Aký je sen koňa vo sne?

Väčšina kníh snov považuje tento obrázok za snílek pozitívny.Presnosť interpretácie však bude závisieť od mnohých nuancií.O čom ten kôň sníva?Pozrime sa podrobne na význam koňa v rôznych snoch.

)Populárna interpretácia

Krásny kôň vo sne je symbolom šťastia v živote, ktorý prekonáva prekážky akejkoľvek zložitosti.Obraz pôvabnej ocele predstavuje silu a silu, odvahu a odvahu.Aké príbehy možno vidieť vo sne s koňom v hlavnej úlohe?

Snímky snov:

 • pozri osamelý kôň;
 • pozri stádo koní;
 • pasú sa kone na lúke;
 • farba obleku koňa;
 • veľkosť zvieraťa;
 • cval na koni;
 • útok zvierat.

Vidieť osamelý krásny žrebecvo sne - zmyslovým pôžitkom, romantike v láske, kráse vzťahov.Krásny kôň symbolizuje vitalitu, vysokú sebaúctu a úspech v láske.

Stádo konísymbolizuje energetickú silu.Ak sa stádo pokojne pasie na lúke, znamená to, že vaša energia stále nestačí na splnenie vášho plánu.Nastal správny čas, neponáhľajte veci.

Stádo vchádza po lúke alebo ceste - na vás čakajú udalosti, ktoré vás doslova zmätia.Túto situáciu nemôžete zvládnuť.Rušivé stádo koní môže v predvečer vyjadriť silné emóciev súvislosti s udalosťami.

Akžena vidí žrebca , predstavuje to prejav muža v jej živote.Charakter žrebca rozpráva o povahe nového priateľa - tvrdohlavý, flexibilný, nekontrolovateľný, tichý, manuálny.

Vidieťponíka vo sne- nemáte trpezlivosť.Mierne ambície, mierny zápal.Poník vo sne osoby, ktorá má pochybnosti, však symbolizuje nedostatok sebaúcty.Neboj sa vyjadriť svoje pocity, zdieľať myšlienky.Buďte jasní, ľahkí ostatní s nadšením - a osud sa na vás usmeje.

Neprirodzenesymbolizuje obrovský kôňprioritu zmyslov pred mysľou.Emócie vedú rojko životom, kvôli ktorému nie je schopný adekvátne vnímať udalosti, ktoré sa dejú.Prevezmite kontrolu nad emóciami, inak môžete urobiť veľa hlúpych chýb: potom budete ľutovať, čo ste urobili.

Obraz obrovského koňa radí emocionálne uzavretým ľuďom, aby premýšľali o svojom živote: je v ňom veľa šťastných okamihov?Ak vedome potlačujete emócie, môže to viesť k stresu a depresii.Nechajte rozliaty emocionálne vlny, nedržte ich v sebe násilím.Nepotláčajte pocity.

Farba obleku pre koňa

Aký je senbieleho koňa ?Biely kôň v keltskej mytológii sa nazýva jednorožec.Ak náhodou vidíte jednorožec vo sne, symbolizuje to duchovné osvietenie a prechod na novú duchovnú úroveň.

V každodennom živote znamená biely žrebec alebo kobyla úspech v podnikoch a biely pruh vo Francúzskuživota.Biely kôň symbolizuje naplnenie túžob a kôň s krídlami - ochrana neba.Viera tu nie je dôležitá: vyššie sily chránia snílek.

Aký je senčierneho koňa ?Tento obrázok môže vyjadrovať prebudenie zvieracích inštinktov a obraz smrti.Čierny kôň je symbolom nekontrolovateľnosti situácie, fatálnou kombináciou okolností.Ak ste na čiernom koni videli jazdca, predstavuje to zlú správu.Impulzívna povaha by sa mala držať vášní s nimi: neprinášajú dobro.

​​

Červený kôňvyjadruje nerealizovanú telesnú vášeň.Oheň túžob páli rojko zvnútra, nedáva pokoj.V opačnom prípade môže byť červený kôň symbolom večnej neuspokojenej túžby: človek sa snaží o nedosiahnuteľný a trpí svojimi snami.

Kôň zlatého oblekuvo sne symbolizuje tvorivú prácu.Je čas na úspešnú realizáciu plánov, úspešný začiatok podnikania alebo projektu.Všetko, čo máte na mysli, sa splní.Samozrejme nie bez problémov.

Kôň modrej farbyalebo fialovej farby symbolizuje duchovný rast sníva.Tento obrázok ukazuje prioritu intuície pred mysľou, schopnosť preniknúť vedomím do tajomstiev bytia a vidieť neprístupné pre oči.

Modrý kôň naznačuje v živote ezoterický smer.Avšak pre ľudí s nestabilnou psychikou tento obraz odporúča venovať pozornosť ich nervovému systému, asketický životný štýl môže viesť k nervovému rozkladu.

Sivý kôňvyjadruje sklamanie a nudu.Avšak vlna sstrieborný odtieň je symbolom úspešného začiatku podnikania: snílek bude mať dostatok energie a vedomostí na začatie projektu.Nevzdávajte sa pochybností a chmúrnosti: budete mať úspech.

Bežecké kone

Kone sa ponáhľajú pozdĺž cesty- snílek zažije prudký nárast silydosiahnuť to, čo bolo zamýšľané.Musíte sa však naučiť, ako zvládať nadbytočnú energiu a udržať ju pod kontrolou.Stádo uteká - chvíľu počkajte na rozhodovanie, teraz nie je čas nasmerovať energiu na implementáciu plánu.

Stádo smeruje k cieľu- neváhajte začať podnikať, budete mať úspech.Možno snílek čaká na pozvanie na nové zamestnanie - súhlaste, ale nestriekajte svoju silu.Majte svoje emócie pod kontrolou.

Jazda na konia jazda na ňom - ​​máte úplnú kontrolu nad svojím životom, máte kontrolu nad situáciou.Pokračujte v určenom smere, na vás čaká šťastie na správnej ceste.

 • Jazda na koni lesom - k sebarozvoju, sebavedomiu.
 • Jazda po uliciach mesta znamená úspešnú sebarealizáciu v sociálnej oblasti.
 • Jazda na koni znamená ovládať svoje pocity a podriadiť ich mysle.

Napadá kôň sen ?Je to symbol nesplnených túžob.

Jazdci na koňoch

Jazdec vo sne odhaľuje obraz posla osudu.Ak jazdec sníval o žene, predstavuje to vo svojom živote vzhľad dôležitého muža, s ktorým je možné silné manželstvo.

 • Vidieť jazdca na čiernom koňovi - očakávať zlé správy.
 • Pozri jazdcana bielom koni - k dobrým správam.
 • Vidieť jazdca na svetlom koni je správou o smrti.
 • Kôň sa ponáhľa bez jazdca - do neočakávaného zvratu udalostí.

Chyť bežiaceho koňa - aby si zvládol životnú situáciu.Jazdite na koni, ktorý je neochvejný - prevezmite kontrolu nad nekontrolovateľnou situáciou a choďte po kariérnom rebríku.