Aký je sen o schodoch v knihe snov

Aby ste zistili, o čom je schodisko, najskôr si pamätajte, o čo ide - liatina alebo drevo, lano alebo kameň.Vyliezli ste hore alebo ste po schodoch?Každý detail záleží.A potom si prečítajte interpretácie, ktoré som zachytil v tomto článku.

Dream Book v abecede

Vyliezť po schodoch - dosiahnuť dlhodobo stanovený cieľ.Všetko, čo ste v minulosti urobili, prinesie výsledky a dosiahnete úspech.Ale ak ste vo sne šli dole po schodoch, potom na poslednú chvíľu prídete o všetko.

Ďalší výklad:

 1. Pocit závratov pri lezení po požiari - ľudia vám dôverujú, pretože vždy udržiavateslovo, ktoré si dal.A každý to bude považovať za česť, ktorá vám pomôže.Pokračujte v dobrej práci.
 2. Veľký rebrík na lano - spontánne začnete podnikať, v ktorom si úplne neuvedomujete.A na rozdiel od všetkých, bude to pre vás veľkým prínosom a výsledky prekročia všetky očakávania.
 3. Vyšplhajte sa na rebrík - často prejavujete márnosť a ste veľmi hrdí.Tieto vlastnosti veľmi zasahujú do vašej lásky a môžu viesť k skutočnej hanbe.Ak si chcete vybudovať šťastný a harmonický vzťah, bude potrebné tieto nedostatky opustiť.
 4. Schodisko, ktoré sa opiera o stenu domu, je varovaním, čoskoromali by ste sa báť ľudí, pretože medzi nimi môžu byť tí, ktorí zasahujú do vášho majetku.Pravdepodobnosť krádeže je vysoká.
 5. Pri páde zo schodov dominuje silný a vášnivý pocit, ktorému nemôžete odolať.Láska náhle príde a všetko vo vašom živote obráti hore nohami.
 6. Schodisko sa rozbije pod vami - radšej nič neplánujte a nezostaňte doma, pretože každé podnikanie, ktoré začnete, bude neúspešné.Okolnosti sú proti vám a vy nebudete schopní im odolať
 7. Oprava schodov - ocitnete sa v ťažkej situácii a budete počítať s pomocou blízkeho priateľa.Namiesto toho, aby podporoval, zradí a prehĺbi všetko ešte viac.Táto udalosť vás ponorí do skutočného zúfalstva.Obnovenie zo skúsenosti si vyžiada čas.
 8. Noste rebrík - ste energický a aktívny človek a ľudia si to všimnú, ocenia ho, a potom vám urobia výhodnú ponuku.Nenechajte si ujsť príležitosť, pretože z vás môže urobiť skutočne úspešného človeka.
 9. Ak do neba viedlo schodisko, môžete vám zablahoželať.Máte skutočne šťastie, pretože osud vám poslal obrovské množstvo šťastia a šťastia.Všetky vaše túžby sa preto ľahko splnia, nezabudnite ich správne formulovať.
 10. Stepladder - musíte urobiť ťažkú ​​voľbu.Bude potrebovať buď ublížiť milovanej osobe rozprávaním pravdy, alebo klamať, aby sa udržal dobrý vzťah a nepoškodila sa mu.
 11. Eskalátor -k pozitívnym zmenám za predpokladu, že pôjdete hore.Ak pôjdete dolu, zmeny budú desivé a prinesú veľa zlých vecí.

Miller Dream Book

Schodisko symbolizuje napredovanie, dosahovanie cieľov, finančnú pohodu a napĺňanie prianí.

Tu sú psychologické interpretácie Gustava Millera:

 1. Krásne a veľmi široké schodisko - máte šancu na zbohatnutie a úspech.osoba požadovaná odborníkom a slávna osoba.Zostáva len zvoliť priestor pre sebarealizáciu a začať konať aktívne.
 2. Lezenie po schodoch - v budúcnosti na teba nebude čakať nič okrem absolútneho a bezpodmienečného šťastia.Budete bohatí, milovaní, budete žiť celý život obklopený blízkymi ľuďmi a robiť to, čo sa vám páči.
 3. Pád zo schodov - budú vám závidieť, čím sa zvýši počet chorých.Emócie niektorých dosiahnu skutočnú nenávisť.Ale nepriatelia vás nemôžu vážne poškodiť, takže by ste sa nemali báť.Jedinou radou je pokúsiť sa menej hovoriť o vašich úspechoch v neznámych spoločnostiach.
 4. Zísť po schodoch nestojí za to ísť v blízkej budúcnosti do rúk a pokúsiť sa nájsť duše.V láske vás čaká úplné zlyhanie.Teraz máte dobrý čas na kariéru a romány nechajte na neskôr.
 5. Keď vidíte veľa ľudí, ktorí kráčajú po schodoch - ste unavení v nečinnom živote a hľadáte večné hľadanie potešenia.Ale už to bude čoskoroskončí.Vyskytne sa nepríjemná udalosť, ktorá prinesie veľa problémov.A budete ich musieť čo najrýchlejšie vyriešiť.

Výklad snu o Loffovi

Schodisko symbolizuje cestu, ktorá vedie človeka k úspechu.Ak si vyberie správnu cestu, bude schopný dosiahnuť akékoľvek výšky, získať prístup k materiálnemu tovaru, o ktorom ostatní ľudia len snívajú.

Ľudia často snívajú o páde na schody.A v tomto prípade to znamená, že po získaní prístupu k materiálnemu bohatstvu môžete stratiť šťastie a šťastie.A tak musíte vynaložiť obrovské úsilie, aby ste zachránili bohatstvo, ktoré vám padlo na hlavu.

Ak sa ocitnete vo sne v situácii, keď je okamžite potrebný rebrík a bez ktorého sa nemôžete obísť, potom v skutočnosti nemáte dosť peňazí.Bez ohľadu na to, koľko zarobíte, stále vám nestačí.A to sa stane iba preto, že sa obmedzujete sami a nedovolíte vám získať viac materiálneho bohatstva zo sveta.

Ak však vo sne snívate zo schodov a odchádzate smerom k oblohe, môžete byť len radi.Dostanete peniaze v takom množstve, že o nich prestanete vôbec premýšľať a získate obrovské šťastie.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Schodisko symbolizuje materiálne bohatstvo aj šťastie.Môže tiež zosobniť ašpirácie, túžby, talenty a schopnosti človeka.
 • Všetko záleží na tom, o ktorých schodoch ste snívali.Pamätajte, z ktoréhomateriál, z ktorého bol vyrobený, aký masívny a ťažký.Pokúste sa obnoviť všetky podrobnosti vo svojej pamäti, aby ste urobili správny výklad a nemýlili sa.
 • Pamätajte tiež, čo ste urobili vo sne.Šli hore alebo dole?Je to veľmi dôležité, pretože to ovplyvňuje povahu prognózy.