Ako uviazať červenú niť na zápästí: 7 modlitieb za každý uzol

Mnohé kultúry a náboženské hnutia sveta používajú techniky nodulárnej mágie ako mocný amulet.Vďaka vplyvu kabalistov je dnes červená niť viditeľná na ľavom zápästí mnohých, najmä amulet podľa umelcov.Ak ste sa tiež rozhodli použiť starý amulet, je dôležité vedieť, ako správne priviazať niť, na ktorej ruke nosiť, ktorú modlitbu si počas rituálu prečítať.

Odkiaľ pochádza tradícia červenej nite

Stúpenci antického hnutia v judaizme pod menomNiemi Kabala.Stúpenci doktríny, štedro ochutení filozofickým mystikom, považujú za špeciálnu vedu, ktorá vám umožní nájsť zmysel života, nájsť duchovné pohodlie.

Neobvyklý rituál dekorácie zápästia sa spája s legendou Ráchel, ktorá sa považuje za predka židovskej rodiny.Červenú niť obkľúčila jej hrob 7-krát a mala byť ochranou pred zlým okom a chorobami, negatívnou energiou.

Nodulárnu tradíciu spojenú s viazaním červenej nite sledovali nielen Židia, ale aj zástupcovia.iné národnosti:

 • Slovania spojili amulet s mocou slnka a múdrosťou zvierat, ochrannú bariéru proti zlým duchom;
 • podľa presvedčenia Cigánov boli cigánske baróny označené žiarivým amuletom a niť bola súčasťou šatky sv.
 • Nemci dodávajú talizmanovi nite na zápästí liečivé schopnosti, ktoré mu dáva matka bohov Nevehege;
 • , podľa legendy severoamerických Indiánov, uzol amulet zachránil pred mnohými problémami chránenými pred chorobami.

Je zaujímavé, že v Číne existuje presvedčenie o neviditeľnej červenej nite, ktorá osud spája dvoch ľudí určených navzájom.Toto spojenie nemôže prerušiť ani čas ani okolnosti, a vlákno sa nikdy nezlomí, môže sa iba roztiahnuť.

Aký materiál zvoliť pre amulet

Nie každé lano sa môže použiť ako ochranný talizman.Pred uviazaním nite na ruke musíte poznať pravidlá jej výroby.Výzdoba nadobúda ochranné vlastnosti za nasledujúcich podmienok:

 • magický atribút je vyrobený z prírodných vlákien, očakáva sa, že priaznivý účinok bude mať iba prírodná vlna;
 • farba lana musí byť červená, pri každom prejave zla to bude znamenie nebezpečenstva;
 • Amulet nie je možné kúpiť za peniaze, iba darovaná položka má ochranné schopnosti.

Kabalisti sú presvedčení, že náramok vyrobený v Jeruzaleme má osobitnú moc, ktorý chráni nositeľa nielen pred vplyvom zlýchľudí, ale aj z útoku nadprirodzených bytostí.Okrem toho by sa amulet mal nosiť na ľavom zápästí, pretože zlo preniká cez ľavú stranu osoby a správne zviazané červené vlákno sa stáva ochrannou bariérou proti nájazdu negatívu zvonku.

Ako správne zviazať viazaný náramok

Ak chcete zabrániť tomu, aby amulet stratil magickú silu, nemôžete ho priviazať k sebe.Správanie rituálu by malo byť zverené niekomu z veľmi blízkych ľudí, ktorého myšlienky týkajúce sa nositeľa talismanu sú bez negativity.Zvyčajne veria svojej matke, že budú vykonávať sviatosť, pretože chce pre svoje dieťa iba dobré.

Pravidlá vykonávania rituálnej misie

Každá osoba môže mať na zápästí červené vlnené vlákno bez ohľadu na vek, pohlavie alebo náboženské vyznanie.Aby náramok na ruke nezachytil oko, je pokrytý remienkom na hodinky.Amulet však nemôžete zdobiť ničím, inak sa zmení na šperky.Aby mohol amulet chrániť pred vplyvom negatívnej energie, je potrebné rituál správne viesť.

 1. Ak chcete kúpiť pradienko z vlnených nití, ideálne je kúpiť si do Jeruzalema ideálne zariadenie.Ak to nie je možné, musíte kúpiť materiál pre amulet s čistými myšlienkami a vierou v jeho ochranný účinok.
 2. Pred vytvorením amuletu by sa vlákna nemali nikomu ukázať, nieto o ich úmysloch.Priadza by mala byť posvätená, inak nebude možné získať magickú ochranu pred poškodením a zlým okom.
 3. Zápästie je priviazané niťou iba raz,konce náramku sú upevnené v uzloch.Malo by byť iba 7 uzlov, pričom zväzovanie každého z nich je sprevádzané prečítaním osobitnej modlitby.
 4. Ten, kto viackrát viaže uzly a číta modlitbu, by si mal osobe priať.Ten, komu je vlákno priviazané, si musí duševne predstaviť, čo žiada o ochranu pred tým, čo potrebuje.

Po vytvorení ochranného náramku musíte nechať malé konce nití, aby sa mohla prieťahať príliš dlhá priadza.Je dôležité pamätať na to, že rezané nite by sa v žiadnom prípade nemali vyhodiť, je potrebné niečo zabaliť a skryť.

