Ako vyriešiť sen pomocou intuície a knihy snov

Na vyriešenie sna je potrebné si ho dôkladne zapamätať.Každý z nich je dôležitý: majte denník snov, notebook a pero vedľa postele.Ráno sa zobudíte, popíšte všetko, o čom ste snívali, a potom sa pokúste interpretovať význam pomocou našich jednoduchých odporúčaní.

Riešenie snov podľakniha snov

Takže ste sa prebudili a na papieri ste napísali dej sna.Potom sa môžete okamžite pokúsiť interpretovať alebo odložiť ho na vhodnejší okamih.

Úlohy:

 • Rozdeľte graf na komponenty: graf, vyvrcholenie, rozloženie.Predstavte si, že sa jedná o filmový scenár, zvýraznite jeho hlavné body, označte nezabudnuteľné udalosti;
 • Potom pomocou metódy asociácie charakterizujte každú významnú epizódu spánku jedným slovom.Môže to byť animovaný alebo neživý predmet - stôl, kôň, jav - napríklad vánica alebo stretnutie, pocit alebo emócia - očakávanie, láska, hnev;
 • Potom otvorte akúkoľvek knihu snov a pozrite sa na výklad slova.

Na dešifrovanie snov je lepšie použiť niekoľko kníh snov.Porovnajte predpovede v nich: aké sú spoločné črty a ako sa líšia.Pokúste sa pocítiť, na ktorú interpretáciu najsilnejšie reaguje vo vašej duši.

Kedy sú sny prorocké?

Niektorésny sa nedajú interpretovať: splnia sa v skutočnom živote.

V týchto prípadoch sa sníva o prorockých snoch:

 1. Tí, ktorí snívali počas svätého týždňa: toto je obdobie od Vianoc do krstu.,Uskutočnite sa v budúcom roku, môžete predvídať vzdialenú budúcnosť.Najčastejšie hovoria o nepriaznivých udalostiach v živote a upozorňujú človeka na problémy.
 2. Snívanie o cirkevných sviatkoch.Napĺňajú sa nasledujúci deň pred poludním.Najčastejšie hovoria o niektorých menších situáciách, ktorým človek neprikladá dôležitosť.
 3. Tretí deň v mesiaci sú sny, ktoré sa stanú skutočnosťou presne o tri týždne neskôr.Zvyčajne to sú svetlé, radostné príbehy plné pozitívnych emócií, takže v skutočnom živote môžete očakávať niečo dobré.
 4. V noci od štvrtka do piatku si ľudia zriedka pamätajú sny.Ale ak sa vám podarilo spomenúť, takýto sen sa splní.Nie okamžite, ale vo vzdialenej budúcnosti.Toto je znakom niektorých osudových udalostí, ktoré môžu radikálne zmeniť život.
 5. Nezabudnite na sen, ktorý ste videli v deň vašich narodenín alebo mena, je úplne prorocký.

V ktorýkoľvek iný deň by ste sa mali obrátiť na knihy snov, aby ste vysvetlili význam pozemku, ktorý sa vám objavil v nočných víziách.

Populárne príbehy

Väčšina ľudí často sníva o tom istom.Existujú populárne spiknutia, ktoré boli aspoň raz v živote človeka.Najjednoduchší spôsob, ako ich vysvetliť.

Najbežnejšie sny sú:

 1. Nočné mory, v ktorých sa nachádzate v epicentre katastrofy alebo prírodných katastrof, možno dokonca aj v apokalypse.To znamená, že v skutočnom živote dôjde k čiernemu pruhu.Budete sa musieť vysporiadať s veľkým počtom problémov a prekonať ťažkosti, ale nakoniec všetko skončí dobre.
 2. Nočné mory, v ktorých zomierajú milovaní, sú zvyčajne desivé.Nemali by ste sa však báť - vaša snená rodina bude žiť šťastne až do smrti, nič neohrozí ich zdravie.Takýto príbeh najčastejšie naznačuje, že ste prijali a prestali prežívať negatívne pocity, nevôľu voči príbuznému.Podvedomie je tak oslobodené od minulých emócií.
 3. ​​
 4. Smrť vo sne: priaznivá známka je aj vaša vlastná alebo smrť milovanej osoby.Symbolizuje dokončenie súčasnej etapy života a novú úroveň vášho rozvoja.Toto je oslobodenie od okov minulosti, vyslobodenie od všetkého, čo strháva dolu a bráni vám v duchovnom raste.
 5. Sny, v ktorých vidíte peniaze, zlaté prúty, šperky alebo nespočet pokladov, naznačujú, že váš talent vyžaduje cestu von.Váš kreatívny potenciál si plne neuvedomujete, preto by ste mali hľadať spôsoby jeho využitia.
 6. Fantastické príbehy s príšerami, mimozemšťanmi a inými neexistujúcimi tvormi sú znakom toho, že ste sa nudili životom.Už vás nebaví rutinná a monotónna práca.Vyžaduje zmenu scenérie, nové skúsenosti.

Pozrite si video o tom, ako vyriešiť sen:

MetódaJohn Kehoe

John Kehoe, autor najpredávanejšej knihy Podvedomie dokáže všetko, má svoj vlastný prístup k výkladu snov.Veril: akýkoľvek sen je projekciou vašich pocitov a myšlienok, najvnútornejších túžob.Podvedomie sa snaží dať nejaké znamenie.Ak viete, ktorý z nich je schopný urobiť správne rozhodnutie v problémovej situácii.

Ako rozlúštiť sen pomocou Kehoeho metódy:

 1. Ráno prepíšte zápletku sna do denníka a snažte sa pamätať nielen na malé detaily, postavy a všetko, čo sa deje, ale aj na pocity, emócie, ktoréste zažili.
 2. Potom zavrite oči a predstavte si, že každý účastník sna ste vy sami.Napríklad, ak ste bojovali s niekým v nočnom videní, postavte sa na miesto oboch postáv.A potom pochopíte, ktoré strany vašej osobnosti sú vo vzájomnom konflikte, ktoré neakceptujete a odmietnete.
 3. Pokúste sa analyzovať udalosti, ktoré sa stali v morfskom kráľovstve, pričom sa opierajte o svoju vlastnú intuíciu.Napríklad ste sa topili.To môže znamenať, že v reálnom živote máte veľa problémov, pre ktoré nevidíte riešenia, cítite nedostatok kyslíka.
 4. Ak neviete uhádnuť, čo sen znamená, pri prvom pokuse nie ste pripravení poznať odpoveď.Dešifrovanie odložte na vhodnejší okamih, skôr alebo neskôr interpretujete sen.

Táto metóda je symbiózou intuície a logiky.Pomáha čo najpresnejšie rozlúštiť význam sna a získať odpovede na otázky, ktoré sa vás týkajúv skutočnom živote.