Aký je sen zlata a zlatých šperkov?

Zlaté a zlaté šperky vždy nesú určitý symbolizmus - bohatstvo, bohatstvo a moc.Kov odolný proti korózii už dlho priťahuje ľudí svojimi tajomnými vlastnosťami.Amulety zo zlého oka a kliatby boli vyrobené zo zlata.Aký je sen zlata a zlatých šperkov?Sľubuje tento príbeh prosperitu snívateľovi?

) Všeobecný výklad

Vo sne zlaté predmety prinášajú šťastie a radostné udalosti .To je však v prípade, že šperky neboli poškodené.Vidieť prerušenú retiazku alebo zlomený náramok nie je dobré.Zlý znamení má tiež sen, v ktorom ste stratili zlatý ornament.Zvážte, čo sa môže vo sne snívať.

Možnosti rozvoja pozemku vo sne:

 • obdivujú zlatú dekoráciu;
 • vyskúšajte vzácny šperk;
 • pozri krúžky s kameňom /bez kameňa;
 • nájsť /stratiť dekoráciu;
 • dať /prijať zlato ako darček.

Nájdenie zlata vo sne má šťastie: snílek bude mať šancu získať veľké množstvo peňazí.Nálezy tiež sľubujú úspech vo všetkých oblastiach činnosti snívateľa.Môže to byť štart na kariérnom rebríčku alebo veľmi dobrý obchod.Je dôležité nenechať si ujsť túto šancu!

Ak žena dostane zlaté šperky , uzavrie s ňou účelové manželstvo.Portend masívnych zaoblených kovových výrobkovmanželské okovy: manželstvo podľa návrhu zváži snívačky.

Ak chcete dať človeku masívny náramok , je túžba podrobiť si iného.Rojko sa snaží manipulovať s ľuďmi, zotročiť niekoho.

Pokúsiť sa o náušnice vo sne- v skutočnosti sa na niekoho pokúste urobiť dojem.Tento sen prináša nové zaujímavé známosti a pozitívne udalosti.

Vidieť kríž vyrobený zo zlata- na realizáciu plánu.Avšak snílek si uvedomuje zámer iba odmietnutím niečoho cenného v jeho živote.Napríklad vybudujte úspešnú kariéru na úkor rodinného života alebo si vymieňajte šťastnú lásku k získaniu bohatstva.

MayoviaIndoviaodporúčali nosiť všetky svoje zlaté šperky jeden týždeň, aby sa splnil sen o zlatu.Podľa Maya, sny zlata naznačujú veľké životné zmeny, ktoré sľubujú dobre.

Zlomené a stratené šperky

Zlou známkou je víziazlomeného zásnubného prsteňa : snílek očakáva prerušenie vzťahov so svojím manželom alebo odlúčenie od svojho milovaného.

Ak bolo zlato ukradnuté vo sne, v skutočnosti môže snílk vynechať šancu zbohatnúť alebo zmeniť svoj život.Stratené zlaté okrúhle šperky pripomínajú nedorozumenia s milostnými vzťahmi a rýchle oddelenie od milovaného.

Roztrhaná reťazsľubuje prerušenie vzťahov so známymi ľuďmi.Ak sa však sníva snažil prerušiť vzťah, sen predznamená naplnenie túžob.Napríklad môžete opustiť svoju milovanú prácu anudný tím.

Interpretácia kníh snov

 • Ženská kniha snovpovažuje víziu zlata na prstoch za symbol získavania výhod aúspech v každom úsilí.Nájsť zlato znamená získať dôveryhodnosť v očiach druhých a dosiahnuť úspech sám.Získať zlaté šperky ako darček - vziať si obchodného a chamtivého muža.
 • Ruská kniha ľudových snovpovažuje víziu zlata za silnú túžbu zbohatnúť.Stratiť zlatý prsteň - rozlúčiť sa s drahou osobou.
 • Kniha snov 21. storočiavníma víziu zlatých šperkov z pozitívneho hľadiska: predstavuje slávu a bohatstvo, úspech a dobrý zisk.Nájdenie šperku znamená spoznať dobrého človeka, ktorý sa stane životnou oporou.Vidieť brilanciu zlata však nie je dobré: sľubuje podvod.
 • Miller Dream Bookuvádza: držať zlato v rukách znamená uspieť vo všetkých podnikoch.Nájdite zlato - k úspechu, vyznamenaniam a bohatstvu.Stratené šperky - premeškajte šancu zbohatnúť.Práce na zlatej bani - pokus o nezákonné prispôsobenie práv iných ľudí.
 • Výklad snu Hassepovažuje symboliku drahého kovu zo zápornej stránky.Vidieť zlato - klamstvá, kupovať - ​​prázdne práce, vidieť veľké množstvo šperkov - k chudobe, prijímať ako darček - falošovať priateľov.
 • Ezoterická kniha snovpovažuje symboliku zlata za symbol zrúcaniny a chudoby.Prijímanie zlata ako darček je strata peňazí, peňaženky alebo majetku.Uvedenie šperkov na seba je lúpež.

Rady

Ak vás často navštevujú nočné vízie s veľkým množstvom zlatých šperkov, snívate o tom, že sa stanete bohatým človekom.Opakované sny s veľkým počtom zlatých predmetov zdôrazňujú psychologickú náladu človeka na získanie pozemského tovaru.