Ako uviazať červenú niť z Jeruzalema

Príbuzní priniesli z Jeruzalema darček ako darček.K radosti som si ho priviazal na zápästie, ale nefungovalo to.Priateľ, ktorý sa vrátil z Izraela, mi povedal dôvod, po ktorom sa červená niť z výletu do Izraela stala pre mňa skutočným talizmanom.Poviem jej príbeh o tom, aké užitočné vlastnosti obsahuje, ako priviazať červenú niť z Jeruzalema a čo robiť, keď sa stane nepoužiteľným.

Červené vlákno Jeruzalema, vysvätené vedľa Rachelovej hrobky, sa považuje za jedno z najmocnejších kúziel a talismanov šťastia.Červenú niť nájdete na rukách známych a zanietených cestovateľov.Existujú však osobitné pravidlá pre priviazanie tohto najsilnejšieho duchovného doplnku - inak sa zmení na obyčajnú červenú niť, usadenú na vašej ruke.

Aká je sila nití v Jeruzaleme

Červená niť je talizman, ktorýľahostajné hranice medzi štátmi, rozdiely medzi náboženstvami a vieroua.Poskytuje pomoc a ochranu každému, kto sa jej daroval a veril v ňu.

 • Ochrana pred zlým okom a poškodením.

nenápadná červená farbavlákno sa skryje pred zlým vzhľadom vás a vašich blízkych, pomôže vyrovnať sa so závisťou niekoho iného, ​​zlosťou, poskytne ochranu pred temnými silami a účinkami mágie.

 • Ochrana pred negatívnou energiou.

Poskytuje ochranu pred energetickými účinkami, nepriaznivými biopalivami a devastáciou energie.

 • Pomoc pri plnení najtajnejších túžob.

Túžba urobená v čase viazania červenej nite sa splní, ale postupne.Nenechajte si ujsť príležitosť, ktorú osud predstavuje, a všetko sa stane.

Prečo je červená niť vyrobená z vlny

Rôzne národy svojím spôsobom vysvetľujú použitie nite červenej farby.

Kabalisti sú presvedčení, že červená niť bola navinutá okolo hrobky Ráchel, izraelského predchodcu ľudí, matky sveta, ktorá zasvätila svoj život spáse.Podľa legendy Rachel počas celého života prepletala vlákno určené na ochranu a záchranu vlastných detí.Kvôli neustálej vyčerpávajúcej práci boli ženské prsty vtierané do krvi a vlákno malo červenú farbu.

Červená sa v palete považuje za najsilnejšiu.Zosobňuje životnú energiu, teplo a neustály rozvoj.Príslušník k agresívnemu Marsu vyvažuje negatívne a pozitívne účinky a poskytuje ochranu pred negatívnou energiou a zlým okom.

Slovanská mytológia spájala použitie červenej nite s pohanskou bohyňou Lada, patrónkou krásy a šťastia.Priniesla pomoc s chorobami a poskytla rodinnej pohode.nášpredkovia, starí Slovania, uviazali na ľavom zápästí červenú niť ako talizman zo zlej energie, zlého oka.Viazali uzly, vrhali kúzla a do nich vkladali magické bylinky.

Červená niť: tajomstvo moci

Sila červených nití pochádza zo zvláštneho rituálu zasvätenia a iba vlnené červené nite účtované počas sviatosti pri hrobke Ráchel.

Len málo duchovných v Izraeli má povolenie vykonávať takýto rituál.Situácia je komplikovaná aj umiestnením truhly v nestabilnej oblasti Jeruzalema, kde sa turisti takmer nedajú dostať, a duchovenstvo sa tam objavuje iba v sprievode strážcov.

Ako uviazať červenú niť

Pamätajte na niektoré jednoduché pravidlá, ktoré zabránia tomu, aby sa červená niť stala obyčajnou cetkou.

 • Príslušenstvo by ste si mali kúpiť sami, neprijímajte ako darček ani od príbuzných a priateľov (nebude to zmysel).
 • Niť by sa mala rezať keramickým nožom, nie železnými nožnicami.
 • Môžete ho priviazať k ľavej a pravej ruke, predpokladá sa však, že na ľavý zápästie sa dá očakávať silnejší účinok.Zviazaný na pravej strane poskytne ochranu pred chorobou, pomôže s vecami šťastia a lásky.
 • Mali by ste priviazať vlákno k blízkym, milujúcim človeku (pre dieťa je lepšie nájsť nikoho pre túto rolu).Zviazaním nite sami z nej urobíte obyčajnú ozdobu, ktorá nenesie žiadnu magickú alebo duchovnú silu.
 • Priadzu pripevnite k 7 silnýmuzly.Ten, kto je viazaný a ten, ktorý je viazaný, musí prečítať modlitby za každý uzol.
 • Proces odložte, ak sa v hlave vznášajú zlé myšlienky, vaša nálada je prezývka a vo všeobecnosti vás niečo obťažuje.Pri viazaní by ste mali mať výlučne pozitívne myšlienky.
 • Po ukončení rituálu sľúbte, že nebudete naštvaní a želajú ľuďom zlé.Uľahčí vám to život a načerpá doň pozitívnu energiu.

Čo by som mal urobiť, ak sa vlákno stane nepoužiteľným

Každá položka má životnosť, dokonca aj tak magicky silnú.Niť sa môže napnúť a roztrhnúť, uzly môžu byť zviazané, zviazané na samom začiatku ponožky.

Nie je potrebné panikáriť a hľadať zlé znaky vo všetkom - všetko môže byť omnoho jednoduchšie:

 • Stav vlákna netrpel dlhým obdobím nosenia, vlákna neboli také silné a opotrebované.
 • Zaťaženie amuletu bolo príliš veľké.Svoju úlohu splnil tým, že vás chránil.Moor vykonal svoju prácu, ako sa hovorí ...

Vlákno je uvoľnené alebo neviazané

Nesnažte sa vlákno sami odstrániť a zviazať.Skutočnosť, že sa vlákno začalo oslabovať alebo rozviazať, znamená, že amulet funguje a plní svoj plán.Sledujte talizman, nestratte náhodou.Ak je vlákno úplne neviazané alebo sami odteká z ruky, znova ho nezaväzujte - zničte.Prečítajte si viac o tom, ako to urobiť.

Čo robiť, ak je vlákno roztrhané

Taký amulet jednoducho nemôžete vyhodiť.Pretože tvoje životné poslaniečervená niť je hotová, už v nej nie je viac pozitívnej energie a časť energie hostiteľa je stále prítomná, je potrebné ju fyzicky a energeticky odstrániť.Takú vec môžete pochovať niekde ďaleko od ľudí, ale vlákno, ktoré je hlboko v zemi, vás môže negatívne ovplyvniť.Najlepšie je zvoliť spaľovanie - vždy na otvorenom ohni, takže všetko negatívne sa rozptýli vo vetre.

Zhrnutie

Červená niť, vysvätená tajným rituálom v Jeruzaleme, má úžasné vlastnosti, ktoré sa prejavujú iba vtedy, ak sú dodržané všetky pravidlá pre viazanie vlneného amuletu.Postupujte podľa nich a červená niť vám poskytne ochranu a naplnenie vašich drahocenných túžob.