Aktivácia run a vzorcov silami štyroch prvkov

Predpokladajme, že už viete, akú runu potrebujete na splnenie zamýšľaného účelu.Vybrali ste najvhodnejší a pripravujete sa na jeho použitie.Potom musíte vedieť, ako aktivovať runy tak, aby fungovali tak, ako by mali.Zdieľame najlepšie spôsoby.

Mimochodom!Na našom webe je Zbierka online fortune-telling on runes - využite svoje zdravie!

Obsah
 1. 3 stupne aktivácie runy
 2. Prvá etapa jerozmnožovanie na médiu
 3. Druhá etapa - účtujeme informácie
 4. Tretia etapa - priama aktivácia
 5. Starovekárituál aktivácie runy
3 stupne aktivácie runy

Runy možno aktivovať niekoľkými spôsobmi.Najefektívnejšie je prehrávanie médií.Uskutočňuje sa v troch etapách, ktoré uvedieme.

Prvým stupňom je rozmnožovanie na nosiči

Obraz ruiny možno použiť na také médiá, ako sú:

 • papier je najproblematickejší spôsob, pretožeže papier je ľahko pokrčený, roztrhnutý, môže sa stratiť, naplniť vodou;
 • fotografia alebo tlačený obrázok je nespoľahlivá metóda z rovnakého dôvodu, ako reprodukcia runy na papieri;
 • koža - môžete použiť kus starej koženej veci;
 • kov - ak je možné potlačiť runu na kov;
 • drevo je rovnaké ako drevo.

A tak ďalej: vhodné sú akékoľvek nosiče vyrobené z prírodných materiálov.Je dôležité nepoužívať umelé, pretože ich majú„Mŕtva“ energia, ktorá eliminuje účinnosť run.

Druhá fáza - účtujeme informácie

„Nabíjajte“ informácie priamo v procese aplikácie runového symbolu na nosič.Na tento účel použite kúzla, urážka.Musíte len povedať vo svojej mysli alebo nahlas smer ruiny.

Napríklad: nakreslite na papier symbol runy a uveďte potrebné informácie.

Tretia etapa je priama aktivácia

Aktivácia runového vzorca je logickým pokračovaním po tom, čo ste mu naúčtovali informácie.Ďalej musí byť kúzelný symbol naplnený energiou, aby sa dosiahol cieľ.Toto sa dá dosiahnuť niekoľkými spôsobmi:

 1. Aktivácia silami vzduchu a ducha .Čo robiť: zhlboka sa nadýchnite, sústreďte sa na vnútorné pocity.Potom, keď vydýchate, plynulo presuňte energiu do runy (vzorec alebo stúpanie).Výsledkom je, že runa je nabitá energiou vzduchu a vášho osobného.
 2. ​​
 3. Aktivácia požiarnou silou .Pripravte sviečku a zapáľte ju.Odporúča sa používať sviečky vyrobené z vosku.Rukoväť držte pri plameni, ale uistite sa, že sa nerozpáli.Môžete tiež použiť horúci kov - napríklad držte nôž na otvorenom ohni a potom držte čepeľ nad runou.
 4. Aktivácia horením .Vhodný pre runy, ktorých pôsobenie nie je neobmedzené, ale je určené na určité časové obdobie.Musíte aktivovať, aby ste sa stali iným spôsobom, počkajte na vykonanienastaviť úlohu, a potom zničiť obraz ruiny ohňom.Odporúča sa použiť „živý“ otvorený oheň - napríklad na zapálenie ohňa v lese.Môžete použiť plameň voskovej sviečky.Popol sa musí rozptýliť vo vetre.
 5. Použitie kadidla .Zoberte vonné tyčinky s príjemnou vôňou a zapaľujte.V dôsledku toho sa vytvára dym, ktorý musí fumigovať obraz ruiny.
 6. Aktivácia pomocou sily Zeme .Pripravte si kus látky z prírodného materiálu.Nájdite miesto, kde nie sú žiadni ľudia.Dobre sa hodí les alebo háj.Zabalte obrázok ruiny do látky, vložte ju do výklenku a zhora ju zakryte zemou.Po pol hodine bude runa nabitá, môže byť odstránená a vyzdvihnutá.
 7. Aktivácia pomocou vody .Ak máte v blízkosti rybník, skvelé.Zabalte obrázok ruiny handrou, vložte ju na pol hodiny do vody a potom ju odstráňte.Vhodný na nepapierové médiá - kameň, kov, drevo.

Toto sú klasické spôsoby, ako aktivovať runy na prírodných nosičoch.Ak urobíte všetko podľa pravidiel, výsledok vás poteší.

Odporúčame sledovať video o aktivácii run.

Staroveký rituál aktivácie run.

Existuje aj iný, komplikovanejší spôsob.Budete potrebovať predmety, ktoré symbolizujú štyri starodávne prvky - oheň, voda, vzduch a zem:

 • šálka alebo pohár čistej vody - skvelé, ak môžete získať vodu z prírodného zdroja: rieka, jazero, more;
 • sviečka - odporúča sa použiť skôr vosk ako parafínovú sviečku;
 • vonné tyčinky -vôňa kadidla by mala byť príjemná a nemala by spôsobiť vaše odmietnutie;
 • šálka pôdy - je vhodné využívať pôdu z ekologicky priaznivého miesta, v extrémnych prípadoch ju napísať do záhrady, lesa alebo do krajiny.

Je dôležité, aby boli všetky štyri objekty správne umiestnené.Predstavte si, že ak ich mentálne spojíte s čiarami, získate rovný štvorec:

 • , v pravom hornom rohu ktorého sú vonné tyčinky (kadidlo);
 • v ľavom hornom rohu je vosková sviečka;
 • v ľavej dolnej časti je šálka zeminy;
 • v pravom dolnom rohu je pohár alebo pohár vody.

Stredná časť štvorca je určená pre runový symbol reprodukovaný na médiu.Musí byť umiestnený v strede.

Celá sviatosť sa musí konať v samote a tichu.Nemali by ste byť vyrušovaní členmi rodiny, zvieratami, bez rozptyľovania hluku.

Zapáľte sviečku a kadidlo a potom povedzte:

Žiadam o pomoc zo štyroch prvkov:Oheň, voda, vzduch a zem . “

V tomto prípade sa musíte čo najviac sústrediť, pozrieť sa na runy a mentálne na ne nasmerovať všetku svoju vnútornú energiu.

Potom začnite konať jeden po druhom: najprv spustite runu do misy so zemou a povedzte:

Aktivujem (názov runy) silou Zeme “.

Potom držte médium nad plameňom sviečky a vyslovte tú istú vetu, pričom zmeňte iba názov prvku.Potom privolajte runu na kadidlo a povedzte milované slová.Nakoniec zavlažujeme vodou a aktivujeme silou prvkov vody.

Tento proces je ukončený: priveďte runu na hruď, nasmerujte všetku svoju energiu do nej, zhlboka sa nadýchnite.Pri výdychu vložte predmet do tašky, rozložte sviečku a kadidlo.Aktivácia bola dokončená.