Aký je dôvod karmického manželstva?

Karmické vzťahy nie sú ani zďaleka tak zriedkavým javom, ktorý by sa mohol na prvý pohľad zdať.Samotný pojem „karma“ má korene vo východnej kultúre, ale nie je vôbec cudzí slovanskej kultúre.Všetci sme dobre známi príslovia ako „Ako príde, tak reaguje.“Veľmi dobre sprostredkujú základný význam karmy.A teraz je čas zistiť, čo je karmické manželstvo.

Čo je karmické manželstvo

) Karmické manželstvoje spojenie dvoch duší stelesnených v tele tela, ktoré sa už opakovane krížili.l v predchádzajúcich inkarnáciách, ale momentálne majú nevyriešené vzájomné povinnosti.Predtým mohli prevziať úlohu manželov, príbuzných, rodičov, milencov, nepriateľov.

V súčasnej inkarnácii ich karma opäť zviazala, aby splatila karmické dlhy a vypracovala negatívnu karmu (zmierenie, oprava chýb).Konieckoncov, je to spojenie sŕdc dvoch milencov, ktoré predstavuje obrovské očistec, s ktorým ľudská prirodzenosťworldview je predmetom globálnych pokusov.

Príklady karmických vzťahov

Ak sú tieto informácie pre vás príliš mätúce, pokúsime sa vypočítať, v ktorých situáciách karmické manželstvo nastane.

Predpokladajme, že vo svojej predchádzajúcej inkarnácii ste sa stretli s mužom, ktorý vás veľmi miloval, s ktorým ste plánovali založiť rodinu.Ale uprednostnili ste ho pred zámožnejším kandidátom.Potom môžete so 100% istotou povedať, že v tomto živote sa budete pravidelne stretávať s podobnými situáciami, kým nebudete schopní realizovať a naučiť sa lekciu, ktorú pre vás život pripravil, a nevypracovajte správnu stratégiu správania.Je to veľmi podobné počítačovej hre, v ktorej máte v druhom kole pokus číslo dva.

Keď sa však plánujú zosobášiť, ľudia väčšinou nie sú naklonení premýšľať o negativite a nepozerajú sa na karmu.Aj keď veľa vie povedať dôvody, podľa ktorých sa plánuje manželský vzťah.Zoberme si ich na niekoľkých príkladoch.

Neopísateľná vášeň

Je to jeden z tradičných dôvodov na uzavretie karmických odborov.

Napríklad v poslednej inkarnácii bol Victor Gennadievič sľubným vedcom, ale podnietil horúcu lásku k Nadezhde, ktorá sa stala jeho nevestou, a preto opustila všetky svoje vedecké diela bez toho, aby splnila svoje povolanie.V tomto živote sa naopak vrhol do kariéry a do práce a nevenoval pozornosť ženám opačného pohlavia.Koniec koncov, jeho duša dokonale spomína na chybyz minulosti sa preto na podvedomej úrovni bojí oženiť (rozvinul si istý druh fóbie manželstva).

Nie je však možné vylúčiť zákony karmy, z tohto dôvodu je teraz hlavná postava opäť v podobných situáciách.Napriek prítomnosti strachu a túžbe uniknúť z lásky Victor opäť podľahne horúcej vášni: ako chlapec sa zamiluje, duše nie sú vo svojej milovanej čaji.Strach ustupuje do pozadia, dochádza k deštrukcii ochranných mechanizmov a začína sa zdať, že život vstupuje na svoje pobrežie.

Po určitom čase bude však náš hrdina opäť nútený čeliť rovnakému problému ako v predchádzajúcej inkarnácii.Znovu si vyberie medzi láskou a povolaním.Ideálnym riešením pre opísanú situáciu je naučiť sa kombinovať kariéru s osobným životom.

Nastal čas na uzavretie manželstva

Ak sa chystáte oženiť (alebo oženiť) nie preto, že by ste úprimne milovali inú osobu, ale z dôvodu, že „prišiel somje čas “a všetkým predstaviteľom vášho prostredia sa už podarilo vytvoriť šťastnú rodinu, - buďte opatrní.

Možno ste ako biologický jedinec pripravení na manželstvo, pripravení vytvoriť svoju vlastnú rodinu, porodiť deti.Ale podľa zákonov karmy budete mať v súčasnej inkarnácii túžbu vytvoriť manželstvo v rovnakom veku, v akom ste to urobili v predchádzajúcej inkarnácii.Inými slovami, chyba, ktorú urobil minulý život, bola uložená v karme a očakáva sa, že bude napravená a poskytne osobe ešte jednušanca.

