Aký je sen bielej krysy?

Potkany, hoci sa považujú za rozumné zvieratá, sú mnohými znechutené.Deti majú radi domáce dekoratívne hlodavce a rodičia si kupujú krotké potkany pre svoje deti.Aký je sen o bielej kryse, domácej?Nanešťastie sen s potkanom v zápletke sa neuspokojuje - prorokuje väčšinou negatívne udalosti a nepríjemné správy.

Všeobecná interpretácia snov s potkanmi

Pravdepodobne iba potešenie z Hindov môže mať potkan pozitívny charakter: na ňom sedí boh Ganesha, milovaný všetkými.Ganesha si však nevybral len potkana pre seba - najprv si skrotil náladu.

V mnohých krajinách je obraz potkana považovaný za symbol negatívnych vlastností: chamtivosť, zrada, hnev a múdrosť.Biely hlodavec symbolizuje maskovanie nepriateľa ako priateľa: niekto, ktorý predstiera, že je zhovievavý, ubližuje tajne.

Mnoho komentátorov spája obraz bieleho zvieraťa so ženou.Je zvlášť nebezpečné vidieť taký sen pre mužskú populáciu: nedôverujte žene, prehodnotte svoj komunikačný okruh.Za chrbtom sú tkané intriky, ktoré sa snažia v pohodlnom okamihu nahradiť rozbehnutý vozeň.Biela krysa sa tiež nedotýka ženy: blízki priatelia sa snažia akýmkoľvek spôsobom ublížiť.

Podrobná interpretácia sna bude závisieť od charakteristík videného obrázka:

  • , čo potkan urobil v spánku;
  • aká bola veľkosť zvieraťa;
  • aké bolo správanie zvieraťa;
  • , kde ste videli bieleho potkana.

Ak máte plány na zisk , vízia potkana naznačuje prekážky pri prijímaní hotovosti.Máte závidivých ľudí.

Ak bolo správanie zvieraťa agresívne a ukouslo vás , čakajte od priateľov.Niekto vás veľmi závidí, snaží sa vám ublížiť alebo ho postaviť.Tento čin dokáže dokonca aj najbližší priateľ alebo osoba z vnútorného kruhu (kolega, sused).

Ak ste sa pri uhryznutí necítili bolesť , budete môcť včas zistiť chudobného a zabrániť jeho konaniu.Ak krv podľahne krvavému uhryznutiu, podvedomie naznačuje ochranu príbuzných: mali by ste ich kontaktovať kvôli podpore v boji proti nepriateľom.

Ak bol potkan chytený vo sne , v skutočnosti bude možné poraziť hlavného chorého alebo protivníka.Zabiť útočiace zviera vo sne - k úplnému víťazstvu nad chorými.Budete ich môcť neutralizovať.

Pozitívny význam spánku

V ktorých prípadoch môže biela krysa predpovedať priaznivé udalosti?Vidieť veľkú krysu je zisk.Toto je jediná pozitívna interpretácia sna o hlodavcoch.Čím väčšie zviera, tým väčší zisk získate.

Veľké čisté zviera môže mať na váš život najpriaznivejší vplyv: sen prináša veľký zisk alebo solídne dedičstvo.Môžete tiež nájsť poklad, ktorý bol už mnoho desaťročí.pred každým skryté.

Biele pekné zviera môže predstavovať včasnú pomoc od priateľov a plnú podporu.Výskyt pevného zvieraťa vo sne môže varovať pred novým obchodným zoznámením sa s úspešným človekom, s ktorým je možné obojstranne výhodné partnerstvo.

Vidieť bieleho potkana v kočíku (jazda v kočíku) - nedôverujte vzhľadu vašich nových priateľov.Vzhľad je klamný: za lichotivými slovami a príjemnými spôsobmi sa skrýva vášnivý chamtivý človek.Sen varuje, aby bol opatrný a nedôveroval vonkajšiemu lesku.

Interpretácia kníh snov

Kniha Millerových snovdefinuje boj proti potkanom vo sne ako predpoveď budúcich potýčok s kolegami.alebo obchodných partnerov.Hlodavec tiež vykazuje problémy s bezprostredným prostredím, podvodom a špinavým trikom od blízkych.Potkan však môže v podnikateľskej sfére dosiahnuť víťazstvo nad nešťastnými priaznivcami.

Dream Book of Wangiposkytuje dvojnásobnú interpretáciu tohto deja.Potkan môže symbolizovať úplné víťazstvo aj úspech a môže naznačovať budúce nešťastia a problémy.Neúspešný pokus chytiť zviera v pasci na potkany - nebudete sa môcť vysporiadať s problémami očarujúceho podvodníka, budete znova padať za jeho triky.Boj proti potkanovi vo sne - sám sa vysporiadať so životnými problémami.

Kniha snov Nostradamusatiež dáva dvojitý výklad tohto sna.Na jednej strane symbolizuje obratnosť, víťazstvo, šťastie a plodnosť konania.Na druhej strane vidieť hlodavec musí byťporazený jeho nepriateľmi.

​​

Rady

Pri výklade sna je dôležité zohľadniť súčasnú životnú situáciu.Ak sa dievča stretne s človekom, biele zviera varuje pred nepriateľskými závislými ženami.V prípade osamelého dievčaťa môže potkan predstaviť stretnutie s dobrým mužom a príde na svadbu.Pri interpretácii snov sa spoliehajte na svoju intuíciu, pretože toto je rozhovor podvedomia s vami vo sne.