Ako zistiť, prečo čokoládové sny: interpretácia kníh snov

Ako zistiť, na čo je čokoláda?Najskôr si pamätajte svoj sen do najmenších detailov.Po druhé - prečítajte si tento článok, v ktorom som zhromaždil najlepšie interpretácie populárnych kníh snov.

Obsah
 1. Abecedná kniha snov
 2. Kniha rodinných snov
 3. Freudova kniha snov a čokoláda
 4. Millerova kniha snov
 5. Ezoterická kniha snov
 6. Závery
Abecedná kniha snov

Tieto interpretácie budú apelovať na ľudí, ktorí sa neradi ponoria do starých snov a uprednostňujú všetko moderné.

Tu sú predpovede:

 1. Ak ste sa ráno zobudili a spomenuli ste si, že ste vo sne videli čokoládu, potom počas dňavaše zdravie sa výrazne zhorší.Postarajte sa o seba a netrápte sa.Ideálne, ak si môžete vziať deň voľna v práci a stráviť čas v pokojnej a uvoľnenej atmosfére.
 2. Nákup čokoládovej tyčinky sníva o strate.Pozorne sledujte svoju peňaženku, môžete ju stratiť.Je lepšie nechať peniaze doma a vyhnúť sa akýmkoľvek finančným transakciám.
 3. Ak má čokoláda, ktorú ste jedli, veľa orechov a hrozienok, váš partner je s vami už dosť.Máte plné pocity, ste pripravení odísť a vstúpiť do nového vzťahu s inou osobou.
 4. Ak ste čokolády dostali ako darček, znamená to, že sa príliš často oddávate snom, kvôli ktorým žijete v ilúziách.Ak nezačnete konať aktívne, túžby sa nikdy nesplnia.
 5. Ak sa čokoláda roztopí, urobí to vaša druhá polovicaúprimné priznanie, ktoré vás rozruší.Možno bude hovoriť o vlastizrade a vy budete musieť túto zradu nejako prežiť.

Kniha rodinných snov

Interpretácie tejto knihy snov sú vhodné pre ľudí, ktorí nie sú cudzí tradičným hodnotám, konzervatívcom a ochrancom morálky.

Predpovede:

 1. Snívaná čokoláda hovorí, že máte dobrý zdravotný stav.V súčasnosti je váš energetický potenciál neuveriteľne vysoký, takže môžete ľahko dosiahnuť svoje ciele.Túto energiu používajte správne.
 2. Ak ste zjedli obrovské množstvo sladkostí s neuveriteľnou chuťou do jedla, potom v skutočnom živote nemáte dostatok živých emócií a dojmov.Máte emocionálny hlad, ktorý sa snažíte utopiť s chutným jedlom a zábavou.Ale v skutočnosti potrebujete pocity od svojej milovanej osoby.
 3. Mnoho čokolády sníva o náhlom prijatí peňazí, ktoré ste vôbec neočakávali.Pripravte sa na získanie solídneho bonusu v práci alebo na skutočnosť, že vám niekto dá drahý darček.
 4. Zložité čokolády nezvyčajného tvaru snu o úspešnom dátume, ktorý sa uskutoční vo veľmi nezvyčajnom prostredí.Zažijete pozitívne emócie a na toto stretnutie si budete dlho pamätať s úsmevom.
 5. Ak zdieľate sladkosti s ostatnými, potom v reálnom živote dostanete nečakanú vďaku za minulé zásluhy.Osoba, ktorej ste v minulosti pomohli, sa rozhodne za to odmeniť.Odmena môže byť materiálna alebo nie.
 6. Ak sa na jeseň objavil sen,potom nájdete búrkový román.Stretnete človeka, ktorý naplní váš život vášnivými a živými pocitmi.Je možné, že potom dôjde k zásadným zmenám v iných oblastiach.

Freudova kniha snov a čokoláda

Freud pristúpil k výkladu snov z hľadiska psychoterapie.

Tu sú jeho predpovede:

 1. Ak ste vo sne nejedli čokoládu sami, ale ste s niekým zaobchádzali, potom ste veľmi atraktívny pre opakposchodie.Ste obdarení obrovskou ponukou nehy, ktorú môžete zdieľať so svojím partnerom.Aj pre tých najnáročnejších nájdeš prístup a budeš schopný získať jeho srdce.
 2. Horúca čokoláda sníva o náznaku: nie ste spokojní so svojím sexuálnym životom a obviňujete sa za problémy.Musíte to však prestať robiť, pretože chyba je na vašom partnerovi.Má príliš veľa problémov v práci, takže vám nemôže venovať dostatočnú pozornosť.
 3. Ak spálite horúcu čokoládu, je to priaznivý znak.Sľubuje zoznámenie sa s veľmi atraktívnym a temperamentným človekom s obrovskou zásobou energie.Bude vás môcť inšpirovať a motivovať k dosiahnutiu.

Millerova kniha snov

O čom čokoláda sníva:

 1. Ak bola čokoláda chutná a vy ste si ju užívali dobre, je topriaznivé znamenie.Ste schopní zlepšiť svoju finančnú situáciu tak, aby ste mohli poskytovať nielen sebe, ale aj blízkym, ktorí potrebujú vašu pomoc.použitiepríležitosti, ktoré vás obklopujú a stali sa veľmi úspešným človekom.
 2. Čokoluje sen o kariérnom úspechu.Jeden z kolegov vám pomôže a zaujmete ziskovejšiu pozíciu.Podnikatelia taký sen sľubuje nových partnerov, ktorí pomôžu rozšíriť podnikanie a zvýšiť zisky.
 3. Jesť zastarané, rozmaznané alebo horké čokolády vo sne je nepriaznivým znakom.Predstavuje chorobu alebo vážne sklamanie v blízkej osobe.Musíte prijať preventívne opatrenia na udržanie dobrého zdravia.
 4. Horúca čokoláda len sníva o dobrej.Teraz ste už unavení problémami, ktoré vám padli na hlavu, ale situácia sa čoskoro zmení a budete chytiť skutočnú vlnu šťastia.Šťastie vás bude sprevádzať vo všetkom.

Pozrite si video na tému:

Ezoterická kniha snov

Autori tejto knihy snov vidia v každom názve niečo mystické.

Tu sú ich predpovede:

 1. S radosťou jesť čokoládovú tyčinku - pre šťastný a prosperujúci život, ľahké splnenie túžob.Osud vám dá neuveriteľné šťastie, ktoré musíte mať iba čas.
 2. Horúci čokoládový nápoj - na zlepšenie vecí pri práci.Stane sa udalosť, ktorá vám pomôže posunúť sa po rebríku kariéry.
 3. Predaj čokoládových snov o sérii malých problémov, ktoré na vás dopadnú, akoby z vrecka hojnosti.Ale to vás neznepokojí, rýchlo zvládnete všetky problémy.

Závery

 • Častejšielen snívali o čokoláde - to je dobré znamenie.Sľubuje buď veľa šťastia v podnikaní alebo zlepšenie jeho osobného života.Čím chutnejšie a chutnejšie je čokoládová tyčinka aromatickejšia, tým viac získate všetky výhody.
 • Ale rozmaznané a zastarané čokolády sľubujú iba problémy.Ale pravdepodobne sa s nimi ľahko vyrovnáte.
 • Analyzujte svoj sen a vyberte si najvhodnejšiu interpretáciu, aby bola predpoveď spoľahlivá.