Ako vidieť prorocký sen s tipmi zhora

Približne jedna tretina ľudského života je v stave spánku.V snoch môžeme pozorovať každodenné udalosti minulého dňa a prijímať výzvy od vyšších mocností v našej budúcnosti.Prorocké sny samozrejme nikomu nesnívajú (nie všetci ľudia vidia bežné sny).Existuje spôsob, ako vidieť prorocký sen podľa vlastnej vôle?Navrhujem to zistiť v tomto materiáli.

Čo sú nočné sny?

Najprv si povedzme o samotných snoch.Až do dnešného dňa nebolo spoľahlivo preukázané, aké sú nočné vízie:

 1. Podľa jednej verzie sny postrádajú akýkoľvek posvätný význam, jednoducho fungujú ako posúvanie minulých udalostí ľudí, zvierat atď.ďalej.
 2. Slávny psychoanalytik Sigmund Freud uviedol, že nočné sny snívajú o hlbokých sexuálnych potrebách jednotlivca, ktoré ho z nejakého dôvodu neuspokojujú (spravodlivo treba poznamenať, že Freud úplne zredukoval všetko v živote výlučne na sex, a pretosotva môžete považovať jeho názor za spoľahlivý).
 3. Ezoterici sú presvedčení, že stopy k tajomstvám ľudského podvedomia, k jeho túžbám spočívajú v snoch.Verí sa, že v noci je možné získať informácie o tom, čo sa stalo a čo je pred nami.

Často sú v snoch ľudia ich príbuzní, ktorí varujú pred hroziacimi problémami.Alebo naopak, posielajte radostné správy.Existuje tiež veľa špecializovaných kníh snov, ktoré interpretujú obrázky nočných vízií.

Ako vidieť budúcnosť vo sne?

Ak ste sa rozhodli vidieť prorocký sen, bude potrebná určitá príprava.Väčšinou sa takéto sny objavujú ráno od piatich do ôsmich ráno.Preto sa musíte postarať o dobrý spánok, keď vás nikto nebude rušiť.

Dodržiavajte aj nasledujúce odporúčania:

 • miestnosť pred vetraním dobre vetrajte;
 • starať sa o dostatočne pohodlné a mäkké lôžko;
 • Je pekné zapáliť sviečku alebo vonnú lampu;
 • , ale najdôležitejšou vecou je pripravenosť zaspať, byť v najpohodlnejšom stave, aby vás nič nerozptyľovalo a nespôsobovalo nepohodlie.

Každý prorocký sen obsahuje náznak symbolov, ktoré sa musia správne dekódovať.Napríklad vo sne vidíte, že si pochutíte na jedení zmrzliny s radosťou - taký sen nie je prorocký, ale hovorí o podvedomej túžbe jesť sladkosti.

Prorocký sen k vám nepríde na tanieriku s modrým okrajom.Predpokladajme, že ste vo sne videli, že ste boli na križovatke dvoch chodníkov - vrany boli na jednej a holuby na druhej.Neviete, ktorá z ciest má ísť, ale čoskoro odletíte s holubmi.Toto je popis typického prorockého sna, ktorý možno dešifrovať nasledovne: vo vašom živote budú problémy, ktoré si vyžadujú čas na vyriešenie, ale ako výsledok urobíte všetko správne, problém bude odstránený.

Prorocký sen možno vidieť v ktorýkoľvek deň v týždni.Čo sa týka viery snov od štvrtka do piatku, sú jednoducho jasnejšie a živšie.naľudia vidia tieto sny, bez ohľadu na pohlavie, ženské pohlavie je v tomto ohľade citlivejšie.

Nie je neobvyklé, keď v snoch vidíme mŕtvych ľudí.Môžu niečo povedať a ukázať.Je pravdepodobné, že takéto sny budú prorocké.

Takéto sny sa nemusia báť - s najväčšou pravdepodobnosťou sa váš zosnulý príbuzný chce radiť, naznačiť správne kroky v skutočnom živote.Len si vypočujte a pozrite sa, čo vám ukáže.

Prečo ľudia dokonca vidia prorocké vízie?V skutočnosti kľúče z vesmíru k nám prichádzajú pravidelne a po celý deň.V skutočnosti im nie vždy venujeme pozornosť, pretože nevieme, ako ich správne interpretovať.

Potom sa vyššie sily a anjelské bytosti rozhodnú, že nám pomôžu a pošlú znamenia, keď budeme v bezvedomí.Vo sne sa človek nebojí ničoho, nemyslí na nič, čo mu umožňuje primerane vnímať to, čo vidí.

Navyše v snoch často cestujeme do iných svetov a reality.Akékoľvek informácie k nám prichádzajú, informácie o minulosti, o budúcnosti.

Ponúkam vám istý spôsob, ktorý vám umožní vidieť prorocký sen.Pred spaním teda doplňte malý kúsok kamenného kryštálu, ktorý sa umiestni vedľa postele.Potom zakryte viečka a mentálne sformulujte jednu otázku, ktorá sa obáva vašej duše.Malo by byť čo najkonkrétnejšie, pretože potom dostanete presnú odpoveď.

Potom sa pokúste vyčistiť hlavuakékoľvek myšlienky a choď spať.Vo sne by ste mali vidieť rôzne riešenia problému, mnohé z nich budú metaforické.Nasledujúce ráno sa zobudíte a zapíšte si všetko, čo ste videli.

Postupne sa naučíte, ako ľahko dešifrovať svoje sny.A ak náhle zabudnete sen, neznepokojujte sa.To znamená, že v jemnej rovine bol tento problém už vyriešený a vy sa o to nemôžete báť.

Čo by sa nemalo robiť pred spaním

Aby sa uľahčil proces získavania dôležitých informácií vo sne, niektoré veci by sa mali pred zaspaním vyradiť:

 • Fyzická aktivita.Šport má vzrušujúci vplyv na telo, nedovoľuje telu úplne sa uvoľniť.A neskúšajte sa mučiť skôr, ako idete spať s cvičením, aby ste sa odpojili - to nefunguje.Vykonajte akékoľvek cvičenie najneskôr 6 hodín pred spaním.
 • Pitie alkoholu.Spočiatku má alkohol nejaké prášky na spanie, ale veľmi rýchlo mizne a vzrušenie zapadá.Preto, piť pohár vína pred spaním, riskujete zobudenie uprostred noci a podstúpite nespavosť.Výsledkom je, že spánok je povrchný a horší.
 • Sledovanie filmu.Je vhodné úplne opustiť akékoľvek filmy, seriály pred spaním.Tak či onak, vzrušujú predstavivosť, ktorá porušuje normálny odpočinok.
 • Dlhé telefonické rozhovory.Keď hovoríte po telefóne, hlavne emocionálne, znova ste ukončili nervový systém.Často ešte horšie ako vírivý akčný film alebothriller.
 • Potraviny.V dôsledku neskorej večernej večere je výroba melatonínu, ktorá je zodpovedná za ospalosť, prerušená.A jesť veľa tukových potravín v noci sa môže zmeniť na nočné mory.

Prajem vám sladké sny s tipmi zhora, ktoré vám pomôžu zlepšiť váš život!

Marissa