Ako vyrobiť lapač snov vlastnými rukami - pokyny krok za krokom

V tomto článku vám povieme, ako si vyrobiť lapač snov vlastnými rukami.Pravdepodobne mnohí z vás počuli o existencii špeciálneho talizmana, ktorý chráni naše sny.Tento amulet, známy šamanmi od staroveku, sa v dnešnej dobe stal veľmi populárnym na celom svete.

Čo je lapač snov?

Nie je žiadnym tajomstvom, že počas spánku ľudia veľmi často chodia na astrálne cesty do iných priestorov a svetov a prichádzajú do styku so svojimi obyvateľmi.Pri takýchto cestách je duša spiaceho človeka často konfrontovaná s temnými duchmi, ktorí sa snažia profitovať zo svojej energie.V takýchto prípadoch sa človek náhle prebudí v studenom pote a zažije intenzívny strach a úzkosť.

S cieľom chrániť spiacu osobu pred takýmito problémami existuje zvláštne kúzlo - lapač snov.Spoľahlivo chráni pred nočnými morami a inými svetovými esenciami, stojí pri vstupe do sveta snov a obrazov.Vďaka tomuto talismanovi človeka navštevujú iba dobré a jasné sny a emócie.

Dnes nie je presne známe, kto a kedy vynašiel tento amulet.Jeho história je však taká starodávna, že jej korene siahajú až do storočia k zmiznutej civilizácii Atlanteanov.Tento talizman sa používa už v staroveku v magických praktikách amerických Indiánov a sibírskych šamanov.

Zachytávač snov má formu sita - je to okrúhla kostra, okolo ktorej sa natahujú nite a vytvára rôzne vzory.Každý model má svoj osobitný význam.Je tiež veľmi dôležité, aby niť nebola prerušená v priebehu tkania.Na výrobu amuletu sa používajú iba prírodné vlákna.

Druhy amuletu

V závislosti od významu lapača snov existujú dva druhy amuletu.

 1. Indiáni z USA.Používa sa na odradenie temných tvorov, ktoré odumierajú v bizarných obrazcoch amuletu na prvých lúčoch slnka.Jasný duch zostupuje na perie k osobe a prináša mu príjemné sny.
 2. Sibírske šamany.Je to magický atribút šamanistických praktík a má svätý význam.Sieť amuletu narazí na akýkoľvek parfum, ktorý sa nerozdeľuje na pozitívny a negatívny.Počas nočného spánku zostupujú pozdĺž hlavnej nite a prinášajú šamanovi rôzne obrázky, často veľmi drsné a zďaleka príjemné.Niekedy vo sne bojuje šaman s inými svetskými entitami.Takýto amulet môžu používať iba šamanskí praktizujúci.Je bežné, že ho používajú bežní ľudia.

Výroba

Aj keď je ľahké kúpiť lapač snov v ezoterických obchodoch, stále je to lepšieurob amulet vlastnými rukami.V tomto prípade táto položka získava magickú silu, prispôsobí sa svojmu majiteľovi a získa s ňou osobitné spojenie.

Typicky sa ohybná vŕba skrútená akoobruč.Aj keď, ak chcete, môžete použiť kovový ráfik alebo iný.

V amulete je dôležité perie, ktoré sa líši pohlavím.Pre chovateľov samcov sa používa perie orliaka a pre samice lovcov peria pernatej.Perie je možné odobrať iba od živých vtákov, pretože je takmer nemožné vymazať informácie o smrti.

Prirodzene je veľmi ťažké dostať také perie do nášho pásu.Preto sa zvyčajne nahrádzajú husami a kohútom, čo však výrazne znižuje účinnosť amuletu.

Vaša nálada a myšlienky v procese výroby amuletu sú tiež veľmi dôležité.Ak máte problémy, cítite hnev a podráždenie, je lepšie túto lekciu odložiť.Koniec koncov, lapač snov je schopný zachytiť a absorbovať všetky negatívne emócie a obrazy.

Počas svojej práce nakreslite podľa svojej fantázie iba pozitívne a jasné obrázky.Premýšľajte pozitívne, počúvajte príjemnú hudbu, spievajte alebo opakujte mantry.Čím viac energie absorbuje amulet, tým väčšia bude jeho sila a účinnosť.

Etapy výroby amuletu

Ak chcete sami vyrobiť lapač snov, musíte postupovať podľa tohto poradia:

 1. Odtrhnite tenkú vetvičku vŕby pre rám.Ak chcete, môžete použiť iný odolný a pružný materiál: oceľový obruč, drôt.Okrem toho musíte zásobovať silné vlákna, korálky a perie.
 2. Vytvorte prsteň z vŕbovej vetvičky.V zložitejších verziách sa amulet vyrába vo forme niekoľkých kruhov, ktoré sú tkanémedzi sebou základy.
 3. Začnite s opletením rámu so závitom.To sa musí urobiť prísne v smere hodinových ručičiek, bez opustenia uzlov a bez prerušenia vlákna.Opletením obruče upevnite koniec závitu.
 4. ​​
 5. Teraz sa dostávame k najťažšej a najdôležitejšej časti - tkaniu webu.Tkajte ho tak, aby niť nebola prerušená.Vlákno podľa vlákna, postupne vlákno.Najlepšie je, aby celkový počet odbočení bol nepárny.
 6. Počas tkania rúna musia byť guľky navlečené na nite.Najväčší a najjasnejší korálik sa nachádza v strede amuletu.
 7. Počas tkania je potrebné priadzu sprísniť, inak sa v budúcnosti prehne.
 8. Bunky v sieti musia byť rovnaké.A v strede webu by mala zostať diera - vstup pre dobré sny.
 9. Závažnú ihlu prevlečte strednú guľôčku.Potom zafixujte sieť a pokračujte v ozdobení amuletu perím a ďalšími atribútmi podľa potreby.

Pri výrobe amuletu je možné preukázať predstavivosť.Napríklad použite niekoľko rámov, ktoré sú prepletené reťazou alebo vo forme gule.

Kam zavesiť lapač snov?

Ak chcete, aby vaše sny boli sladké a aby vás žiadne cudzie sily nerušili, musíte amulet správne umiestniť.Zvyčajne je lapač snov zavesený na hlave hlavy, aby sa mohol dobre otáčať.

Môže sa tiež nachádzať v strede miestnosti v blízkosti lustra, kde bude mať možnosť opísať kruhy a chytiť sa do svojho lustru.sieť liehovín.

Vynára sa prirodzená otázka: je potrebné vyčistiť lapač snov iných svetových bytostí chytených v jeho sieti?Podľa legiend severoamerických Indiánov všetko zlé kúzla zahynie pri prvých slnečných lúčoch.Preto nevyžaduje žiadne zvláštne magické čistenie.

Napriek tomu sa odporúča, aby bol amulet pravidelne ventilovaný na čerstvom vzduchu.V lete - na spálenom slnku av zime - na zasneženom a mrazivom počasí.

Dream Catcher vo vašej domácnosti vytvorí osobitnú a jedinečnú útulnosť, ktorá naplní atmosféru záhad a mágie.Mierne chvenie peria vám pomôže rýchlejšie sa uvoľniť a ísť do krajiny sladkých snov.

Na konci témy odporúčame pozerať na zaujímavé video: