Ako vyrobiť amulet vlastnými rukami

Kúzelná téma je jednou z najstarších.Pochádza z tých čias, keď si ľudia začali všímať majetok vecí, aby odvrátili nešťastie a pritiahli šťastie.Amulet, na rozdiel od talismanu, nemá nápisy posvätných textov ani modlitby: môže sa stať bežnou položkou.Nie je ťažké vyrábať amulety vlastnými rukami - musíte dodržiavať niekoľko pravidiel a postupovať podľa nich.

Všeobecné pravidlá výroby amuletov

Aby sa položka stala magickým artefaktom, je potrebné dodržiavať tieto pravidlá:

 • Vyberte si cieľ pre amulet: pritiahnutie peňazí alebo lásky, úspech alebo oživenie podniku.
 • Vyberte správny čas na prácu.
 • Vyberte si materiál pre domácich majstrov alebo hotový výrobok.
 • Vyčistite obrobok z artefaktu podľa pravidiel.
 • Naplňte artefakt magickou silou.

Najjednoduchším amuletom môže byť štvorec alebo kruh z hrubej lepenky naplnený roztaveným voskom.Prečítajte si viac o tom neskôr.

Účel a forma amuletu

Aby sa položka stala amuletom, je potrebné uviesť funkciu, ktorú bude plniť.Napríklad potrebujete šťastie pri skúške alebo pri prilákaní klientov, zotavení sa z choroby alebo pri láske.

Dôležité!Amulet môževyrovnať sa s akoukoľvek úlohou by mala byť iba jedna.

Po výbere parametrov amuletu musíte nájsť položku, ktorá bude stelesňovať váš zámer.Ak sa vám páči niečo málo, je celkom možné si z neho urobiť amulet.Môže to byť ikona (pre pravoslávnych) alebo drahokam, malá plyšová hračka alebo kúsok stromovej kôry.

Prstenec alebo prívesok, prívesok alebo náramok sa môžu stať amuletmi.Niekedy je amulet vyrobený z vlnenej nite červenej farby, guľa z guľôčok sa môže stať artefaktom.

Dôležité!Tvar amuletu by mal zodpovedať jeho účelu.Amulety pre lásku môžu byť vyrobené v tvare srdca, vhodné sú peniaze, bankovka alebo mince, malá prasiatko alebo taška.

Ak si chcete artefakt vylepiť vlastnými rukami, zvážte nasledujúce odporúčania:

 • štvorcový tvar je vhodný na dosiahnutie stability, stálosti, úsudku a smerovania k životu;
 • okrúhly tvar je vhodný na prilákanie lásky, harmónie a dokonalosti do života;
 • trojuholníkový tvar alebo pyramída je určený na nájdenie kontaktu s inými svetovými silami, aktiváciu podvedomia a intuíciu;
 • Ovál vám pomôže nájsť správne riešenie v ťažkých situáciách.

Materiál na výrobu amuletu by mal byť prírodný - prírodný .Syntetické materiály zle pôsobia na magické energie a považujú sa za nevhodné.Hotový amulet však môže byť vyrobený zo syntetického materiálu, ak je jeho tvar úplne konzistentnýstanoviť cieľ.

Proces výroby artefaktu

Sú potrebné kúzelné objekty zamerané na oživenie alebo ochranu určitých situácií.vytvoriť alebo účtovať cieľ na rastúcom mesiaci.Fáza rastu mesačného svetla posilňuje magický cieľ a aktivuje artefakt správnym smerom.

Prvým krokom pri výrobe amuletu bude čistenie materiálu od zbytočných energií , ktoré vytvárajú prekážku pri získavaní potrebných udalostí do života.Položku môžete vyčistiť niekoľkými spôsobmi:

 • opláchnite pod tečúcou vodou najmenej 30 minút, pričom premýšľajte o tom, ako voda prenáša informácie;
 • niekoľkokrát priviesť sviečky na plameň, premýšľajúc o tom, ako v ohni horí zbytočná informácia;
 • vložené do soli počas noci - soľ sa musí nakupovať osobitne na tento účel a potom opláchnuť vodou v umývadle.

Po očistení artefaktu je potrebné začať s jeho nabíjaním .Vezmite predmet do ruky, držte ho vo svojom srdci a počúvajte vnútorné pocity.Každá z nich môže byť iná - teplo prechádza telom, bude to pre dušu ľahké, objaví sa stav radosti alebo mieru.

Dôležité!Musíte cítiť, že objekt sa s vami spája a stanete sa jedným.Tento stav jednoty bude signálom, že bol nájdený kontakt s artefaktom.

Teraz si musíte predstaviť, že vaše myšlienky tečú do predmetu a vyplnia ho.Je veľmi dôležité sprostredkovať hlavnú myšlienku artefaktu, jedinému.Ak to chcete urobiť, mali by ste ustúpiť od starostí domácnosti amať na mysli iba cieľ - naplniť artefakt magickým programom.

Keď máte pocit, že nejaký predmet naplnil nejaký predmet, vložte ho pod vankúš - musí stráviť noc so svojím pánom, zvyknúť si na svoju energiu.Počas niekoľkých nasledujúcich dní sa občas dotknite amuletu a premýšľajte o svojom úmysle.Potom by ste to mali nosiť vždy so sebou, až kým sa neukončí magický program.

Po dosiahnutí cieľa musí byť amulet vypustený alebo zničený. Ak sa tak nestane, program začne pracovať v opačnom smere - proti vám.Môžete vypustiť predmet pod tečúcou vodou, do slanej vody alebo ho jednoducho spáliť v ohni slovami vďačnosti.Môže byť pochovaný v zemi.

Príklady hotových amuletov

Na skúšku môžete urobiťjednoduchý ílovitý amulet ,Za týmto účelom vytvorte kruh, vytvorte otvor pre šnúru, vytlačte z neho tvar trojuholníka a vyplňte ho magickým cieľom.Zatiaľ čo hlina zasychá, predstavte si, ako úspešne zložíte skúšku, získajte dobrú známku a radujte sa.Clay spoľahlivo absorbuje a zachováva váš zámer, a počas skúšky uvoľní šťastie von.

Kel /tesák dravého zvieraťa a zub žralokav striebornom rámčeku prinášajú majiteľovi odvahu a šťastie.Ak vám chýba odhodlanie, získajte amulet z častí tela odvážnych (dravých) zvierat - a šťastie bude vždy na vašej strane.Tieto amulety sú trvalé, to znamená, že by sa nemali likvidovať.

Nespracované kamienok (drúzy) považovaný za mocný amulet .Je potrebné zvoliť valcový tvar kameňa, ale akýkoľvek iný urobí.Kamienok pomáha dosiahnuť váš cieľ.Keď je požadovaný, je kameň premytý pod tečúcou vodou, aby zničil magický program.Po chvíli môže byť drúza nabitá ďalším magickým cieľom.