Aký je sen kravy v knihe snov

Ak chcete zistiť, o čom sníva krava, prečítajte si tento článok.Obsahuje najlepšie interpretácie populárnych snov, ktoré ja sám neustále používam.Vyskúšajte to a vy - potom budúcnosť nikdy neprinesie prekvapenia.

Ukrajinská kniha snov

Rohaté zviera je symbolom otroctva, obmedzenia slobody alebo magického zasahovania do vášho života.Spoločne sa môžu stať príčinou choroby, s ktorou budete dlho a tvrdo bojovať.

Viac výkladov:

 1. Niekoľko kráv - z dôvodu nedbanlivosti budete mať vážne problémy.Ale budete to brať ľahko, ale milovaný človek bude veľmi trpieť kvôli obavám o svoju budúcnosť.
 2. Teľa je séria nešťastí, vďaka ktorým sa vám zdá, že život sa stal nekonečnou prírodnou katastrofou.Osud vám však zbytočne neposiela problémy - musíte sa naučiť ich riešiť a ukázať, že viete, ako vytrvať.
 3. Dojenie kravy - pre zisk a príjemné prekvapenia spojené s peniazmi, kariérou, obchodom alebo prácou.Okrem toho vo vás žije vyjednávač, ktorý ho používa, používa sa a v budúcnosti môžete dosiahnuť veľký úspech.
 4. Teľavé zviera predstavuje sériu drobných problémov, kvôli ktorým sa často hneváte a dokonca sa môžete prestať ovládať.Pokúste sa ovládať, inak malýproblémy sa zmenia na veľké zlyhania.
 5. Pitie kravské mlieko je v dobrom zdravotnom stave.Aj keď ste teraz vážne chorí a lekári pokrčia plecami, liečenie nie je ďaleko.Hlavná vec je veriť, že vaše telo má dostatok zdrojov na to, aby túto chorobu porazilo.

Miller's Dream Book

Ak chcete vidieť, ako sa na lúke pasú kravy pokojne, je to priaznivý znak, ktorý hovorí, že všetky vaše túžby sa dajú ľahko splniť bez veľkého úsilia z vašej strany.side.Neváhajte a pripravte plány a využite príležitosti, ktoré na vás padnú.

Ďalšie interpretácie:

 1. Biela krava je znakom toho, že vo vašom prostredí je osoba, ktorá ukazuje vzťahveľké obavy z vás.Považujete to za priateľstvo, ale v skutočnosti prežíva romantické pocity, v ktorých sa bojí priznať aj sebe.
 2. Krava sa ho snaží získať - získať dedičstvo, ktoré sa vôbec neočakávalo.A spolu so zármutkom nad stratou milovanej osoby zažijete aj radosť z náhlého obohatenia.Pokúste sa časť finančných prostriedkov venovať charite, aby nenarušila karmickú rovnováhu.
 3. Ak chcete vidieť zvieratá ďaleko na poli, je to dobré znamenie, ktoré hovorí, že všetky problémy a nešťastia vás obchádzajú.Máte silného strážneho anjela.Pomáha plniť želania a poskytuje podporu v ťažkých situáciách.
 4. Fat Cow - Máte obrovský potenciál, ktorý nepoužívate.Akonáhle však začnete rozvíjať a využívať talent, ktorý ste dostaliBože, staneš sa bohatým človekom a poznáš skutočné šťastie.
 5. Tenké - budete viesť nečinný životný štýl plný zábavy a ľahkosti.Prekvapivo to neprinesie problémy, pretože šťastie je vždy s vami.Narodili ste sa pod šťastnou hviezdou - na rozdiel od mnohých ľudí sa nemusíte namáhať.

Kniha slovanských snov

Krava symbolizuje silnú a nezávislú ženu s trochu agresívnym charakterom.To ju však nezkazí, ale naopak, jej cieľom je dosiahnuť všetky prostriedky.

Ďalší výklad:

 1. Sledovanie stáda kráv so záujmom - do zisku, ktorý dostanete úplne nečakane.Množstvo peňazí, ktoré máte, presiahne všetky očakávania.Dávajte pozor, aby ste ich neplytvali, ale skúste ich zvýšiť.
 2. Obrovské rohy zamerané na vás - vo vašom prostredí je nepriateľ, ktorého existenciu poznáte.Je však príliš slabý a nie je schopný vám vážne ublížiť, aj keď stále vyladí menšie špinavé triky.
 3. ​​
 4. Útek od kravy je znakom toho, že často namiesto problémov ich utekáte.A práve vďaka tomu vám osud pošle stále viac a viac zložitých skúšok, ktoré vás naučia zodpovednosti a vytrvalosti.
 5. Dojenie kravy - môžete sa stať veľmi bohatým človekom, ale stále neveríte v seba samého.Pokúste sa pochopiť, že musíte jednoducho využiť svoj potenciál, mať úžitok pre ľudí a získať za to slušnú odmenu.
 6. Tuka dobre udržiavaná krava - zoznámiť sa s veľmi vplyvnou osobou, ktorá bude k vám veľmi sympatická a poskytne jej ochranu.V budúcnosti je možné, že sa do seba zamilujete a vytvoríte šťastnú rodinu.
 7. Chudé a choré zvieratá - na veľké problémy.Takýto sen môže sľúbiť rozlúčku s blízkym kvôli jeho zrade a veľkým finančným stratám.V každom prípade zažijete horkú stratu, ktorú nebudete môcť skoro znášať.
 8. Keď vidíte inú osobu dojiť kravu - ste zvyknutí na zisk.A toto je blízka osoba, ktorej dôverujete viac ako vy.Skôr alebo neskôr sa objaví pravda, a musíte zažiť obrovské sklamanie.
 9. Stádo krav na zelenej lúke - šťastný a prosperujúci život v kruhu blízkych, drahých ľudí.Problémy a starosti ustúpia do pozadia, konečne si môžete naplno vychutnať výhody, ktoré máte.
 10. Predaj kravy - prínos z nepoctivých akcií.Uisťujeme vás, že v budúcnosti budete musieť za to platiť niečo cenným.Napríklad zdravie alebo lásku vami vybraného.
 11. Kravské mlieko vo veľkom množstve - nemusíte do domu pozývať neznámych ľudí, pretože medzi nimi sú skrytí nepriatelia, ktorí snívajú o tom, že vám ublížia.Buďte ostražití a neverte svojmu prostrediu príliš veľa.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Krava môže byť priaznivým symbolom aj sľubným problémom.všetkozávisí od toho, ako sa zviera správalo vo sne.Skúste si to zapamätať a analyzovať.
 • Napríklad, pokojné zviera je znakom rýchleho splnenia vašich túžob a agresívne zviera je znakom prítomnosti nepriateľa alebo chorého vo vašom prostredí.
 • Vyberte si predpovede počúvaním intuície - nebude klamať a pomôže objasniť udalosti, ktoré sa stanú v budúcnosti.