Výhodné manželstvá

Spravidla sa každý začne hromadne uzatvárať manželstvo po ukončení štúdia.V tejto dobe dochádza k prerušeniu starých väzieb, zmene obvyklého rytmu života, dievčatá a chlapci dúfajú, že spoločne môžu začať najšťastnejšiu etapu svojho života.A začnú hľadať najvhodnejšieho partnera - byť bohatí, mať byt, auto, vyhliadky do budúcnosti.

Takéto manželstvá však prinesú šťastie iba vtedy, ak budú založené na úprimných pocitoch a ak budú ľudia blízko v duchu.A ak sa rozhodnutie prijalo iba kvôli osobnému záujmu, pravdepodobnosť šťastia manželstva sa rovná nule.Podľa zákonov karmy nie je také manželstvo ničím viac ako túžbou skryť sa pred problémom a presunúť ho na plecia druhých (manželka, manželka).

Túžba je pochopiteľná, ale v skutočnosti je nerealizovateľná.Koniec koncov, nikto nemôže vyriešiť naše problémy, ale sám.A bez ohľadu na to, z čoho sa chceme schovávať (pred chudobou, osamelosťou, tlakom našich rodičov), stále nás to predbehne.Budeme musieť nájsť silu, aby sme tento problém vyriešili sami, pretože iba v tomto prípade situácia zmizne z našich životov.

Takže ak sa napríklad zaujímate iba o peniaze svojho manžela, potom nastane situácia, keď stratí svoj kapitál a zistíte, že ste sa rozhodli nesprávne.Pozeráte sa iba na jeho postavenie v spoločnosti?Dni prídu, keď príde o prácu.A toto nie je hra s vyššími právomocaminám, ale karmická lekcia.Každý by mal ísť vlastnou cestou a veľa sa naučiť.

Mnoho mladých dievčat má tendenciu vydávať sa čo najskôr, aby sa zbavilo tlaku zo strany rodičov alebo nadmernej kontroly.Ale nachádzajú sa v rovnakom otroctve, až teraz od manžela.

Stáva sa to z toho dôvodu, že závislosť od niekoho je vo vnútri nás a je spôsobená okolitou realitou.Aké obrázky sú v našich hlavách, potom dostaneme výsledok.Dokonca aj jemný a pokojný muž sa stane skutočným domácim tyranom, ak naň budete neustále čakať na podvedomej úrovni.

Vyhýbanie sa karmickej únii

 • Potrebujete zmeniť!Urob si zo seba človeka.Naučiť sa nezávisieť od názorov ostatných ľudí. Bude to nevyhnutne znamenať pozitívne zmeny vo vašom živote.
 • Ľudia, ktorí nie sú sebestační, sú toho názoru , že iná osoba, ktorá ich bude potrebovať, im prinesie šťastie.Majú tendenciu sa sťažovať na problémy, ktoré často visia na sebe.
 • Ale skúsenejšie duše majú úroveň rozvoja , ktorá im umožňuje poskytovať pomoc iným.„Starodávne duše“ nemajú sklon sťažovať sa, naopak, iní sa k nim neustále obracajú, aby „plačali v veste“.

Ako ju vypočítať a určiť

O túto otázku sa zaujíma veľké množstvo ľudí, ale v skutočnosti môže túto akciu vykonať iba astrológ alebo odborník.odborníkreinkarnačná psychoterapia.

Existujú však aj určité náznaky:

 • významný rozdiel vo veku od 5 do 10 rokov.Ak má viac ako 15 rokov, potom tu môžete 100% povedať o karmickej únii;
 • si okrem toho môžete vypočítať svoje karmické číslo, ktoré pôsobí ako ukazovateľ na určité obdobie, pričom dokončenie ktorého sa vážne zmeny začnú „zraziť“.

Za týmto účelom by ste mali pridať všetky čísla svojich narodenín:

 • Berieme vzorku - 25. 05.1994.
 • Potom sa karmické číslo bude rovnať = 2 + 5 + 5 + 1 + 9 + 9 + 4 = 35.

Upozorňujeme však, že ak sa číslo 10 objaví v deň narodenia, pridáte ho úplne, ale nerozdeľte ho na jednu a nulu.

