Aký je sen hnevného psa v knihe snov

Ak chcete zistiť, o čom zlý pes sníva, prečítajte si výklad snov, ktoré som si vybral v tomto článku.Pokúste sa spomenúť na plemeno, farbu a vlastnosti správania psa vo vašom sne.To vám pomôže vybrať najspoľahlivejšiu predpoveď.

kniha rodinných snov

Podľa tejto knihy snov symbolizuje chvostové zviera priateľa a jeho vzťah s ním.Takmer všetky interpretácie vychádzajú z tohto tvrdenia.

Predpovede:

 1. Malý, mastný pes, ktorý môže vyvolať emócie iba svojou agresiou, sny dobrých správ od starýchpriatelia.Je možné, že sa s jedným z nich stretnete.
 2. Stádo malých psov, ktoré sa zmestia do ľudskej dlane, sníva o mnohých malých problémoch a obavách, ktoré musíte urobiť v blízkej budúcnosti.Tento zhon bude však príjemný - spája sa s prípravou na nejaký druh víťazstva, ktorý je pre vás významný.
 3. Čierny veľký pes je nepriaznivým znakom.S pomocou takéhoto sna varujú Vyššie mocnosti: osoba, ktorú považujete za priateľa, začala proti vám niečo nevhodné, buďte ostražití.
 4. Biely veľký pes je naopak dobrým symbolom.Sen potvrdzuje, že môžete veriť svojmu blízkemu priateľovi, je to skutočne verný a oddaný človek.Vždy zloží rameno v ťažkej chvíli, dá poslednú pomoc a darvlastný život, ak je to potrebné.
 5. A ak preukaz mal červené alebo hnedé vlasy, je to len obraz druhej polovice, osoby, s ktorou máte romantické pocity.Takýto sen nič nehovorí, je to „prázdny“ sen.
 6. Dekoratívne plemená psov, napríklad pudlíkov, snívajú o tom, ako vo vašom živote vyzerajú spoľahliví a verní priatelia, rovnako zmýšľajúci ľudia a súdruhovia.Okrem toho sa s nimi zoznámime pri niektorých neobvyklých udalostiach.
 7. Ak obrovský mastif vo sne ukázal agresiu voči vám: je zakázaný alebo štekaný, znamená to, že v skutočnosti máte vážneho nepriateľa, ktorý môže spôsobiť veľa škôd.Musíte byť neustále v strehu, aby ste nedostali problémy.
 8. Ale pôvabné psy alebo iné lovecké psy snívajú o varovaní: vo vašom prostredí je veľa chamtivých a žoldnierskych ľudí, ktorí sa vás neustále snažia používať v ich vlastnom záujme.Ak interpretujete toto znamenie, môžete ich viesť a získať svoj vlastný prospech.
 9. Ak sa vás zlí psi vo sne snažia chytiť a roztrhať na kusy, znamená to, že v skutočnosti ste stratili pocit bezpečia.Zdá sa vám, že na vašej životnej ceste je veľa pascí, do ktorých neustále spadáte.
 10. Ale nahnevaný pes, ktorý vás chráni a prejavuje agresiu voči iným ľuďom, sníva o stretnutí s osobou, ktorá je pre vás veľmi dôležitá.Stane sa vaším patrónom, priateľom, spriazneným dušou a ochrancom.Na všetko sa môžete spoľahnúť.
 11. Ak ste to snívaliidete kruto na psíka, potom sa čoskoro uskutoční romantické stretnutie s osobou, ktorej máte najjemnejšie pocity.Spoločne strávite veľa príjemných minút a užijete si navzájom naplno.

Kniha psychologických snov

Tieto prognózy sú vhodné pre tých, ktorí neradi hľadajú mystiku v okolitom priestore, ale uprednostňujú logiku a vedu.

Psychologické predpovede:

 1. Pes, ktorý na vás útočí, je symbolom chorých, ktorí na vás zaútočia v reálnom živote.Pamätajte: máte dosť sily a schopnosti odraziť akékoľvek útoky.Preto si môžete byť istí sami sebou a nemusíte sa o nič starať.
 2. Zabitý alebo zranený pes je veľmi nepriaznivým znakom.Sľubuje smutnú správu o smrti jedného z vašich priateľov.
 3. Ak ste sa vo sne pokúsili psa nakŕmiť a začal na vás štekať - naznačuje to, že ste veľmi spoľahlivý človek.Ste schopní byť dobrým priateľom, preto vás ľudia okolo vás milujú, rešpektujú a podporujú.Pokračujte v dobrej práci.
 4. Obrovský agresívny pes - čoskoro sa ocitnete v ťažkej situácii, ktorá sa vám zdá beznádejná.Ale záležitosť bude vyriešená najlepším spôsobom, ak požiadate o pomoc starého priateľa a on príde na pomoc.
 5. Čierny pes, ktorý nahlas štekal, ale neútočil, bol v milovanej osobe veľkým sklamaním.Vina za to však bude ležať nielen na ňom, ale aj na vás.Vy sami ste vytvorili príliš veľa očakávaní - ostatné nie sú povinnéospravedlniť ich.
 6. Vzteklý a mimoriadne neadekvátny pes je varovným signálom.Ušetrite silu, čoskoro ich budete potrebovať.Prichádza vážny boj.

Kniha starých snov

Pes podľa tejto knihy snov je symbolom najlepšieho priateľa človeka.Preto správanie psa môže rozprávať o budúcich udalostiach, ktoré sa týkajú vášho priateľstva.

​​

Prognózy:

 1. Prechádzka so vyrážkou je dobrým znamením.Toto je potvrdenie podvedomia: máte úžasného priateľa, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť.A vy vždy vidíte ľudí, takže si vyberte tých, ktorí sú hodní komunikácie s vami.
 2. Ak sa samotný pes neobjavil vo sne, ale počuli ste jeho hlasné štekanie, potom v skutočnosti nemáte jediného skutočného priateľa.Príliš veľa dôverujete každému, s kým sa stretnete, takže ste sa sami dostali do takej situácie.
 3. Ak sa váš vlastný pes hneval vo sne, realita je plná ľudí, ktorí vás zúfalo závidia.Ale sú to neškodné klebety, ktoré vás nemôžu vážne poškodiť, takže spánok môže byť ignorovaný.
 4. Ak ste vo sne pozorovali dvoch psov, ktorí spolu bojovali, naznačuje to, že v živote často prejavujete chamtivosť.Mali by ste sa naučiť zdieľať, stať sa veľkorysejšími, aby ste nedostali problémy.
 5. Zlý pes s chvostom je znakom, ktorý naznačuje, že masku stále nosíš a skryj svoje skutočné emócie.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Pes je symbolom priateľstva,oddanosť a spoľahlivosť.Nie je prekvapujúce, že spánok s agresívnymi psami sa považuje za nepriaznivé znamenie.
 • Predpovede kníh snov však nie sú v tomto prípade vždy zlé.Veľkú úlohu pri interpretácii zohráva plemeno psa, jeho farba a veľkosť.
 • Sen so psom je často prázdny, to znamená, že sám o sebe nemá žiadny význam.Preto nepripisujte dôležitosť negatívnym prognózam.