Aký je sen starého domu v knihách snov?

Naše sny sú odrazom skúsených emócií, pocitov.V podvedomí sú spomienky fantasticky zmiešané a transformované do úžasných obrázkov, obrazov známych a náhodne stretnutých ľudí.A sen má vždy nejaký význam.V tomto článku sa pokúsime vysvetliť, o čom starý dom sníva.Čo predpovedá takéto nočné videnie?

Dôležité: ak chcete sen interpretovať čo najpresnejšie, musíte si pamätať všetko, o čom ste snívali v najmenších detailoch.Pokúste sa podrobne spomenúť na celý pozemok.Najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť, je, ak popíšete sen na papieri ihneď po prebudení.

O čom starý sen sníva: Výklady malej knihy snov Velesova

Vo väčšine kníh snov dom symbolizuje vaše skutky a skutky v skutočnom živote.To je základ väčšiny interpretácií.Zhromaždili sme výber najlepších interpretácií z kníh snov od najuznávanejších autorov.

V malej knihe snov spoločnosti Veles sú uvedené tieto hodnoty:

 • Sníval somstarého domu .To znamená, že vo svojom každodennom živote sa dopúšťate určitého trestného činu, choďte na nepochopiteľnú vec.Výsledkom bude poškodenie reputácie a ostatní dramaticky zmenia svoj postoj k vám.Preto starostlivo sledujte svoje činy a skutky - snažte sa neporušovať morálne normy a, konajúc vo vašom záujme, neuraziť ostatných.
 • O starom domesa snívalo dieťa .Ak sa vaše dieťa zobudí a hovorí o takomto sne, mali by ste ho venovať viac pozornosti.Nieupúta vašu pozornosť, okrem toho má pri komunikácii s rovesníkmi veľa problémov.Pokúste sa zistiť dôvod.Možno, že dieťa potrebuje vašu pomoc a spoluúčasť.
 • Snívanieo malej drevenej chateumiestnenej na opustenom mieste.Takýto sen hovorí o túžbe skrývať sa pred vonkajším svetom, byť sám, sám so svojimi myšlienkami.Potrebujete čas na reštartovanie, aby ste premýšľali o význame vášho života.
 • Veľmistarý dom, takmer vrak , sníval o ľuďoch so zlým zdravotným stavom.Mali by ste navštíviť lekára.Sen však nemusí byť znakom choroby, ale problémov v práci.Venujte osobitnú pozornosť zdraviu a kariére - niečo s nimi nie je v poriadku.
 • Dom je starý, alevyzerá celkom dobrea je obývateľný.Takže máte nejaké ťažkosti vo svojom osobnom živote a kariére.Tento test však zložíte s vyznamenaním, vyriešite všetky problémy a vyhráte.
 • Kúpa starého domusníva o prosperite vo všetkých oblastiach života.Ale iba za podmienky, že budova je silná, krásna a izby vo vnútri sú útulné a udržiavané.
 • Ak však vo sne snívate , že ste dostali starý dom , ktorý je pre život úplne nevhodný, je to v poriadku, je to nepriaznivé znamenie.Takýto sen predstavuje buď zdravotné problémy alebo veľké finančné straty.
 • Vezmite prosím na vedomie - v izbách domu jeveľa starožitnostíalebo cenností?Mali by ste teda počkať na stretnutie s osobou, ktorá sa v budúcnosti staneveľmi užitočné pre vás.Príde na pomoc a pomôže vám vo veľmi ťažkej situácii.

Takto interpretuje autor populárnej malej veľesovskej knihy snov interpretáciu snov.Existujú však aj iné predpovede.

Čo sníva o starom dome v knihe snov spoločnosti Aesop

Autor knihy snov spoločnosti Aesop podáva tieto interpretácie:

 • Je to sen, ktorý ste v starom dome, ahostia hostí..Toto je nepriaznivý sen.Čoskoro stratíte blízkych priateľov po určitom konflikte, ktorého vinníkom budete vy sami.Pokúste sa nevyprovokovať hádky a všetko skončí dobre.
 • Starý dommôže tiež snívať, pretože sa cítite nespokojní so svojím vlastným životom.Nie ste spokojní so vzťahom so svojím blízkym, zárobky nechávajú veľa toho, čo je potrebné, a neexistujú žiadni blízki priatelia.

Aesop verí, že snívanie so starým domom je znakom toho, že nastal čas uvedomiť si problémy vo vašom živote a začať ich riešiť.Takýto sen je signálom podvedomia: musíte premýšľať a rozhodnúť sa o zmene.

Iné interpretácie

Starý útulný dom je často spájaný s vrúcnymi spomienkami z detstva.Preto pre interpretáciu stojí za pripomenutie, aké emócie ste zažili v morfskom kráľovstve:

 • Bolipokojní a mierumilovní- očakávajte dobré udalosti týkajúce sa zmien vo vašom osobnom živote.Čoskoro stretnete muža, ktorého máte radi, postavíte s ním rodinu a budete mať deti.Vzťahy budú teplé, harmonické, plné lásky a porozumenia.
 • Ak sa však vo sne, v dome cítiš osamelý , pociťuješ pocit nespokojnosti, potom život nie je v poriadku.Takýto sen je znakom toho, že vás urazili vaši rodičia, myslíte si, že kvôli nim máte problémy vo vzťahu k opačnému pohlaviu.Nastal čas na vyriešenie rozdielov, inak nie ďaleko od skleslosti alebo dokonca depresie.
 • Snívate o starom dome, ktorýpatrí vašej starej mame ?Takže vo vašom osobnom živote je všetko v poriadku.Je vždy útulné u vás, členovia rodiny vás rešpektujú a milujú, pred vami sú dlhé a šťastné roky obklopené blízkymi ľuďmi.

Pozrite si vo videu, o čom by ešte mohol snívať tento dom:

Je veľmi dôležité, ako vyzeral starý dom vo vašom sne:

 • Ak je to schátralá opustená budova , v skutočnom živote sa cítite nechránená.Nemáte podporu, na ktorú sa nemôžete spoľahnúť.
 • Ak jestarý dom prázdnya vy do neho nechcete ísť, plány uvedené v skutočnom živote sa nerealizujú.Všetky vaše nápady sú odsúdené na neúspech.To nie je dôvod na rozčarovanie.Musíte len prehodnotiť svoje ciele, identifikovať novú cestu, ktorou prechádzate životom.
 • Akdom vo sne sa zrúti pred vašimi očami , mali by ste venovať pozornosť svojmu zdraviu.Je to v stávke.Navštívte lekára pre prípad.

Toto sú najobľúbenejšie predpovede.