Ako funguje kúzelná obrana

 • Stratu talismanu možno pripísať dobrým znameniam.Stratenej nite sa podarilo plniť svoju funkciu ochrany pred zlým okom a negatívnou energiou, takže amulet opustil majiteľa.
 • Narušený stav amuletu naznačuje pravidelnosť energetického útoku vo vzťahu k majiteľovi struny.Silný negatívny účinok nešťastného priaznivca sa prejavuje rýchlym opotrebením amuletu.
 • Ak sa náramok náhle zlomil, znamená to, že chránil svojho pána pred veľkým nešťastím.Musíte rýchlo ozdobiť zápästie novou červenou niťou a poďakovať starému ponorením do svätej vody.Potom sa vlákno zhorí, takže oheň zničí energiu negatívu.

Rodičia sa často pýtajú, či je možné chrániť dieťa pred zlým okom pomocou magického atribútu.Celý svet je plný nielen dobrých, ale aj závistivých ľudí a energia dieťaťa ešte nebola úplne formovaná, čo ho robí bezbranným proti neľútostnému vzhľadu.Matka by mala dôverovať amuletu dieťaťu s vierou v ochranné sily amuletu a jeho neškodnosť pre dieťa.

Aké modlitby sa majú čítať počas rituálu

Čítanie modlitby nášho Otca nasleduje po prečítaní čarovnej činnosti.Musíte si prečítať pravoslávny text s pocitom pred plameňom duchovnej sviečky a chvíľu držať vlákno samo vo svätej vode.Mágovia a čarodejníci majú niekoľko možností sprisahania na červenom vlákne.Najsilnejším je však kabalistický rituál sprevádzaný čítaním tradičných modlitebných kníh - Ben Porat Yosef alebo Ana Bekoah.

Stúpenci židovskej viery priviazali ochranný amulet v súlade s kabbalistickou tradíciou.Hlavnou úlohou akcie je povinných sedem uzlov, pretože každý z nich symbolizuje jeden zo siedmich dní v týždni.Je to tak, že je navrhnutý účinok amuletu, iná možnosť je neprijateľná.

Modlitba Ben Porata Yosefa sa môže vyslovovať v pôvodnom jazyku, ako aj v ruskej verzii.Hlavnou podmienkou je povedať modlitbu za každý uzol, získa sa celkovo 7 opakovaní.Text židovského kúzla v ruskom preklade je nasledujúci:

Na sprisahanie môžete použiť aj iný modlitebný text s názvom Ana Bekoakh, ktorý pozostáva zo 7 krátkych modlitieb.Táto univerzálnejšia verzia modlitebnej knihy, ktorá poskytuje všeobecnú ochranu, sa môže čítať slovami originálu v ruskom prepise, ako aj tlmočením do ruského jazyka.

Svätý text je malýtajomstvo: každý riadok je čítaný cez každý zo siedmich uzlov, ako modlitba.Ôsma línia dotvára rituál, vyslovuje sa, keď je všetkých sedem uzlov vyrobených na ochrannom vlákne a nosí sa na zápästí osoby, pre ktorú sa stáva neviditeľnou bariérou pred útokom zlých síl.

Je dôležité poznamenať, že pravoslávna cirkev neuznáva magický rituál nosenia červenej nite.S kabbalistickým atribútom na jeho strane nebude povolený vstup do kostola a náramok nemôžete odstrániť, inak sa stratí jeho sila.

Keď však amulet získal popularitu, objavili sa varianty modlitebných textov, ktoré patria k pravoslávnym tradíciám.Napríklad na obrad viazania uzlov je celkom vhodná pravoslávna modlitba:

Rituál zvyšovania kúzla náramku

Moderní kúzelníci vystavení stálej vonkajšejnegatívne, odporúča sa posilniť pôsobenie ochranného amuletu tak, aby trvalo tri mesiace.Amulet zápästia, hovorený podľa židovskej tradície, trvá iba mesiac.Ako vykonať posilňovací rituál:

 • vykonávať rituál v súkromí tak, že v byte nie je nikto, výber obdobia v rozmedzí 12 - 15 lunárnych dní;
 • 83) zapáliť tri vopred pripravené sviečky (vosk), preťať ich oheň trikrát rukou s červenou niťou zovretou v pästi, pohybujúcou sa v smere hodinových ručičiek;
 • vysloviť sprisahanie nad ohňom každej sviečky, potom priviazať tri uzly tak, že jeden je v strede a ďalšie dva sú umiestnené na každom konci povrázku.

Aké slová sú potrebnévysloviť:

Popularita červenej nite, ktorá sa nosí na zápästí, nie je spojená iba s mechanizmom ochrany pred zlým okom.Takýto náramok pomáha majiteľovi maskota získať primeranosť, ovládať emócie, aby nepoškodil seba a jeho blízky kruh.Podľa špeciálnych rituálov sa hovorí o červenom vlákne, aby pritiahli peniaze, splnili tajné želania a zbavili sa ťažkostí.Bez viery v magické sily amuletu mu však nepomôže.

Je zaujímavé, že vplyv červenej nite na osud závisí od toho, ktorá ruka ju určí.Ak magický amulet na ľavom zápästí chráni pred negativitou, magická niť na pravej strane pomáha prilákať bohatstvo a získať dôveru.

Tradícia nosenia viazaného náramku sa požičiava od Kabaly.Ale aj samotní kabalisti si nie sú úplne vedomí toho, čo je učenie, pretože informácie sú dostupné iba pre elitu.Vyučovanie sa stalo známym vďaka slávnej speváčke Madonne, ktorá sa po mystických praktikách ezoterického hnutia stala presvedčivým popularizátorom nosenia zápästia.Herečka považuje červenú niť za dôvod jej obrovského úspechu na javisku a upokojení v živote.