amulet a nechajte ho celú noc.Ak je to problém, môžete ho pochovať v hrubej soli.Ráno sa amulet vytiahne a soľ sa vyhodí.
 • Vzduch .Nadvihnite amulet.Otočte ho na každú stranu sveta.Zapáľte tiež sviečku a podržte amulet nad dymom.