Skutočnosť, že dochádza k karmickému manželstvu, môže preukázať aj astrológ, ktorý pochopil účinky každej planéty a vypočítal uhol medzi nimi.Stupeň tohto uhla je rozhodujúci.Uhly 20, 40, 80 a 100 stupňov označujú karmické spojenie.

Ďalším spôsobom je uplatniť sa na tarotové karty, ale tento postup musí vykonať aj skúsený profesionál, nie šarlatán.V procese vykonávania dohody o karte sa môžu vyskytnúť určité kombinácie, ktoré naznačujú karmické väzby medzi partnermi.

Chceli by ste sa zbaviť karmického spojenia?Potom dôrazne odporúčame sledovať nasledujúce video:

Závery, ktoré naznačujú karmické manželstvo

 • Manželstvo je prekvapením.pre samotných milencov. Je neočakávaný, pretožepodľa všetkých všeobecne akceptovaných pravidiel, zásad a rád nemôžu byť spolu.Napríklad chlap a dievča sa líšia svojim sociálnym stavom, finančným stavom, prostredím, vekom, farbou pleti atď.
 • Existuje prvok osudovosti, predurčenie. Napríklad partneri sa neustále hádajú a prisahajú, ale nie sú schopní sa rozlúčiť, pustiť sa jeden od druhého.Alebo zvonku sa zdá, že vzťah je úplne nezlučiteľný, ale v skutočnosti sú milenci šťastní.
 • Jeden z partnerov trpí závislosťou (alkohol alebo droga). V tomto prípade bude druhý partner nevyhnutne trpieť.S najväčšou pravdepodobnosťou došlo k zmene úloh v súčasnej inkarnácii a človek musí najprv zažiť to, čo druhý utrpel v predchádzajúcom živote.
 • Bezdetnosť. To znamená, že budúcnosť je uzavretá kvôli množeniu.V každom manželstve nie sú spojení iba dvaja ľudia, ale aj dve rody.A karmické vzťahy sú v tomto prípade dané za účelom, aby si partneri mohli prehodnotiť svoje špecifické črty, ktoré rasa nechce obdarovať nasledujúcimi generáciami.Ak nedôjde k prehodnoteniu (ktoré sa vyskytuje najčastejšie), potom sa takéto manželstvo nevyhnutne rozpadne.
 • Jeden z partnerov je vážne chorý. Situácia je určená na to, aby v druhej osobe prebudila najvyššie aspekty lásky (starostlivosť a súcit), ktoré by sa nemuseli objaviť, ak by bolo všetko v poriadku.
 • Manželstvo je veľmi rýchlea potomdochádza k prudkému roztrhnutiu akýchkoľvek väzieb (rodina, priateľstvo) a novomanželia menia bydlisko (mesto, krajina).
 • Okamžité manželstvo ( niekoľko týždňov po stretnutí).V tomto prípade sa zdá, že vzťah je vysvetlený podľa určitého scenára: pár si svoju novú pozíciu uvedomí až po určitom čase.A predtým sú akoby hypnotizovaní a nerozumejú tomu, čo robia.
 • V mimoriadne zriedkavých situáciách sa stáva , že ľudia sú nútení žiť spolu mnoho rokov, zatiaľ čo si nepredstavujú rozdelenie.Necítia prchavú lásku, ale skutočne milujú svojho partnera a prijímajú ho za to, kým je, so všetkými jeho pozitívnymi i negatívnymi stránkami.

Ak vezmeme do úvahy takéto manželstvo z karmického hľadiska, potom sa partneri dokázali vyrovnať so všetkými skúškami zaslanými zhora, všetky karmické lekcie boli ukončené a všetky chyby boli opravené.Teraz majú možnosť užiť si navzájom spoločnosť, vrhnúť sa do každej chvíle, ktorá im bola pridelená.Ich osudy sú tak úzko prepojené, sú spojené reťazami a pútkami, nielen energetickými vláknami.

Zdá sa vám táto perspektíva pre vás atraktívna?Potom nebuďte leniví pracovať na sebe.A nezabudnite, že karma nie je dogma ani trest.Je to jednoducho výsledok vašich činov v minulosti alebo v súčasnej inkarnácii.Preto musíte opravovať chyby, vytvárať okolo seba harmóniu, zadarmomilovať.A potom ťa šťastie určite stretne na životnej ceste!