Aký je sen o lese v knihe snov

Ak chcete rozlúštiť, o čom les sníva, skúste si zapamätať a napísať detailne scenár sna a potom nájsť vhodný výklad v tomto článku.Zhromaždil som predpovede najlepších snov, ktoré používam už mnoho rokov.

Ezoterická kniha snov

Vidieť veľký les z diaľky - do hlbokého smútku, ktorý zažijete po dlhú dobu.Začnete si spomínať na minulé dni a oddávať sa nostalgii.

Iné interpretácie:

 1. Aby ste sa ocitli v temnote uprostred nepreniknuteľných lesných húb, rozhodli ste sa pracovať, ktorá sa vám zdá veľmijednoduchá.V skutočnosti však čelíte mnohým ťažkostiam.Na vyriešenie všetkého bude trvať veľa času.
 2. Prechádzka v lese a zber húb - budete pozvaní na kultúrnu akciu.Môže to byť výlet do divadla alebo na koncert, z ktorého budete mať obrovské potešenie.
 3. Jarný les s prvými kvetmi - budete sa úspešne oženiť a žiť so svojím partnerom v pokoji a harmónii až do konca svojich dní.Vyberaný bude človek, s ktorým ste už dlho priatelia, ale ani nenapadlo romantický vzťah.
 4. Letný les osvetlený slnkom sníva o začiatku pásu šťastia a šťastia.Vaše záležitosti pôjdu hladko a okolnosti sa zmenia vo váš prospech.Preto bude možné vyriešiť aj tieto problémyčo sa zdalo veľmi komplikované.
 5. Jesenný les - v rozpore s druhou polovicou z dôvodu rozdielnych názorov na vzťahy.Máte iný pohľad na svet, ciele, túžby a potreby.Stojí za zváženie, či ste si vybrali osobu ako životného partnera.
 6. Zimný les - problémom s peniazmi.Existuje riziko vynaloženia všetkých úspor, straty zamestnania a byť na pokraji bankrotu.Bude to pre vás seriózny test, ale nezúfajte, ale pokračujte v konaní bez ohľadu na to.
 7. Poškrabanie chodidiel suchými konármi v lese - v dôsledku malej chyby prídete o niečo veľmi dôležité.Môžete prísť o svoj vzťah, prácu, milovaný obchod alebo lojálneho priateľa.Budete musieť niesť zodpovednosť za zneužitie úradnej moci.Je dôležité vyvodiť zo situácie správne závery, aby sa to už v budúcnosti neopakovalo.
 8. Sosnovy Bor - rozhodnutie o záležitosti týkajúcej sa majetku bude v váš prospech.Aj keď sa najskôr zdá, že okolnosti sú proti vám, situácia sa ukáže ako najlepšia.
 9. Stromy vykorenené v lese po hurikáne sú znakom toho, že veľmi nešikovne trávite čas vedením nečinného životného štýlu.Je čas začať premýšľať o budúcnosti, ak nechcete spôsobovať ťažkosti.
 10. Spievanie v lese - vo vašom živote čoskoro príde veľmi šťastné obdobie.Tentoraz je plná radosti, komunikácie s rodinou a priateľmi, živých dojmov a nezabudnuteľných emócií.
 11. Ak chcete počúvať spev lesných vtákov, musíte byť sklamaní osobou, ktorú milujete.Budevôbec to, čo si si predstavoval.Pocity rýchlo pominú a potom stretnete svoju pravú lásku.

Miller Dream Book

Autor analyzoval sny z hľadiska psychológie.

Tu sú jeho interpretácie:

 1. Stromy v lese s mladými listami - ste na vrchole vlny.Všetky vaše sny sa splnia a vaše ciele sa dosiahnu, ako keby sami.Akcia si bude vyžadovať minimálnu sumu.Potrebujete len formulovať túžbu zaslaním žiadosti vesmíru a potom pozorovať, ako ľahko sa to splní.
 2. Mŕtve stromy - do smútku a straty.Negatívne udalosti ovplyvnia váš osobný život.Možno sa budete musieť rozlúčiť s partnerom a rozlúčiť sa s nádejou na šťastnú rodinu.
 3. Lezenie na strom je určené na profesionálnu realizáciu.Nájdete prácu svojich snov a veľmi rýchlo sa posuniete po kariérnom rebríčku.Len za pár rokov dosiahnete úroveň príjmu, o ktorý sa dlhodobo usilujete.
 4. Porezanie stromu - nevyužívate potenciál, ktorý vám dal Boh.Máte nerealizované talenty.Mali by ste opustiť svoju milovanú prácu a nájsť si prácu podľa svojich predstáv, potom nájdete šťastie a úspech.

Ženská kniha snov

Les snov má veľké množstvo interpretácií.

Tu sú niektoré z predpovedí pre ženy:

 1. Prechod cez háj mladých stromov - pripravte sa na skutočnú radosť,Vaše túžby sa ľahko splnia, môžete ich rýchlo dosiahnuťciele, neustále získavanie pomoci a podpory z vesmíru.
 2. Mŕtve stromy symbolizujú smútok a stratu.Príde ťažké obdobie života, plné problémov a sklamaní.Prežiť to trvá trpezlivosť.
 3. Hustý a zelený les - ste sa stali vyvoleným jedným z vesmíru a odteraz vás bude sprevádzať šťastie vo všetkých podnikoch.Je dôležité si všimnúť príležitosti, ktoré vám osud pošle, a využiť ich v prospech seba a ľudí.
 4. Strata v lese - hádky s druhou polovicou a problémy v práci.
 5. Obdivujem majestátne a veľké ihličnany - dostanete taký úspech, slávu a bohatstvo, o ktorých ste sa neodvážili snívať.Vďaka tomu, že ste sa v minulosti verne správali a budete odmenení.
 6. Neprekonateľná húština - ste vtiahnutí do pochybného príbehu, ktorý poškodí vašu povesť.Jeho obnovenie a umlčanie zlých jazykov bude trvať dlho.Problémy sa môžete vyhnúť, ak nájdete detektívku, ktorá je vo vašom prostredí a maskuje sa za priateľa.
 7. Prechádzka nepriechodnými kríkmi v lese - budete čeliť mnohým ťažkostiam, bez ktorých sa bez pomoci neviete vyrovnať.Zmierte sa alebo vyhľadajte podporu od blízkych.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Lesy a stromy symbolizujú potenciál človeka, jeho šťastie a ašpirácie.Preto čím viac mladých a zdravých stromov bolo vo sne, tým skôr nájdete šťastie a splníte svojepraje.
 • Ale suché, mŕtve a vykorenené stromy sú nepriaznivým znakom.Hovorí, že len zriedka využijete svoj potenciál, nevšimnete si príležitostí okolo seba a nesnažíte sa o nič.
 • Vyhľadajte interpretačné tipy, ktoré vám pomôžu napraviť situáciu a začať žiť celý život.