Alkohol in sreams: výklad z populárnych kníh snov

Na o čom alkohol sníva- rôzne knihy snov odpovedajú na túto otázku úplne odlišne.Veľmi dôležité sú vždy podrobnosti o spánku.Alkohol je komplexným symbolom spojenia protikladov.Stelesňuje konštruktívne a deštruktívne princípy.Preto každá snová kniha dáva svoj vlastný výklad takého znaku.Tieto interpretácie sú mimoriadne protichodné.Skúsme prísť na sny o alkohole.

Universal Dream Book

Pitie pár pohárov alkoholu vo sne je túžba rozveseliť sa alebo sa pokúsiť získať dosť.sily na prekonanie životných nešťastí.Byť veľmi opitý znamená, že vaše nádeje vás oklamú.Ak budete piť, ale nebudete sa opiť, očakávajte, že vaša práca vám prinesie úspech.

Pitie alkoholu v okruhu súdruhov znamená, že v blízkej budúcnosti bude musieť človek zložitý výber.Ak ste vo sne sledovali, ako vaši známí pijú alkohol - čakajte na globálnu udalosť, chystáte sa urobiť vážne rozhodnutie, ktoré radikálne zmení celý váš život.

Keď sa ocitnete vo sne predávajúcom likéry, prorokuje vám, že v skutočnom živote urobíte niečo neobvyklé, absolútne pre vás nie zvláštne.

Konečným výsledkom pôsobenia alkoholu je odstránenie všetkých zákazov, uvoľnenie vitality,možno tvorivá energia.Ak je pitie alkoholu sprevádzané nejakým slávnostným aktom - hlučný večierok, svadba, piknik - s najväčšou pravdepodobnosťou si len chcete oddýchnuť a vyhodiť okovy každodenného života.Možno sa jednoducho snažíte o slobodu, ktorú vám podľa vás niekto berie, alebo vás obmedzuje.

Naozaj ste sa vo sne chceli opiť, chceli ste sami seba radi, alebo ste ľahko podľahli všeobecnej nálade?Váš sen hovorí, že sa chcete ostatným javiť tak, ako skutočne ste, ale ste v skutočnosti veľmi obmedzení, nemôžete prekonať vnútorné vzrušenie.

Zákazy a tabu nie sú vždy zlé.Ak váš sen, príbuzný pije alkohol bez vás, potom sa obávate o svoje zdravie a osud, alebo si podvedome myslíte, že ste bezmocní mu pomôcť.Bojíte sa, že neodvolateľne prekročí hranicu.

Výklad snov 21. storočia

Podľa výkladu snov 21. storočia, alkohol symbolizuje túžbu, túžbu po niečom konkrétnom.Víno je zábava, radosť.Šampanské - veselí, bezstarostné.Vodka je vzbura, vzbura, skúsenosť hanby, potreba sa toho zbaviť.Koňak, bourbon - sofistikovanosť, privilégium.Whisky je neoprávnený egoizmus, ktorý si ľudia vo vašom okolí všimnú.

Ak pijete alkohol sám, môže to znamenať, že vaša márnosť je veľmi ovplyvnená, potrebujete pomoc, ale nechcete ju otvorene priznávať.Ak chcete snívať, že predávate vodku, prenasledujete mesačný svit alebovarené pivo - znamená ochotu urobiť niečo pre úspech alebo výsledok.A nebojíte sa, že účinok môže byť krátkodobý.

Miller Dream Book

Pre dievča je pitie silného alkoholu vo sne akýmsi varovaním, že by sa mala správať uvážlivo, v najbližších dňoch sa môže prejaviť ľahkovážnosť.Dáma bez váhania môže podľahnúť prosbám svojho milenca.

Pre mužov takýto sen varuje pred neoprávneným odpadom.Kvôli jeho nadmernej zbytočnosti môže človek stratiť väčšinu svojho stavu.

Silné alkoholické nápoje sú vždy problémom.Kvôli vašim závislostiam budete často v konflikte, budete sa hádať so svojimi priateľmi, príbuznými.V širšom zmysle pitie alkoholických nápojov symbolizuje prázdnu stratu životnej energie.

Dreambook of Wangi

Podľa výkladu Wangových znakov je alkohol vo snoch bohatstvom.Ak pijete víno vo sne, vaše blaho sa skutočne zvýši.Možno čoskoro dôjde k veľmi dôležitej udalosti.Ľudia vám budú vďační.Tu je alkohol spájaný s univerzálnou energiou, krvou Pána.Je neúmyselné prevrátiť šálku vína - preliať nevinnú krv a následne ju veľmi ľutovať a činiť pokánie.Sen o rozbitej fľaši vína je sen v očakávaní chudoby.Podľa Wangiho sa však spánok považuje za varovanie, láskavosť hviezd a človek sa môže vždy zmeniťaktuálny stav.

Freud's Dream Interpretation

Freud interpretuje pitie ako sexuálny smäd.Pitie alkoholických nápojov symbolizuje nespoutanú sexuálnu príťažlivosť alebo túžbu zažiť zakázané potešenie, ktoré je spojené s túžbou odstrániť sociálne, morálne bariéry.To je túžba po rýchlom sexuálnom konaní.

Freudovi učeníci a nasledovníci oveľa viac preskúmali tému alkoholu.Pitie alkoholu vo sne naznačuje túžbu odstrániť prísne pravidlá každodenného života.Pitie alkoholu vo sne je túžba rozšíriť vašu emocionálnu stránku života, keď realita jednoducho neprináša pocity radosti.

Interpretácia snov o alkohole fyziológmi

Vo fyziológii môžu byť zdrojmi snov duševné podráždenie aj vnútorné telo.Ak sa sny o alkohole často opakujú alebo vyjadrujú vo forme nočných morí, pravdepodobne máte problémy s hlbokou fázou spánku.Vaše telo sa nemôže cez noc úplne uzdraviť.Môže to naznačovať narušenie srdcovej činnosti alebo ťažkosti s dýchaním počas spánku.Snom o alkohole často predchádza mentálne alebo emocionálne prepracovanie.