Aký je sen krajiny v knihe snov

Ak chcete rozlúštiť, o čom Zem sníva, otvorte tento článok a pozorne si ho prečítajte.Tu sú zostavené interpretácie snov, ktoré vám pomôžu pochopiť, čo sa osud pripravil v blízkej budúcnosti.Ak chcete vykonať presnú analýzu sna, skúste si ho podrobne zapamätať.

Kniha snov Wangiho

Bulharský jasnovidca prisúdil snom veľký význam.A verila, že v snoch môžete vidieť nielen svoju vlastnú budúcnosť, ale aj predpovedať osud celého ľudstva.

Tu sú jej interpretácie:

 1. Úrodná pôda sľubuje vynikajúcu úrodu pre tých, ktorých práca súvisí s poľnohospodárstvom.Obyvateľ mesta bude očakávať bohatstvo a materiálnu pohodu.Jeho život bude pohodlný, bude si môcť dovoliť kúpiť, čo chce.
 2. Púšť, vysušené sny pôdy o suchu alebo hladomori.V modernom svete sa však takáto predpoveď dá chápať alegoricky - napríklad v živote predstavuje čiernu čiaru, ťažké obdobie, počas ktorého bude potrebné utiahnuť pásy.
 3. Zem v prasklinách predstavuje prírodnú katastrofu.Mohlo by to byť veľké zemetrasenie, ktoré zasiahne mesto a zaberie veľa životov.Wang veril, že taký sen je znakom toho, že ľudia svojím nesprávnym správaním rozhnevali Vyššie sily.
 4. Ak ste vo sne videli obrovskú ohnivú guľu lietajúcu smerom k Zemi,potom čoskoro vyjde najavo tajomstvo, že ste ani nemali podozrenie.Objav môže úplne zmeniť váš pohľad na svet.Informácie, ktoré máte vo svojich rukách, sú k dispozícii iba pre elitu.
 5. Pôda pokrytá ľadom - na dlhú a veľmi chladnú zimu.Wang veril, že to je znak nadchádzajúcej doby ľadovej, počas ktorej bude pôda niekoľko rokov pokrytá ľadom.Ale v modernej realite je ťažké uveriť, že takéto proroctvo sa môže splniť.
 6. Malá kúsok pôdy obklopený vodnou hladinou - demografickej kríze v krajine.Novorodenci často zomrú a plodnosť klesne.A také obdobie bude trvať niekoľko desaťročí.

Kniha rodinných snov

Krajina je symbolom plodnosti, hojnosti a prosperity.Na základe toho boli vytvorené interpretácie knihy Family Dream Book.

Tu sú:

 1. Získajte kúsok pôdy ako darček - váš rodinný život bude šťastný, plný lásky a porozumeniapartner, pretože ste predurčení k sebe navzájom a urobili ste si správne rozhodnutie, keď ste sa zosobášili.
 2. Dobre udržiavaná pôda v záhrade je tiež našťastie v rodine.Ale neprichádza okamžite.V blízkej budúcnosti bude pár čeliť mnohým pokusom a ťažkostiam.A keď vyriešia všetky problémy, príde dlho očakávaný mier.
 3. Pôda s machom je dobrým znamením, ktoré sľubuje prosperitu a materiálnu pohodu.Peniaze ľahko prídu do života snívateľa, ak podniká a zanechá nudnú prácu.
 4. Badlands -nepriaznivé znamenie.Sľubuje veľa zlyhaní, ktorým musíte čeliť na ceste života.Sklamania, straty, utrpenie pôjdu v jednom nepretržitom prúde.
 5. Pôda je husto zasiata pšenicou - môžete zbohatnúť, keď o tom snívate, ale najprv budete musieť tvrdo a tvrdo pracovať.V tomto období života zasadíte semená a ovocie vyrastie o niekoľko rokov.
 6. Existuje krajina - v skutočnom živote sa stretnete s ponížením, budete musieť skloniť hlavu niekomu, kto s vami nespravodlivo konal.Táto udalosť bude mať za následok aj finančné straty.
 7. Zelenina na lôžkach s čiernou zemou je známkou sklamania u milovaných.Nenaplnia vaše očakávania a budú vás horko ľutovať, že ste im kedysi dôverovali.
 8. Chernozem je symbolom príležitostí, ktoré existujú vo vašom živote.Ale kvôli lenivosti ich nepoužívate, takže často nedostanete to, čo chcete.Ak budete pokračovať v tomto duchu, nemáte vôbec šancu na zlepšenie života.

Ezoterická kniha snov

Tieto interpretácie oslovia ľudí, ktorí majú radi mystiku a hľadajú tajné znaky vo všetkom, čo ich obklopuje.

Tu sú predpovede:

 1. Kopanie zeme - ukazujete príliš veľa chamtivosti.Mali by ste moderovať svoje chute, aby ste v budúcnosti nemuseli ľutovať svoje vlastné nezmysly.
 2. Orba pôdy a pestovanie semien v nej - na zisk a zvýšenie príjmu, na rýchlu akumuláciu kapitálu.Ak je taký sen zamilovaný,v budúcnosti sa zosobášia a vytvoria silné a šťastné manželstvo.
 3. Mokré pôdy snívajú o chorobe, ale nie vždy.Ak sa za ňou zašpiníte, vaša povesť bude trpieť kvôli machináciám chorých.Ak sa iná osoba zašpiní, nastane vážny konflikt s príbuzným.
 4. Vykopávanie pôdy je na pohreb.Nie vždy nevyhnutne zomrie váš milovaný človek, ale v stávke je život osoby, s ktorou často komunikujete a komunikujete vo finančných záležitostiach.
 5. Tyčinky alebo kúsky drôtu, ktoré trčia zo zeme - na ceste k zamýšľanému cieľu bude potrebné prekonať veľa prekážok.Okolnosti sú proti vám, takže sa musíte zapojiť do trpkého boja.A potom budete odmenení za vytrvalosť a odhodlanie.
 6. Keď sa pozriete na zem z mora - veľmi skoro sa stanete úspešnou osobou.Spoločnosť uznáva vaše zásluhy.Budú vás rešpektovať, budú vás obdivovať.To všetko je dôsledkom tvrdej práce v minulosti.
 7. Krajina sa otvorila pod nohami - k neúspechu v láske.Očakávate úplný kolaps všetkých nádejí a očakávaní.Snažte sa však byť vďačný za osud, pretože vás týmto odvádza preč od nedôstojnej osoby.
 8. Uviaznite na zemi - pri zasahovaní do podnikania.Dosiahnutie cieľov, o ktoré sa usilujete, si vyžiada viac času z dôvodu nepredvídaných okolností.Buďte trpezliví a pripravte sa na dlhšie čakanie.
 9. Rýpadlá - na machinácie chorých.Máte veľa nepriateľov, ktorých prítomnosť ste ani netušili, pretože sa nijakým spôsobom neprejavili.Ale v blízkej budúcnosti sa stanú aktívnejšími a pokúsia sa vám ublížiť.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Krajina je symbolom bohatstva a prosperity, ako aj šťastia v láske.
 • Úrodná pôda je priaznivým znakom.Taký sen je spravidla dobrým ziskom alebo šťastím v láske.
 • Ale púšť, zvädnutá a popraskaná krajina sľubuje zlé udalosti, ktoré sa stanú v živote snívateľa.