Aký je sen o lodi v knihe snov

Prečítajte si interpretáciu kníh snov a zistite, prečo ste snívali o lodi.Po mnoho rokov som zostavoval najlepšie predpovede, aby som pochopil, čo mi tento sen alebo ten sen sľubuje.Využite ich aj vy.

Abecedná kniha snov

Vidieť obrátenú loď pri brehu - vo vašom živote príde obdobie dlhého smútku a beznádejnej osamelosti.Snažte sa však oddávať beznádeji, ale tráviť čas dobrým využitím.Zapojte sa do rozvoja seba samého, naučte sa nové povolanie alebo milujte fyzickú aktivitu.

Ďalšie interpretácie:

 1. Loď, ktorá je priviazaná reťazou k stĺpu blízko pobrežia, sa rozdelí s blízkym priateľom, pretožeinformácie budú známe o jeho zrade v minulosti.Prežiť bude ťažké, ale namiesto neho príde iná, vernejšia a oddanejšia osoba.
 2. Čoskoro sa vydajú dve malé lode, ktoré stoja bok po boku.Dievča sa zoznámi s mladým mužom, začne sa spontánna a búrlivá romantika.Veľmi rýchlo dostane návrh na sobáš.
 3. Plachtenie v člne uprostred tichého a pokojného rybníka - snívate o láske, ale nikdy to nepríde do vášho života.Celý problém spočíva v tom, že nevykonávate aktívne kroky a uprednostňujete len sladké sny.
 4. Jazda na lodi za oblačného počasia - dozviete sa viac o nevere svojho manžela.Táto informácia vás šokuje.A až po niekoľkých rokoch si uvedomíte, že v skutočnosti bol milovaný ohováraný a on vám bol oddaný.
 5. Diera, cez ktorú nalieva voda do lode - ukončiť vzťah, ktorý, musím pripustiť, je pre vás už dlho bremenom.Je čas urobiť rozhodný krok a urobiť si miesto vedľa seba pre dôstojnejšiu osobu.
 6. Utopím sa, vypadávam z paluby - ocitnete sa vo veľmi nebezpečnej situácii, ale na poslednú chvíľu budete môcť uniknúť úplne zázračným spôsobom.Potom by bolo pekné ísť do kostola a poďakovať Bohu za život, ktorý si dostal druhýkrát.
 7. Výlet loďou v obrovskej spoločnosti - nájdete dobrú a dobre platenú prácu, ktorú potešíte.Zostane tiež viac voľného času pre rodinu a priateľov, zatiaľ čo príjmy z vody môžu rásť niekoľkokrát.
 8. Ak sa po búrke budete blížiť k pobrežiu, nájdete v ňom nového priateľa a nájdeš v ňom partnera.Budeš s ním viesť mnoho rokov, budeš znášať veľa problémov a radostí.
 9. Domáce zviera, ktoré sa plaví samo, sotva schopné vysporiadať sa s veslami, uhynie v dôsledku neznámej choroby.Jeho osud je, žiaľ, už ušlým záverom a vy ho už nemôžete ovplyvniť.
 10. Vystúpte z pobrežia - v rodine sa začne krízové ​​obdobie.Teraz a potom sa budete hádať so svojím manželom a nekonečne vyriešite vzťah.Ale skôr alebo neskôr sa ukáže zlý svet, ak sa o to pokúsite.
 11. Dostaňte sa do búrky na malej lodi - opäť môžete zažiť potešenie z rozhovoru s ľuďmi, ktoré už dlho patrínebol.Ale za predpokladu, že prestanete sedieť doma a idete na ďalšie priateľské stretnutie.

Miller Dream Book

Byť na lodi v spoločnosti iných veslárov - nájdete novú spoločnosť priateľov, vďaka ktorej sa vzdialite od svojho predchádzajúceho prostredia.Nakoniec to však pozitívne ovplyvní váš osud.

Ďalšie interpretácie:

 1. Vyklopenie lode - veľké problémy s peniazmi.Ak sa vám nepodarí včas dobehnúť, mohlo by to dokonca skrachovať.Problémy sa vyskytnú, pretože sa rozhodnete investovať do mimoriadne rizikového podniku.
 2. Vyhrajte veslársku súťaž - budete mať súťažiaceho, ktorý sa pokúsi viesť ženu, ktorú milujete.Jeho úsilie sa však nepodarí, pretože jeho milovaný je vám verný a nemyslí na zradu.
 3. Jazda na kajaku v pokojnej vode - ste sebavedomí a plná energie.Vďaka tomu môžete dosiahnuť veľký úspech, ak si stanovíte správne ciele a neprestanete konať.Choďte do toho, šťastie je na vašej strane.
 4. Plachtenie s milovanou loďou - veľmi skoro sa oženíte.Manželstvo bude veľmi šťastné.Spoločne budete v láske a harmónii žiť veľmi dlho, až do konca svojich dní.
 5. Plachtenie v búrlivých vlnách - budete na vrchole úspechu, ale až potom, čo prekonáte významnú časť problémov, ktoré tu a tam vzniknú na vašej životnej ceste.
 6. Byť cez palubu v špinavej vode je pre kolaps nádejí a očakávaní.Existuje veľké, takmer globálnesklamaním.Možno si myslíte, že už viac nemusíte žiť.Pokúste sa však stratiť srdce, ale nájdite spôsob, ako sa znova vrátiť do služby.
 7. Horiaca loď - v nasledujúcich rokoch budete žiť veľmi pokojne, bez toho, aby ste sa obávali budúcnosti.

Ezoterická kniha snov

Vyrobte loď - zmocní sa vás zlý duch a začne ovládať vaše myšlienky, konanie a rozhodnutia.Blízki ľudia môžu naznačovať, že ste sa stali niekým iným, desivým a zlým.

Ďalší výklad:

 1. Vidieť loď z diaľky je nový romantický román.Začne to jasne, prinesie veľa emócií, ale skončí veľmi rýchlo a zanechá iba príjemné spomienky.
 2. Potápajúca sa loď - všetky vaše problémy sa skončia, budete môcť voľne dýchať po dlhých sériách neúspechov a ťažkostí.
 3. Vypadnutie z lode je veľkým nešťastím, ktoré sa stane z viny milovanej osoby.Budete vážne trpieť kvôli jeho nedbanlivosti a nepozornosti.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Loď symbolizuje životnú cestu osoby.A potom, kde a ako ste sa na tom pohli, a určí ďalšie udalosti vašej reality.
 • Venujte pozornosť tomu, aký bol súčasný - hladký a pokojný alebo naopak chaotický, nevyspytateľný.V prvom prípade je osud a šťastie na vašej strane av druhom sa musíte pripraviť na prekážky a ťažkosti.
 • Pamätajte na ľudí, ktorí vás sprevádzali vo sne.Symbolizujú priateľov, kolegov a druhú polovicu, ukazujú, kto zostane vo vašom živote a vždy tam bude.