Ako zarobiť talizman pre šťastie a peniaze za vlastné výkony

Umenie talismanov k nám prišlo zo staroveku.Talisman v preklade z arabčiny znamená „písomný, list“.Je príznačné, že archeológovia našli a starostlivo študovali tablety s nápismi posvätných textov, čísel alebo znakov, ktoré boli starodávnymi talismanmi na rôzne účely.Talizman pre šťastie a peniaze vlastnými rukami môže urobiť každý.Čo je na to potrebné?Najskôr si stanovte cieľ a dodržujte pravidlá.

Obsah
 1. Čo je talisman
 2. Talisman vyrobený z hliny alebo dreva
 3. Jednoduchý voskový talisman
 4. Hlinitá minca
 5. Posvätné námestie Sator Arepo
 6. Byliny veľa šťastia
 7. Čierne korenie
 8. Magické byliny
Čo je talisman

Najjednoduchší talisman vyzerá ako list papiera s písomnou modlitbou, symbolom, číslomalebo kúzlo.Predpokladá sa, že práve slová z textu, ktoré uviedli do pohybu magické sily, menia okolnosti pre človeka.List so zaznamenaným textom sa vloží do koženej tašky alebo do špeciálneho puzdra a voliteľne sa položí na krk - nosí sa na ruke.

Numerické talismany boli zvlášť rešpektované.Mnohé z nich mali tvar štvorca s písaným číselným radom alebo písmenami.Niekedy boli posvätné slová napísané na tabletoch, ktoré mali požadovaný účinok na človeka - bol ovplyvnený číselnou mriežkou, ktorej vibrácie boli vyjadrené písmenami.

Clay Talisman alebodrevo

Prírodné materiály priťahujú svojho majiteľa hojnosti, šťastia a bohatstva, pretože sú spojené s pôdou.Ak chcete vyrobiť talizman, musíte si zo stromu vyrezať prázdne miesto a naň umiestniť runové symboly.Obrobok môže byť vyrobený v ľubovoľnom tvare, hlavná vec je, že je zaoblený - ostré rohy sú neprijateľné.

Teraz musí byť runa bohatstva položená na prázdne miesto.Vyzerá to ako vertikálny prútik s dvoma horizontálnymi prútikmi:

Teraz musíte vziať talismana do ruky a dať doň magický terč.Dajte mu svoju túžbu, predstavte si, ako myšlienky vstupujú do materiálu a naplňte ho špeciálnym obsahom.Keď máte pocit, že objekt je nabitý cieľom, vyfúknite ho.Talizman je pripravený.Teraz by mal byť vždy s vami.

Alternatívne môžete takýto artefakt vyrobiť z hliny a nakresliť runu.Dobrým nápadom je tiež vyrobiť talizman z teplého vosku.

Jednoduchý voskový maskot

Tento artefakt nemusí byť špeciálne vytvorený, stačí získať voskovú sviečku.O polnoci zostaňte v miestnosti sami, dajte sviečku do pohára a zapáľte ju.Keď horí, povedzte ohňu o svojom cieli - čo sa chcete dostať v blízkej budúcnosti.Taviaci vosk absorbuje energiu slov a emócií a dlhodobo ich uchováva.

Ďalej nechajte vosk vychladnúť a potom ho zo skla vyberte.Kus vosku by mal byť vložený do textilného vrecka a vždy so sebou.Keď k vám príde šťastie, roztavte talisman s vďačnosťou a pochujte ho v zemi - splnil svojepráce.

Hlinená minca

Na získanie potrebného množstva peňazí si vyrobte talizman z hliny.Za týmto účelom ho premiešajte s malým množstvom škorice a medového prášku a z výslednej hmoty vytvorte mincu.Aj keď hlina nestvrdla, píšte drevenou paličkou (špáradlom) množstvo peňazí, ktoré chcete získať.

Na opačnú stranu napíšte svoje iniciály a vysušte mincu v rúre.Keď je talizman pripravený, trikrát ho vyfúknite a vložte ho do peňaženky alebo na miesto, kde ukladáte peniaze.Po obdržaní požadovaného množstva by mala byť hlinená minca pochovaná v zemi slovami vďačnosti.

Satorské námestie Sator Arepo

Tento talisman priťahuje šťastie pri napĺňaní cieľa.Fráza „sator arepo tenet opera rotas“ je napísaná vertikálne a horizontálne na piatich štvorcoch, čo v preklade znamená asi toto: všetka práca veľkého rozsievača je v jeho rukách.

Aby magický štvorec splnil svoj plán, musíte mentálne sformulovať cieľ a potom začať kresliť:

 • nakreslí štvorec červeným atramentom;
 • zadajte písmená do štvorca.

Maskot sa vytvára každý pondelok so sudým číslom. Túžba musí byť realizovateľná, nemôžete požiadať vyššie sily o 10 miliónov dolárov naraz. Zostavte si množstvo peňazí, ktoré potrebujete, a počkajte na prílev financií.Po splnení túžby je štvorec vypálený slovami vďačnosti.

Byliny veľa šťastia

Magické rastliny môžu ľudí priťahovať, akstanovte im špecifickú úlohu.Všetky rastliny sú spojené so Zemou - zdrojom hojnosti.

Čierne korenie

Budete potrebovať hrášok čierneho korenia, list papiera bez pravítka a klietok, pero a sklenenú liekovku (k dispozícii lekáreň).

Na rastúcom mesiaci zapíšte požadované množstvo peňazí na kúsok papiera a trikrát ich zložte.Vložte leták do fľaše.Naplňte polovicu fľaše hráškom čierneho korenia a pretrepte ľavou rukou.Keď fľašu trepete, predstavte si naplnenie svojej túžby po finančnom šťastí.Ak máte pocit, že splnenie želania je možné, vložte fľašu do vrecka a noste ju so sebou.

Kúzelné byliny

Ak chcete vytvoriť talizman trávy, musíte si kúpiť tieto zložky:

 • škoricové tyčinky;
 • ihličia;
 • plátok zázvoru;
 • listy eukalyptu.

V trecej miske drviť bylinky, premýšľať o potrebnej výške peňazí.V tomto okamihu by vás nikto nemal obťažovať, takže práca sa najlepšie vykonáva v noci.Keď sa všetky ingrediencie premenia na prášok, posypte ich do plachtovinového vrecka a oblečte ho zelenou páskou.

Dôležité!Vak musí byť šitý vlastnými rukami deň predtým.

Do vrecka vložte kus papiera so zaznamenaným množstvom peňazí.Keď sa splní sen, musí sa prášok z bylín naliať na zem s vďačnosťou.Vrece môžu byť použité pre iného talismana, ktorý bol predtým praný.

Recenzia

 • Koľko bylín potrebujete na prášok na talizman?
 • Môžete si vziaťpár listov eukalyptu, pár ihličia a škorica.Nie je potrebné brať veľké množstvo bylín, je potrebné ich opatrne votrieť do prášku a naplniť ich magickým účelom.
 • Ďakujem za vašu odpoveď!
 • Povedzte mi, aký magický štvorec sa má kresliť v ktorú dennú dobu?
 • Je vhodné, aby vás nikto nevyrušoval, takže si vyberte vhodný čas.Deň alebo noc nie je dôležitá.
 • Ďakujem, vidím.
 • A kam mám dať kus papiera s písomnou sumou?
 • Popáleniny a všetko, popol dajte do vetra.
 • Ďakujem!