Aký je sen tigra vo sne?

Prečo sa tigra sníva?Toto krásne zviera má v snoch dvojaký význam - predznamená buď víťazstvo a úspech, alebo varuje pred nebezpečenstvom.Interpretácia spánku je potrebná vzhľadom na situáciu, v ktorej sa tigrík objavil v nočných snoch.

Populárna interpretácia

Obraz tigra symbolizuje prebytočnú energiu a silu.Akým smerom bude táto energia smerovaná - pre dobro snívateľa alebo pre zlo?Obraz tigra niekedy symbolizuje samotného snívača, jeho schopnosť prežiť v zložitých podmienkach a okolnostiach.Tygr môže tiež symbolizovať nesmiernu povahu alebo nedostatok sebavedomia snívateľa.

 • Keď ste vo sne videli tiger krotký , láskavý a poslušný - to znamená, že sa vám v skutočnosti podarilo skrotiť vášnivosť a stať sa viac sťažujúcou.Ak plachý človek vo sne videl dravca, podvedomie vám povie - buďte silnejší, prestaňte sa báť, odhalte svoju prirodzenú silu a silu. Tiger v cele- v živote človeka problémy so sebarealizáciou.
 • Zabitie tigra vo sneje neľútostné znamenie.Toto predpovedá zlyhanie kvôli sebavedomiu a krátkozrakosti.Porucha môže ovplyvniť pracovisko - konflikt s nadriadenými alebo kolegami;zmeškaná obchodná príležitosť;intriky konkurentov za nimi;hádať sa s oprávnenou osobou.
 • Ležiaci na pokožke zabité zviera - dočasne vytrhnúť víťazstvo.Sen tiež uvádza, že peniaze boli získané nespravodlivým spôsobom.
 • Existuje aj iná interpretácia spánku s uhynutým zvieraťom - snílek premôže svojich nepriateľov a konkurentov, bude schopný samostatne sa vysporiadať s ťažkou životnou situáciou a stať sa víťazom.
 • Vycvičené zvierasymbolizuje vplyvného patróna, ktorý sa objaví v živote snívateľa.Zdvihnúť a nakŕmiť tigra v ruke - v skutočnosti sa prosím potešiť a prchnúť pred vplyvnou osobou.
 • Útok tigra vje varovaním pred nebezpečenstvom nepriateľov a nepredstavuje hrozbu.Z tejto pozície je potrebné interpretovať sen.Buďte opatrní: konkurenti nespia.
 • Jedí tigrie korisť ?V skutočnosti budete musieť zdieľať zisk s partnermi alebo dať všetky vavríny konkurentovi.
 • Detský tigrvo sne symbolizuje nedostatok skúseností a znalostí.

Farba tigrej kožušiny

V snoch môžete snívať o zvieratách najúžasnejšej farby, napríklad,ružový slon.Tiger môže snívať aj o akomkoľvek kabáte:

 • biely;
 • čierna;
 • modrá.

Biely tigersymbolizuje intelektuálnu a tvorivú sféru života snívateľa a tiež predpovedá úspech vo všetkých podnikoch.

Tiger albínpredstavuje neočakávaný zvrat udalostí.Či bude úspešný alebo nie, sa prejaví v detailoch snu a emocionálnej reakcii snívateľa na udalosti vo sne.

​​

Čierna vlnazvieracích portendovzlo.Problém nie je ďaleko a samotný snílek sa stane jeho zdrojom vďaka výbušnej povahe.Výbuchy hnevu, neopodstatnené dusenie sa ostatným bude hrať krutý žart s človekom.Pred zničením života svojho pána je lepšie skrotiť svoje vnútorné zviera.

Blue Tigervo sne, o čom sníva?Modré zviera má šancu zlepšiť svoju finančnú situáciu.Je to báječné šťastie, ktoré sa nesmie nechať ujsť - stáva sa to raz za život.

Interpretácia snov o tigroch zo snov kníh

Moderná kniha snovinterpretuje obraz tigras tigrím mláďaťom, ktorý čaká nečakaná pozornosť úradov: očakávajte povzbudenie a odmenu.Zviera na vodítku symbolizuje spokojnosť zoči-voči hroziacemu nebezpečenstvu.

Keď vidíte útok tigra na iné zviera - budete svedkami brutálneho odvetného konania úradov s nevhodnými zamestnancami.Priateľské zviera symbolizuje láskavosť autoritatívneho človeka.Sústo tigra je nezaslúžený náboj.

Ezoterická kniha snovinterpretuje víziu tigrov s mláďatami ako ochranu priateľov a príbuzných, vďaka čomu sa snílek dokáže veľa dosiahnuť.Trénované zviera - umiestnenie vplyvnej osoby k rojko.Sústo tigra - stratí pozíciu vplyvnej osoby.Hranie sa s tigrím mláďatom je ohrozené.Zabiť zviera znamená zostať bez ochrany a ochrany.

Výklad snu Hassesa domnieva, že obraz tigra vo sne sa javí ako varovanie pred nepriateľmi a závislými ľuďmi.Akákoľvek úspešná činnosť snívača môže spôsobiť odpor medzi oponentmi.Zvlášť nebezpečné je vidieť tigrie mláďatá vo sne: snílek si neuvedomuje silu svojich protivníkov, nevidí v ňom hrozbu pre jeho pohodu.

Kŕmiť zviera vo sne je obozretnosť a predvídavosť.Vďaka jeho inštinktu bude snílek schopný obísť nebezpečenstvo a dosiahnuť želané.Útok rozhnevaného zvieraťa na sníva upozorňuje odporcov agresie: svojimi činmi /slovami rozhneval svojich kritikov.

Výklad snu Tsvetkovejtiež vidí na obrázku tigra symbol nebezpečenstva, najmä ak sa pár zvierat sníva vo sne.Biely tiger je podľa Tsvetkova pozitívnym symbolom a označuje správny smer energie snívkou.Rovnaký význam má obrázok ručného alebo trénovaného zvieraťa bežnej farby.

Výklad snu o Loffovipovažuje obraz dospelého tigra za symbol pozitívnej energie potrebnej na realizáciu toho, čo bolo počaté.V súlade s tým bude mláďa vyjadrovať nedostatok energie, skúseností a znalostí.Útočiace zviera predstavuje priame nebezpečenstvo pre zdravie sníva, ako aj zviera čiernej farby.Pre ženu je obraz domáceho tigra symbolom autokratického a krutého manžela.

Psychologický aspekt vnímania

Psychológovia považujú obraz tigra za prejav zvieracieho princípu u človeka.Ak neustále snívate o agresívnom tigrovi, môže to znamenať nespokojnosť so sexuálnym partnerom.Tiger možno vyjadruje potrebu uspokojiť vášeň násilím.

Bženské tigre tigre symbolizujú človeka.Ak snívateľ neustále sníva o tomto silnom zvierati, potom v reálnom živote nie je dostatok mužského ramena.Obrázok tigra symbolizuje samotnú ženu.Ak vidí snívanie vo sne, znamená to, že sa podvedome považuje za ochrancu rodinného krbu.