Aký je sen prázdnej otvorenej rakvy?

Po takomto sne všetci začínajú panikáriť.Človek by si však mal pamätať na sny o premene, keď je zlá hodnota nahradená dobrou a naopak.Aký je sen prázdnej otvorenej rakvy?Smrť je symbolom zmeny, začiatkom novej etapy.Preto sa nemusíte starať o to, čo vidíte.

Všeobecná interpretácia

Symbolika obrazu rakvy je jednoznačná - kanál do iného sveta. Z mystického hľadiskamôže sen varovať pred magickými činmi namierenými proti snílku.Buď je to väzba zosnulého, alebo obrad lásky k cintorínu.V hroboch sa môžu konať rôzne obrady zamerané na všetky oblasti ľudského života.

V každodennom životemôže mať vízia prázdnej rakvy odlišný výklad: všetko závisí od životnej situácie snívateľa a od detailov samotného sna.Všeobecnou interpretáciou tohto pozemku je rozlúčka so zastaralým, zastaralým.Rojko sa presúva do novej etapy života a musí odhodiť minulosť, pochovať ju.A s tým, čo naplní truhlu, akým obsahom, sa musí rozhodnúť.

Akvízia truhly spôsobila negatívne sny vo sne , potom sa snílek nechce rozlúčiť s minulosťou a presunúť sa na inú úroveň.Pochopte svoje pocity: čo vás zastavuje?Môže to byť strach zo zmeny, neochota rozlúčiť sa so známym životným štýlom alebo len lenivosť.Obrázok prázdnej rakvy môže symbolizovať vnútornú devastáciu človeka, depresiu a neurózu.

Ak v prípade víziesnívateľ nezažil negatívne skúsenosti ,žiadny dôvod na obavy.Rozmýšľal sa nad ľahostajnosťou?V blízkej budúcnosti sa očakáva strata, ktorá neprinesie veľa škody.

Podnikateľomtento obrázok sľubuje úspešné dokončenie transakcie, ako aj varovanie, aby nedošlo k pôžičke ani v priaznivom záujme.Ak si kúpite prázdnu rakvu, realitou je zlyhanie vášho úsilia.

Stojí za to sa báť, akvo sne snívateľ ležal v rakve ?Tento pozemok zobrazuje iba dobré:

 • úspešné manželstvo;
 • vnútorné znovuzrodenie.

Ak prázdna rakva vo sneslúžila ako útočisko , sľubuje to veľa šťastia a víťazstva za zložitých okolností.Všetko čoskoro skončí šťastne.

Ako vyzerala rakva?

Tlmočenie môže závisieť aj od farby domino, ako aj od materiálu výroby.Pamätajte, čo ste videli:

 • obyčajné drevené - na sklamanie a nenávisť;
 • zinková rakva - do smutnej správy;
 • krásna moderná rakva - na zdravie a pohodu v dome;
 • hnilé drevené domino - k stratám a problémom;
 • lacná a jednoduchá rakva - s nízkou sebaúctou;
 • veľké ťažké domino - na súhlas v dome;
 • Pozlátená rakva - k úspechu.

Vidieť malúdetskú rakvuje menšia zmena v živote snívateľa. Mnoho prázdnych dominín- pre veľké šťastie, svadbu a zisk.

Ak vidíte zaregistrovanú truhlu vo sne, to nesľubuje smrteľníkovi smrť!Tento obrázok sa týka duše spiaceho človeka, jeho postoja k životu.a pre seba.Mali by ste prehodnotiť svoje postavenie v živote, podstúpiť duchovné očistenie a prípadne opustiť svoje obvyklé životné zásady.

Interpretácia kníh snov

Millerova kniha snovzobrazuje smútok, straty a problémy.Sen môže prorokovať náhlu smrť mladého príbuzného.Vízia rakvy v kostole varuje pred neúspešným manželstvom.Podnikatelia očakávajú zlyhanie transakcií a zničenie.

Podľa Millera môže videnie prázdnej rakvy v komikse viesť k rozpadu svadobnej oslavy, náhlej chorobe.Ak sa však zástanca nachádza cez cestu, predpovedajú to priaznivé udalosti:

 • riešenie sporov;
 • prekonanie tlaku nepriateľov;
 • náhle neplánované zisky.

V snovej knihe Wangisa uvádza: sen odhaľuje duchovné traumy a skúsenosti človeka.Nie sú však vždy negatívne, pretože stará strana života sa musí obrátiť.Vízia truhly môže sľubovať zásadné zmeny osudu:

 • zmena miesta bydliska;
 • zmeny životného štýlu;
 • vzdanie sa starých názorov a zvykov.

Freudova kniha snovzdôrazňuje psychologický aspekt sna.Zabiť prázdnu rakvu nechtami je boj proti vlastným nerestiam, vyplnenie prázdnej dominanty zemou - tajnému nepriateľovi.Pád prázdnej rakvy znamená pomoc zhora - anjel odstránil ťažkosti od roja.

Kniha snov psychológa Loffavidí v tomto grafe symbol poníženia a duchovnej chudoby človeka.Videnie pozlátenej truhly však platírýchla cesta, získanie nových dojmov a životný úspech.Vytvorenie rakvy vlastnými rukami - zvýšenie kariéry, duchovné znovuzrodenie.Vypočujte si neopodstatnené tvrdenia.

Sonnik Tsvetkovainterpretuje víziu ako symbol životných víťazstiev, pohody v rodinnom živote, svadby pre mladých ľudí.Spánok môže tiež predstavovať rozšírenie podnikania.