Ako zistiť pohlavie dieťaťa ľudovým presvedčením

Verí sa, že znamienka sú pozostatkami minulosti, ktorú doteraz nikto nepoužíva.Keď sa však plánuje doplnenie v rodine, netrpezliví rodičia chcú čo najskôr zistiť, koho by sa mali pripraviť na narodenie - syna alebo dcéry?Ako zistiť pohlavie dieťaťa podľa všeobecného presvedčenia, povieme vám v tomto materiáli.

Populárne znaky, ktoré pomáhajú určiť pohlavie dieťaťa

 1. Ak má tehotné bruchoširoký a okrúhly tvar,objaví sa dievča a ak je ostrá a vydutá, čaká na narodenie chlapca.
 2. Cítite sa ráno veľmi zle? Bude dievča, a ak celý deň, potom chlapec.
 3. Staneš sa matkou svojho syna, , ak si všimneš zvýšený vzhľad vlasov na nohách.A ak sa naopak vegetácia zníži, pripravte sa na narodenie dcéry.
 4. Ak má ženský nosmierne klesajúci nos,sa narodí chlapec.
 5. Chceli by ste sladkosti a ovociev prvých týždňoch „zaujímavej situácie“?Počkajte na dievča.Ak je najväčším pokušením slané a mäso, narodí sa syn.
 6. Ak sú nohy tehotnej ženy chladnejšieako obvykle, narodí sa chlapec.Ak nenastanú žiadne zmeny, musíte sa pripraviť na doplnenie rodiny s dievčaťom.
 7. Stala sa pomarančová šťava skutočným fetišom? Potom sa čoskoro staneš šťastnou matkou krásnej dcéry.A ak vám každý deň bolí hlava, vezmite svojho syna pod svoje srdce.
 8. Ak sa oblasti okolo bradaviekzačnú zosvetľovať, bude chlapec, a ak bude tmavý, dievča.
 9. Ak dôjde k nadmernej vegetácii na žalúdku ženy , objaví sa chlapec.Prítomnosť pigmentácie naznačuje narodenie dievčaťa.
 10. Na začiatku tehotenstvahorúčka prekonáva záchvaty - narodil sa syn a zimnica - dcéra.
 11. Ak srdce bije často a tvrdo,bude dievča, a ak sa naopak srdce spomalí, stanete sa chlapcovou matkou.
 12. Zvýšená chuť do jedlatiež naznačuje narodenie syna.
 13. Ak dieťa tlačí viacv hornej časti brucha, je to dievča, a ak je v dolnej časti, chlapec.
 14. Tvoje prsia sa príliš nezmenili ?Vychovávate syna.
 15. Chodíš do postele po tvojej ľavej strane? ​​Narodí sa chlapec.
 16. Ak zblázniš zlú náladu,sa narodí dievča.A ak máte dobrú náladu, chlapče.
 17. Ak by pár pred počatímsexuálne žil aktívne, narodilo by sa dievča, a ak by došlo k prestávkam, bol by chlapec.
 18. Ak sa prvý pohyb v bruchucítil na pravej strane, objaví sa chlapec.A ak z ľavej strany - dievča.
 19. Prvý trimester gravidityje dosť ľahký - pripravte sa na narodenie syna a inak dievčat.

Známky rôznychštáty sveta

Verí sa, že milujúci rodičia by sa nemali báť pohlavia nenarodeného dieťaťa, ale nie je tomu tak vo všetkých štátoch.Napríkladv Číne zákon umožňujemať iba jedno dieťa.A mnohí chcú, aby to bol chlapec.Na určenie pohlavia dieťaťa používajú Číňania špeciálnu tabuľku.

Je potrebné poznať vek ženy, ako aj mesiac, v ktorom došlo k počatiu.Keď sa dátumy zhodujú, dostanete odpoveď na otázku, kto sa narodí.

Japonci majú ďalšie tabuľky .Podľa ich údajov musíte poznať mesiac narodenia každého z partnerov.Na základe týchto údajov sa vytvorí spoľahlivá predpoveď.

Briti dokonca používajú dosť neobvyklý spôsobna určenie pohlavia dieťaťa: tehotná žena by mala odstrániť mäso z lopatky oviec a držať ho nad ohňom, až kým nebude horieť.Potom prepichnú lopatku ramena palcom, prevlečú lano cez otvor a zviažu ho do uzla.Kosť je zavesená nad zadnými dverami a potom čakajú, kým prví (od cudzincov) vstúpia do bytu.Ak je to muž, objaví sa chlapec a ak je žena, potom dievča.

Určenie pohlavia dieťaťa vyrozumením

 • tehotná žena je vyzvaná, aby jej ukázala ruky.Ak ich obráti dlaňami hore, narodí sa dievča, a ak bude dole, stane sa matkou syna;
 • Od tehotnej ženy sa žiada, aby zobrala kľúč od stola.Súčasne pozorne sledujú, za akú časť bude mať produkt - ak je to okrúhly, objaví sa v rodine chlapec, ak je to úzke a dlhé dievča.ak je uprostred, pár sa stane rodičom dvojčiat!
 • musíte požiadať dievča, aby jej ukázalo ruku, a potom sa postavte.Ak zároveň preukáže svoju pravú ruku a pomôže si pravou rukou, stane sa matkou svojho syna, a naopak, jej dcérou;
 • Ak tehotná žena pri jedle dusí, mala by byť vyzvaná, aby uviedla niektoré z týchto čísel.Potom vypočítajú, ktoré z písmen abecedy sa zhodujú (napríklad „a“ - zodpovedá číslu 1, „b“ - 2 atď.) A sú požiadaní, aby pomenovali akékoľvek meno začínajúce sa týmto písmenom.Ak sa volá meno ženy, narodí sa dievča, a ak je meno chlapca.

Pravdivé presvedčenia

Predtým sme vás predstavili znakom (to znamená fyzickým zmenám, morálke, pocitom).priamo označujúce pohlavie dieťaťa.A teraz je čas upozorniť na presvedčenie, ktoré existuje už stáročia a nemalo jediné spoľahlivé potvrdenie, ale z neznámych dôvodov sa vykonávalo často.Venujte im iba pár minút:

 • Ak dôjde k počatiu u osôb, ktoré sú legálne ženaté (alebo vydaté), mali by ste sa pripraviť na narodenie dievčaťa a ak nie je chlap s dievčaťom spojený žiadnou osoboupri putách je pravdepodobnosť chlapca veľmi vysoká;
 • ak v páre muž viac miluje svoju ženu, narodí sa chlapec, a ak je situácia radikálne opačná, pripravte sa, aby sa stali rodičmi dievčaťa;
 • v staroveku existoval jeden účinný spôsob, ako určiť pohlavie nenarodeného dieťaťa:bolo potrebné zobrať prsteň, pripevniť ho k veľmi dlhej nite a podržať ho nad ľavou dlaňou.Ak sa to začalo hojdať sem a tam, rodičia sa pripravili na narodenie chlapca, a ak sa točil okolo, čakali na dievča.

Určite veriť populárnym znameniam alebo nie - to je výlučne vaše právo.Nakoniec nie je také dôležité, kto sa narodí, hlavnou vecou je to, že v páre vládne láska a harmónia a dieťa vyrastie šťastne a zdravo.