Ako zistiť, pre čo sú ponožky

Prečítajte si článok a zistite, pre čo sú ponožky.V nej som zbieral prognózy najlepších snov kníh, ktoré používam sám.Ak snívate správne interpretovať sen, môžete z podvedomia dostať signál, znamenie alebo varovanie, ktoré vám v reálnom živote pomôže správne reagovať na udalosti.

Abecedná kniha snov

V knihe snov sa nielen obrázky snov interpretujú abecedne, ale aj ľudské pocity a pocity.Autori pomáhajú pochopiť, ako signály signálov podvedomia súvisia s tým, čo sa deje v reálnom živote.

Tu sú ich predpovede:

 1. Ponožky snívajú o ceste, o ktorej ste už dlho snívali, ale nemôžete nájsť príležitosti.,Okolnosti sa ukážu tak, aby ste tento sen konečne splnili ľahko a bez námahy.Nenechajte si ujsť túto príležitosť na oddych a získanie nového zážitku.
 2. Ak snívate o tom, že si na sebe starostlivo nosíte ponožky, potom si v skutočnosti kúpte dlhožiadanú položku s obrovskou zľavou a ušetríte veľa peňazí.Prijmite tento dar s vďačnosťou a minúť časť zvyšných finančných prostriedkov na charitu alebo dary blízkym.
 3. Roztrhané a špinavé ponožky sú symbolom skutočnosti, že podozrievate svojho manžela zrady.Ale tvoje podozrenie je neopodstatnené, takže by si nemal spolužáka mučiť žiarlivosťou a dusením, nezaslúži si ho.
 4. Ponožky Bright Stripedsľúbiť zábavnú zábavu v skutočnosti.Budete mať dobrý čas a užiť si zábavu.Pravdepodobne to nebude obyčajná párty a pôjdete na dovolenku, o ktorej ste už dávno snívali.

Výklad snu o Tsvetkove

Autor tejto knihy snov je založený na astrológii a okultizme.Študoval sny už viac ako 25 rokov, takže jeho predpovede sa dá veriť.Jeho interpretácie sú zvlášť blízke pravoslávnym ľuďom.

Tu sú jeho predpovede:

 1. Obyčajné, neprehliadnuteľné ponožky sľubujú dlhú a fascinujúcu cestu.Rojko strávi veľa nezabudnuteľných minút výletom, o ktorom už dlho sníval.
 2. Roztrhané a špinavé ponožky nie sú dobré.Pravdepodobne snílek predbehne zármutok, ktorý prežije dlho a tvrdo.Človek musí získať morálnu silu, aby túto skúšku úspešne absolvoval s poctou.
 3. Ak ste snívali o ponožkách pre deti, potom sa čoskoro ocitnete v nepríjemnej situácii, ktorá vám spôsobí veľa problémov.Prípad sa však vyrieši najlepším spôsobom.Spoľahnite sa na vôľu vesmíru a verte vyšším mocnostiam.
 4. Kladenie ponožiek na seba je dlhá cesta.Nevedome sa pripravujete na dlhý výlet.Očakávajte správy o najbližšej ceste alebo služobnej ceste.V najbližších dňoch budú termíny oznámené.
 5. Keby sa o ponožkách snívalo s mužom, potom by v reálnom živote mal čoskoro pomer so ženou iného náboženstva alebo národnosti.Iní preto odsúdia túto úniumusia odolať zlým jazykom, aby si zachovali lásku.
 6. Nepríjemný zápach vychádzajúci z tkaniva naznačuje, že snílek musí venovať viac pozornosti svojmu zdraviu.Zneužíva zlé návyky a vôbec sa nestará o seba.
 7. Ak na svojich nohách nosíte ponožky rôznych farieb, v skutočnosti budete mať vzrušujúcu cestu v spoločnosti svojich najbližších priateľov.Je tiež možné, že cesta sa uskutoční v spoločnosti milovanej osoby, ale táto predpoveď je najmenej pravdepodobná.
 8. Nákup ponožiek, ak sníva o žene, sľubuje šťastie v jej osobnom živote.Veľmi skoro sa mladá dáma stretne s mužom, s ktorým chce spojiť svoj život, aj keď predtým bola už dlho sama.
 9. Hromada malých otvorov v ponožkách je rad šťastných udalostí.Biely prúžok však nebude trvať dlho, takže musíte mať čo najviac šťastia.Pokúste sa vidieť a využiť príležitosti, ktoré sa vám otvoria.

Rommel's Dream Book

Toto je stará kniha snov, ktorá je známa predpovedami - skutočnými proroctvami.Podľa legendy bol Rommel schopný predpovedať mnohé významné udalosti v dejinách ľudstva, ktoré sa mu zdali v snoch.

Interpretácie:

 1. Nákup hrubých vlnených ponožiek alebo pančúch podnecuje šťastie a pohodlie v osobnom živote.Rojko sa stretne so svojou druhou polovicou, zamiluje sa do pravých a prežije všetky kúzla vzájomnej skutočnej lásky.
 2. Nosenie ponožiek na sebe je znakom úspechu vo finančnej oblasti vášho života.Môžete ľahko zarobiť veľké množstvo peňazí, ak sa nevzdáte príležitostí, ktoré vám osud prinesie.
 3. Veľa dier na ponožkách - k pruhu nečakaného šťastia.Veľa šťastia vás bude sprevádzať vo vašom úsilí, chvíľku a nenechajte si ujsť žiadnu šancu.
 4. Takýto sen sa často stáva dlhým výletom.Nebude to ľahké, naopak, bude musieť čeliť niektorým problémom.Hlavnou vecou nie je stratiť srdce, ste schopní zvládnuť toto bremeno starostí a užiť si zvyšok cesty.
 5. Staré, sivé a vyblednuté ponožky snívajú o rodinných hádkach.Vaša druhá polovica vyvolá konflikty a vy sa nemôžete obmedzovať, reagujete opatrne.Aby sme nenarušili vzťah v manželstve, uhasili v sebe impulzy hádky, potom táto záležitosť skončí pokojom.
 6. Roztrhané a nezastupiteľné ponožky snívajú o klebetách.Vaši chorí priatelia šíria špinavé zvesti.Nemajú nič spoločné s realitou, ale vaša povesť sa môže triasť.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Ponožky symbolizujú „obuv“ pre ľudské myšlienky.Keď snívajú, odzrkadľujú túžby a zámery osoby, ktoré ešte sám nedokázal zistiť.
 • Na správne interpretovanie sna si pamätajte, aké boli ponožky - čisté a krásne alebo špinavé a roztrhané.Predpoveď bude závisieť od podrobností o sne.
 • Aby ste nezabudli na svoje sny, uschovajte si posteľ a plachtu vedľa postele.Ihneď po prebudeníspomienka na sen je obzvlášť silná - zapíšte si všetky podrobnosti, len čo otvoríte oči.
 • A nezabudnite, že ani nepriaznivá prognóza sa nemusí splniť, ak na to budete upozornený.Sny môžu varovať pred problémami a svojimi skutkami už zmeníte svoju realitu.